Extrémne som sa zaľúbila

ivetka454
4. jún 2022

Čaute, mam 18 2 roky mám priateľa no veľmi som sa zaľúbila, neviem si pomôcť.. Nedokážem mu dat koniec kvôli tomu ze nemá okrem mňa nikoho..Ked ten chlapec zistil ze sme spolu prerušil aký kolvek kontakt a presne vtedy to puklo ze som sa extrémne zaľúbila.. Prosím poraďte mi co mam spraviť.. Chcem s ním aspoň zostať kamoška

diamond007
4. jún 2022

@ivetka454 mužom kamarátstvo nestačí, nerieš ho

deti95060810
4. jún 2022

pozor na kámošenie sa... veľa z nich chce kámošku s výhodami...

lindusss2016
4. jún 2022

@ivetka454 koho lubis a s kym chces byt kamoska? Nrjak sa v tom stracam

jaskolka
4. jún 2022

Absolútne nechápem, o čo ide...skus písať zrozumiteľne, lebo toto je čistý chaos, o čo vlastne ide.

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babydesire
4. jún 2022

Citala som dvakrat, chyba jasne vysvetlenie o co ide a ciarky by tiez mohli byt...

patus_2
5. jún 2022

@ivetka454 veľké zaľúbenie, ružové okuliare, motýle v bruchu, prehliadanie všetkého zlého, ale to po chvíli vyprchá. Ak vzťah s priateľom funguje a nemáte problémy, tak si ho prosím váž a na takéto zamilovania sa vykašli. Lebo to prejde veľmi rýchlo a potom budeš ľutovať, čo si stratila.

andreatytler
5. jún 2022

@ivetka454 Z tej prvej vety sa da vydedukovat ze si sa zalubila do INEHO, ale neda sa pochopit ze ktory chlapec prerusil kontakt? Ale v konecnom dosledku je to asi jedno. Bola by to blbost ostat kamarati.

h2
5. jún 2022

Je to strašne chaoticky napísané, ale ja som vyrozumela toto: autorka má 18 rokov a 2 roky má priateľa. Zaľúbila sa do iného a s priateľom má problém sa rozísť, lebo ten má len ju. Keď ten, do ktorého sa zaľúbila, zistil, že ona má priateľa, prerušil kontakt.
Autorka: Mne z toho vychádza, že ten druhý by aj mal záujem, ale nechce inému "liezť do kapusty". Musíš sa rozhodnúť, ktorého chceš. Určite nezostávaj s nikým vo vzťahu len zo súcitu, lebo on nemá okrem teba nikoho (tomu neviem, ako mám rozumieť. Nemá rodičov? Kamarátov?) Treba si aj ujasniť pocity. Píšeš, že si sa extrémne zaľúbila práve vtedy, keď on prerušil kontakt. Čiže aj to môže hrať úlohu: chceš ho viac, lebo je nedostupný.

jenny3128
5. jún 2022

To ťa prejde😁 to je chvíľkové vzplanutie... Ale keď si sa zaľúbila inde asi by som to svojmu priateľovi povedala...svedomie by mi to nedovolilo😶

jozef11111111
19. okt 2022

@h2 prekladateľka , och taká by sa my zišla do skoli prepisovala by mi zošity keďže neviem po sebe casto prečítať 😂😊