6,5 mesačnému vyšiel po dvoch spodných zúbkoch horný očný. Je to ok?

simanjelicek
8. apr 2013

v 4.mesiaci mu vyšiel prvy spodny o mesiac na to druhy spodny a teraz sa mu vytlačil horny pravy očny?komu sa to stalo? myslela som si,že by mala vyjst horna jednotka

stanislavao
8. apr 2013

toto je individualne. kazdemu rastu zuby inak.

vallery
8. apr 2013

To je v poriadku. Su deturence, ktorym vychadzaju najprv ocne. Dokonca som videla aj drobcekov, ktori maju ako prve rezaciky 🙂 - taki mali upirkovia 🙂. Zuby su potvory ... zle s nimi a este horsie bez nich ;).

cerez
8. apr 2013

Môjmu synovi po dolných jednotkách vyrástli horné dvojky. Tak ako píše vallery, môj vyzeral ako upírček. Takže je to možné. Teraz môjmu rastú očné zuby. Ale tiež v zvláštnom poradí. Najprv mu vyšli naraz na pravej strane aj dole aj hore očný zub a teraz naraz mu vyšli na ľavo aj dole aj hore očný zub.

andrejka1974
8. apr 2013

kazdemu, dietatu idu zuby rozne, mojej vysli prve jednotky, potom horna dvojka a potom naraz horne jednotky a druha dvojka a teraz sa jej tlacia horne stolicky a pritom dolne dvojky v nedohladne 🙂 🙂 🙂 🙂 a ver mi je to uplne v poriadku 🙂 🙂 🙂 🙂

vinifred
8. apr 2013

😀

fondgirl
8. apr 2013

a prečo by to nemalo byť v poriadku? :D tak ako sa niektoré bábätká narodia vlasaté a iným začnú rásť vlasy neskôr, pričom niektorým redšie a iným hustejšie, tak rovnako rastú ináč zuby každému bábätku 🙂 nesleduj to tak strašne a buď v pohode, užívaj si 🙂

zmrzlinka
8. apr 2013

nam vysiel prvy zub dvojka vlavo hore a potom dvojka vpravo hore a asi za tri tyzden obidve jednicky hore a za par dni jednicky dole......je to individualne.......nemaj strach 🙂

sssimi
8. apr 2013

Tak na zasmiatie: Menšej zatiaľ liezli zuby v poradí- lavá horná 1, pravá horná 2, pravá dolná 2, pravá horná 1, lavá horná 2, lavá dolná 2 a teraz stolička 😀 . A to staršej liezli ukážkovo, pekne po poradí ako je to "normálne" 😀

katarinava
8. apr 2013

My máme jednotky, dvojky a štvorky. Hore aj dolu na oboch straných. Po trojkách ani stopy. najskôr som sa bála, teraz už neriešim 🙂

michaela80
8. apr 2013

Preco horna jednotka? Mojim dvom detvakom vysli najskor horne dvojky okolo 11 teho mesiaca ..zo zaciatku to vyzeralo na ocny ale bola to dvojka.. a az tak isli po roku dolne jednotky...
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/michaela80/a...

jujlucka
8. apr 2013

mojej sesternicke vyrastli najprv horne rezaciky...vyzerala ako upirik...bola rozkosna...myslim, ze to je uplne jedno, ktore su prve a v akom poradi idu...urcite to nie je choroba