Dcérke idú horné zúbky a mali sme nepokojnú noc

luss121
27. máj 2022

Ahojte , idem sa spýtať či nemáte skúsenosti s týmto . Moja mala šla včera spať uložila som ju o pól 9 neskutočný rev keď si ľahla hneď si sadla a plakala ako od bolesti dala som aj nurofen nezabralo . Zaspala až o 1 ráno a o 7:30 sa zobudila znova s plačom . Boli sme na očkovaní 25 mája ale po očkovaní nemala ani zvýšenú teplotu nic. Hneď jej v ambulancii dali cipok lebo minule znášala očkovanie s horúčkami 38-39 3 dni . Pekne spala tu noc po očkovaní a deň na to katastrofa . Idú jej aj horné zuby ale že by zo zubov nevedela zaspať a až o 1 ráno to sa mi nezdá . Máte s tým skúsenosť. ? Sople nemá ani chorá nebola poslednú dobu

uriva
27. máj 2022

A nebolia ju nožičky z toho očkovania? Mne doktorka poradila chladiace náplaste Dermaplic (s takým medvedíko mna obale) a to hneď na to nalepíme, po pol dni zmeníme a fajn.

werony_n
27. máj 2022

@luss121 u nás úplne bežný stav keď jej išli horné zubky, plakala počas dňa, stále bola nespokojná, v noci nespala alebo len pri nás aj to sa stále prehadzovala. Teraz keď už sú vonku, tak je to ok. Ale tiež ju môžu bolieť nožičky po očkovaní. Odporúčam tiež tie náplaste. My ich nosíme vždy na očkovanie a už tam ich nalepí sestrička.

luss121
autor
27. máj 2022

@uriva hneď sme po očkovaní nalepili a ešte včera mala celý deň nalepené dva balenia som minula čo som jej to stále menila

luss121
autor
27. máj 2022

@werony_n áno tie naplaste máme hneď po očkovaní sme ich dali a aj deň po ich mala celý deň čo som jej ich každých 8h menila . Prvé zúbky spodné jej vyšli ani neviem ako a teraz katastrofa chúďatko

werony_n
27. máj 2022

@luss121 tak potom to budú tie zubky, sú nato masticky, ktoré utlmia tu bolesť a majú chladivý efekt.

lucijalucy
27. máj 2022

Tie zuby nemajú časový harmonogram že kedy budú bolieť o ktorej hodine.. Syn aj keď nemal horúčku, ale videla som že sa trápi, dala som nurofen a Dentinox gél na ďasná.
A ešte taká možnosť, podľa druhu očkovania.. pri niektorých reakcia môže prísť až o niekoľko dní.
Prajem skorú úľavu maličkej.

tiika
27. máj 2022

@luss121 U nás zabrali až čipky. Dávala som tie homeopatické a bola ako vymenená.

gabika108
5. jún 2022

@tiika a ako casto sa môžu davat?

tiika
5. jún 2022

@gabika108 asi 3x, v letáčiku je to napísané. Nám to úplne stačilo. Niekde som čítala, že keď sú homeopatické, nevadi, keď sa dajú i častejšie… no kto vie