Neviditeľný strojček na zuby

maruska500
21. sep 2023

Ahojte, má tu niekto skúsenosti s neviditeľným strojčekom na zuby? Zajtra mi ho majú dať a chcem sa uistiť že či je lepší ako klasicky zubný strojcek.

tinkavvv
21. sep 2023

@maruska500 tak za mna ma viac vyhod ako klasicky. Ja idem na konzultaciu buduci tyzden.

martinka13
21. sep 2023

Má syn a aj ja. Jednoznačne lepší, čo sa týka hygieny. Určite by som nemenila.

vkatush
21. sep 2023

@maruska500 kamoška si dala na 30tku a vraví, že najlepšie rozhodnutie v živote 😊

miskakyska
21. sep 2023

Kto má neviditeľný, chváli si ten,kto má fixný, chváli fixný...na neviditeľný som tu veľa čítala, že oštara,po každom jedle treba umývať riadne

loliki
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miskakyska
21. sep 2023

@loliki píšem niekde, že sa nemá umývať?.. možno si niekto myslí, že nie ale na to,ako ho každý vychvaľuje je s ním väčšia oštara,ako s fixným, čo sa týka hygieny...ale tak, keď už zaň toľko vysolia, ho tu nebudú hádam haniť ..hoci cena fixného bude pomaly taká,ako neviditeľného 🥴

loliki
21. sep 2023

@miskakyska Ty brďo, ja som to zle pochopila. Sorry. Netuším prečo som si myslela, že píšeš o umývaní fixného.

martinka13
21. sep 2023

@miskakyska no neviem teda, ale pri fixnom musí byť umývanie zubov po jedle hádam ešte dôležitejšie

tiezjedna
21. sep 2023

Kamarátka má 3/4 roka a zuby sa krásne rovnajú 👍čo sa týka toho čistenia, tak hej, ona sa smiala, že aspoň schudne, lebo v reštike a tak si zo začiatku nič nedávala, aby nemusela bežať umývať 😂Dcéra mala tri roky fix, zrovna vo veku, keď boli strojky in lebo farebne gumicky 😂ale nie každý na to je, niekto ma z toho traumu, alebo potrebuje v práci fungovať “elegantnejšie”, v takom prípade určite neviditeľný… pretože ten hlavný prínos je estetika, nič viac.

patka06
21. sep 2023

Na túto t=mu tu nájdeš kopec diskusií
Dcéra mala Invisalign 2,5 roka maximálna spokojnosť - fixný sme jednoznačne odmietli, po zlých skúsenostiach v rodine - veľmi bolestivá liečba a drôtiky v ústach zavadzali, zložitá hygiena

smilingwoman
22. sep 2023

@maruska500 ahoj , keď ti ho dnes dali tak už si sa rozhodla pre túto voľbu. Niekedy už je zbytočné analyzovať spätne (ale poznam to ,tiez to robim). Ja ho tiež nosím. Zvolila som preto invisalgin, lebo pri fixnom by mi museli vytrhnúť 4ku. Som spokojná, zatiaľ nosím 4ty mesiac. Zvykla som si. Prvé dni to chcelo viac trpezlivosti, no ale teraz už pohoda. Dokonca ako plus je ze si častejšie cistim zuby aj počas dňa a sú belsie. Dúfam hlavne že konečný výsledok bude podľa očakávania.