Ako blokovať nevhodný obsah?

14. júl 2022

Ahoj poznáte nejaké aplikácie alebo ako blokovať syn to začal navštevovať ďakujem

bajka16
14. júl 2022

Myslíš v telefóne alebo v počítači? My sme ako deti mali na počítači rodičovský zámok. Tuším sa dá niečo také aj v telefóne urobiť len neviem ako. Skús nájsť niekoho kto sa vyzná.

kaktusik007
15. júl 2022

telefon --- android family link, iphone - cas pred obrazovkou. Cez to vies riesit aj macbook, ucty vies nastavit ako detske, notebook s win neporadim, taky nemam

mec321
15. júl 2022

nechaj ho zit. niektori sa tu tvaria akoby to v zivote nerobili. cim viac budes zakazovat, tym horsie to v buducnosti bude. vedz, ze dnesne deti vedia aj vseliake rodicovske kontroly deaktivovat, bola som taka ista 😂
a ked bude chciet, dohlada si to inym sposobom.. 🙂

bajka16
15. júl 2022

@mec321 tu nejde o zakazovanie, ale o nevhodný obsah, ktorý ti proste vyhodí aj keď nechceš. Či už na sociálnych sieťach, alebo na YouTube.

mec321
15. júl 2022

@bajka16 “syn to zacal pozerat”

januska12323
16. júl 2022

Nebolo by lepšie sa s ním porozprávať? Vysvetliť prečo to nie je správne. Blokovanie nič nevyrieši ak bude chcieť pozrie si to inde.

zuzinka888
16. júl 2022

Tak je rozdiel ci ma syn 8 al 16 nie?

mec321
16. júl 2022

ja som uprimne tieto veci spoznala v 8 rokoch. som typ ktory vynural vsetko. bola som tak prefikana ze som vedela co mam ako spravit aby sa na to neprislo. zijem a fungujem, mam 21 😅
myslim, ze by som taketo veci u svojho dietata ani neskumala, ani nehladala.. keby vidim, ze s jeho osobou to nieco robi, (menil by spravanie,nazory,postoj…) potom by som to riesila. ak by fungoval normalne tak nemam problem. ale to je moj nazor.

waldosinka
3. jan 2024

kaktusik007 prosim a ten android blokator mozem použiť aj na môj vlastný telefón?
Nezmení sa mi tam cosi ?
Lebo pozerajú na mojom mobile aj