Akú knihu pre 16 ročnú odporúčate prip. iný darček?

henka80
10. dec 2018

Poradte, aku knihu kupit pre sestnastrocnu? Alebo nejaky iny vhodny darcek pre gymplacku? Dakujem

patrica8
10. dec 2018

@henka80 ja by som kupila poukazku do knihkupectva a uz nech si sama vyberie 😉 alebo do drogerie.

galioska
10. dec 2018

@henka80 zistí čo rada číta aký žáner ,,, naša má rada Marvel a knihy podobného žánru,,, plus kino, tento rok dostane celoročnú poukážku do kina, ona by tam aj spala 🙈😃

dominika6
10. dec 2018

@henka80 ja by som jej darovala asi poukážku do drogerie a nech si nakúpi čo potrebuje

joja101
10. dec 2018

teraz mas uz vsade poukazky, kupis do knihkupectva, do drogerie, do nejakeho obchodu s oblecenim kde chodieva. je to lepsie ako dat peniaze lebo vies, ze ich neminie nejake hluposti ale vyberie si nieco poriadne v obchode, ktory vlastne vyberies ty, takze ju trochu usmernis ale zaroven jej nechavas aj volnost v tom co si tam vyberie 🙂

titla
10. dec 2018

Tiež odporúčam poukážku. Ťažko takto radiť, keď nepoznáme preferencie. Keď si spomeniem aký mix žánrov som čítala v jej veku (Vojna a mier, Harry Potter, knihy od Zagorky, Remarqua, A. Christie...). Nevedela by som vybrať.