Je bezpečné ošetrenie pod rajskym plynom u zubára?

mon1806
19. jan 2022

Ošetrovaní prosím vás niekomu deti pod rajskym plynom u zubára? Ideme v utorok a mam dosť strach

hadecka39
19. jan 2022

Nemáš mať z čoho, však to je neškodné 🙂

anjelicek26
19. jan 2022

S coho mas strach? Ved to nie je narkoza do zily... uplne neporovnatelne...dcera bola ked mala 7, uplne bez problemov...vtedy sa bala strasne ihiel a zubarka ju odmietla vrtat bez toho...

martina1201
19. jan 2022

@mon1806 našej malej ani nezabral rajský plyn.

sweetyna
19. jan 2022

haha, tak rajsky plyn by mohli davat vsade, aspon pre mna 🙂

mon1806
autor
19. jan 2022

Pýtam sa len ako reagovali iné deti na to, nás to čaká prvý krát tak samozrejme mam obavy ci to nemá nejaký vplyv na niečo na srdiecko alebo na niečo

dianadida
31. jan 2022

@mon1806 ahoj uz ste boli ako ste to zvladzli? Môžem vedieť kde ste boli?

mon1806
autor
31. jan 2022

@dianadida ahoj ano boli sme pred tyzdnom a poviem ze uplne super a hlavne BEZ OBLBOVAKOV A RAJSKEHO PLYN 🙂
moj syn to zvladol uplne bravurne ,az som nechapala, jednoducho lekarka u ktorej sme boli si ho tak ucicikala ze on si hodinu a pol lezal v kresle a ona mu opravovala dve stolicky , on ani nevedel kedy mu pichla injekciu nic .....a to mu jednu stolicku prombovala a na druhej mu vyberala korene mal tam abces , a urobila mu zirkonovu korunku prikladam aj fotku. Uplnee neskutocna bola a samozrejme aj drobec moj , najpr ked sme tam prisli strasne plakal že sa boji , do ambulancie si zavolala najprv len mna vsetko mi porozpravala co bude robot mna sa pytala na neho a tak a povedala ze ked pride už on do ambulancie mame doslova dzat hubu ako rodicia ze jedine oni dvaja s abudu rozpravat nikto iny :D takže potom isiel dnu tatik nas aj jemu vysvetlila a prisiel na Rad Patrik, normalne sa snim rozpravala na urovni že u nich sa neklame , ze ona netrha ani nevrta lebo je žena a ona vrtacky nema preboha že t len chlapi vrtaju :D a normalne si sadol na kraj kresla nas tatik a patrik si lahol a nohy dal na neho cely cas sa drzali za ruky ale boli sme ticho, jedine ona s patrikom sa rozpravala , vsetko mu vravela co ide robit ukazala mu vysavac najprv vsetko skusala na sebe , dala mu umrtvovak ani necitil nevedel...a robila mu zubky a on nic bol uzasny naozaj 🙂 so sprvnym pristupom sa daju taketo deti uplne lahko zvladnut o mesiac ideme na druhej strane zubky....inak cena u nej za rajsky plyn je 30eur

dianadida
31. jan 2022

@mon1806 to je skvelé ze to drobec tak zvladol, ja potrebujem dať urobiť zubok dvojrocnemu a ten neviem ci by tak spolupracoval, môžem sa spýtať na ktorej zubnej klinike ste boli?

mon1806
autor
31. jan 2022

@dianadida u doktorky Hanusinovej v Poprade

orsr
5. júl 2022

@mon1806 dobry den prosim vas ako to dipadlo s vasim malym osetrenie u zubara pod rajskym plynom. My ideme zajtra rano moj ma skoro 5r a idu mu trhat stolicku. Prosim porozpravajte mi ako to prebiehalo a ako to zvladol vas maly. Dakujem 🙏

mon1806
autor
5. júl 2022

@orsr dobrý deň no môj to zvládol úplne bez rakúskeho plynu a už ma opravené 4 stoličky na každej má zirkonove korunky plus z jednej ťahala nervy a bez použitia plynu sa nechal normálne ukecat len to chce dobrý prístup lekára

orsr
5. júl 2022

@mon1806 waau tak to je super. No moj maly sa nebal ale raz mu dali injekciu a asi zle pichnuta tak sa uz boji. A idu mu trhat zubok lebo ma zapal v nom. Myslim si ze to tlacenie a skripanie by mu vadilo. Tak lekar navrhol toto.