Teplota kvôli zúbkom

tereza841
7. okt 2014

Ahojte, 9m. dcerka ma od vcera teploty nad 38, dnes som snou bola u lekara a prerezavaju sa 4 horne zubky naraz. Doteraz sme jej vzdy teplotu zrazili ale teraz ma teplotu 4 hodiny v kuse po sirupe nurofen a mam pocit ze jej stale stupa. Myslite ze snou mam skocit na pohotovost alebo cakat kym klesne ? Dalsiu davku jej mozem dat az za 6 hodin :/

lucy125
8. okt 2014

Ahoj,aj my sme vždy mali teploty,ked išli zuby,ale ked máš rozne sirupy ako nurofen,panadol napr,tak možeš vystriedat po 4h.to zanm.že daš napr nurofen a po 4h daš panadol a potom zase nurofen.alebo daj najskor sirup nurofen a potom napr čipok panadol,alebo paralen.možeš skusit aj vlažnu sprchu alebo mokre ponožky na nohy a zabalit do deky.držim palce

dadushka007
8. okt 2014

Medzi teplotou a zubami nie je žiadna suvislost. Nenechaj sa odbit lekarkou, jej dieta to nie je, tak to zhodi na zuby

katarinamarkova
8. okt 2014

@tereza841 pri zubkoch moze byt zvysena teplota - zvysena, t.j. okolo 37st. ak ma teplotku nad 38 ide skor o nejakeho bacilka ci jesennu virozu, viroza prejde bez zasahu sama do par dni.....bacilka treba preliecit, viac ako 3 dni teplotka neklesne sup sup k doktorke.

veroc
8. okt 2014

My sa s tym tiez teraz trapime... styri stolicky naraz a od vcera teploty... a kolise raz viac raz menej 😒 doktor nic take zasadne nevidel len trochu sopliky ale to uz ma dlhsie take vodnate lebo uz jej idu dlsie tie stolicky... tak povedal ze asi tie zuby, mam davat nurofen ak budu teploty a mozem striedat s paralen sirupom ten je zevraj lepsi od teploty a nurofen od bolesti. No uvidim ako sa to bude vyvijat ak teplota nebude ustupovat tak ideme zas... ale takato este nebola uplne ocapnuta len by sa nosila a unavena je. Moze to byt aj siesta choroba 😖 inak sme boli minuly tyzden aj na ockovani tak snad to nebude tym...

petrarac
9. okt 2014

dcerke rastu naraz 2 spodne zuby (jej prve) a v noci mala teplotu okolo 38 st. velmi nas to vystrasilo, dali sme jej cipok na znizenie teploty, teraz uz nema ale potrebovala by som tiez poradit ci je to normalne, ako dlho to moze trvat a kedy s tym treba ist ku doktorke. diki.

tereza841
autor
9. okt 2014

Praveze mala nad 39 4 hodiny a nemohli sme ju znicit. Dnes to ke uz lepsie, mame zubok hore a idu dalsie 4 ale teplotka len 37.
Ja som isla k lekarovi hned na druhy den teplot, nech nieco vyluci. A povedal ze ked to neprejde do piatka tak mame prist znova. Dufam ze uz mame po tom 🙂 Dakujem vam 🙂

tereza841
autor
9. okt 2014

A este, mala mala teploty ale horucu mala len vrch hlavicky, brusko a chrbatik, ruky a nohy mala uplne ladove.