Môže mať dieťa červené líčka od zúbkov?

maznacik40
22. okt 2013

Chcela by som sa opýtať idú nam už dlho zúbky a nič stále , malá si často škabe za uškom a má strašne červené líčka môže to byť od zúbkov , ďakujem

ichbinich
22. okt 2013

Mojho syna zuby trapili velmi dlho, prvy mu vysiel, ked mal 11 mesiacov!!!
Hovori sa, ze tie cervene lica su od zubov, moj syn to nemal.
Za uchom sa skrabali obaja, ked im nieco vadilo...

selema
22. okt 2013

Ahoj. Môže to byť aj od zúbkov, ale môže to byť aj začinajúci ekzém. Bolo by lepšie ukázať to doktorovi. Naša síce červené líčka nemala, ale za uškom sa dosť škrabala, keď jej začali rásť vlásky a vadilo jej to/šteklilo ju to 🙂 A zúbky nám išli veľmi dlho, od 3.mesiaca som si myslela, že jej už idú von a nakoniec jej prvý vyšiel, až keď mala 14.mesiacov 😵

salome123
22. okt 2013

tiez to skor vidim na ekzem

marduliena
22. okt 2013

Ja si myslím že tiež to je asi atopický egzém, moja dcéra mala červené líčka a potom mala aj za uškami, boli sme u kožneho a bolo povedené že ma atopický egzém

laurika25
22. okt 2013

Moj drobec mal cervene licka od zubov,potom mu to zmizlo mozno cca tyzdni alebo viac .

svenija
23. okt 2013

Tiez sa priklanam k moznemu ekzemu. Zalezi od veku dietata, ak je este dojcene, treba si davat velky pozor na stravu (vyhybat sa alergenom) a ak uz papa prikrmy, tiez jej mohlo nieco v strave vadit. Ako prvu pomoc by som dala napr. modru indulonu, ale velmi mozem odporucit krem Dermalex repair ekzem (pre babätka a deti).

m_ij_ka
23. okt 2013

ja si tiež myslím, že by mohlo ísť o ekzém