Horúčky pri prerezávani zúbkov

sisamichaela
30. sep 2022

Môžem mať 5 mesačne babstko teploty pri prerezavani zúbkov jeden deň mala 39 twtaz vybehne do 38.5 boli sme včera u doktorky robili CRP zápal nemá ze vraj chorá neni hrdlo ciste uz 4 deň ma takéto teploty stále na večer dostava prvé tri dni veľmi málo papala nechcela umelé mliečko twtaz papa lepšie kedy ako davam nurofen od bolesti proti teplote idu jej 7 zúbky naraz ma niekto také skúsenosti ze vaše maličké mali ties takéto teploty pri zúbkov ja ja uz neviem co mam robit

july0
30. sep 2022

@sisamichaela my sme mali pri zúbkoch také teploty ale vraj zubmi to nebolo že musel niečo chytiť mal tiež nízke crp takže vírus mal, asi maju detičky slabú imunitu keď idú zuby. Hrdlo sme mali tiež čisté aj moč, a teploty 4 dni a na 5 deň mal výsyp po tele takže sme schytali asi 6 chorobu.

july0
30. sep 2022

Pri teplotach som striedala nurofen s panadolom lebo by som inak nezrazila teplotu stále mu vyskakovala a ked bola nad 39 spravila som mu zábal alebo vlažný kúpel ale nesmel mať studené ruky ani nohy vtedy sa zábal nerobí

zuzzinkaa
30. sep 2022

@sisamichaela u nás boli takéto vysoké teploty aj so zubov. Moja dcéra na všetko reaguje vysokými teplotami rovnako ako aj muž. Každý mi samozrejme ale stále tvrdí že take teploty zo zubov byt nemôžu 🤦🏻‍♀️

sisamichaela
autor
30. sep 2022

@july0 no môže byt ze 6 choroba no vôbec nechápem teraz ma 38 teplotu uz jej len vyskočí do 38.5 stále dávam nurofen aby vyššie nešlo dúfam ze jej to prejde čím skôr

sisamichaela
autor
30. sep 2022

@zuzzinkaa teraz ma 38 len do 38.5 vyskočí viac ne ale koľko trvalo pokim sa prerezali zúbky takéto teploty sú od zubkov ja uz tomu nechapem ked jej nieje nič ani chorá neni tak to spôsobuje zúbky koľko dní mala vaša teploty ak sa prerezali zúbky teploty uz nemala ?neviem no chcela som ísť na pohotovosť tak neviem ci mam alebo ci zbytočne pôjdeme ked včera ju videla doktorka a všetko v poriadku aj CRP tak neviem ci ísť ešte na tu potovost alebo nie ja ked jej dám nurofen a čajík sa napiť tak sa vipoti klesne teplota ale prvé tri dni ani papat nechcela veľmi málo papala teraz už je to lepšie

sisamichaela
autor
30. sep 2022

@july0 a aká hodnota bola CRP doktorka povedala ze ma pod 5 ale ze vraj neni jej zatiaľ nič ani na nej nevidno dudre hraje sa smeje sa niekedy plače ked hladna je smedna prve tri dní veľmi plakala teraz je to lepšie ako keby jej ani nič nebolo akurát si pretocila ze deň je nkc čiže cez den spi a noc je den takže celu noc sa snou hráme neplace len dudre smeje sa inak pohode a uz nadránom zaspí

july0
1. okt 2022

@sisamichaela my sme mali 22 ale že aj tak to nebol zápal že keby mal okolo 30 tak vtedy áno že by nám dali aj antibiotika