Prvé zúbky už v troch mesiacoch

tjaden
15. nov 2014

Ahoj moja maličká má 3mesiace a jeden týždeň, slintá veľa už od prvého mesiaca, stále slintá viac a posledný týždeň má vkuse rúčku v ústach ťahá tam aj hračky, žuje všetko čo jej príde pod ruku, je veľmi nespokojna ak jej rúčku odtiahnem okamžite plače, neviem sa jej dobre pozrieť na ďasná ak sa jej dotknem pier hneď plače ale nič na nich nevidno, môžu už rásť prvé zúbky? ďakujem

marcelatje
15. nov 2014

áno môžu, niektoré deti sa so zubom už narodia 😉

katrin21
15. nov 2014

@tjaden ano, moze byt.. aj priatelova dcera mala prvy zub asi ako 3 -4 mesacna, velmi skoro 🙂

oladuna
15. nov 2014

@tjaden ano to budu zubky.skus dentinox gel.aspon to nebude tak boliet.

dana_l
15. nov 2014

ano, tri moje deti mali prvy zubok ked mali styri mesiace.

ericka919
15. nov 2014

@tjaden presne ako pises, aj my sme na tom tak boli. My mame 4 mesiace a vysiel nam prvy zubok. Tiez vsetko daval do ust a slintal. Kupili sme mast kamistad, aj pri dcere som ho pouzivala.

1marika1
15. nov 2014

Dobrý veče

ak viem poradiť nemám síce deti ale zo skúsenosti,ktoré máme v rodine odporúčam zubnú pastu Aloe - ak potriete miesto kde dieťaťu boli ďasno uvoľní sa to a zúbok vyrastie bez bolestí

tjaden
autor
16. nov 2014

ďakujem za rady holky 🙂

jongopongo
20. nov 2014

Ahoj u kazdeho dietatka je to individualne, takze urcite to mozu byt zubky 🙂

lulabelka
30. dec 2014

@tjaden ahoj, prosim ta, boli to nakoniec tie zubky?nas malinky ma 3,5 mesiaca a presne to iste ako si pisala

kraky0
30. dec 2014

Ahoj bolo to aj u mojej dcérky takto, od 3 mesiaca bola nervozna, hrýzla, ale trvalo to mesiac potom sa prerezali naraz obidva zúbky.

zaanaa
23. júl 2020

Rast stoličiek