Mám 12 rokov a mám problémy s otcom

14. sep 2021

Ahojte chcem sa spýtať či je to normálne že kvôli tomu až niekedy plačem. Mám 12 rokov a môj otec je hrubšej povahy a dosť po nas mamickou kriči.. a nikde nas nepusta.. on mi aj nadáva ze som mala kurva lebo som raz išla zo školy so apoouziakom domov. Nepusta má vonku drží nás s mamkou doma. keby oco videl nejakého uja ako pozerá na mamku hneď by ho zbil a mamke dal facku.
Kvôli tomu všetkému nazývam svojho otca -" oco" nedokážem ho volať ocko. No keď mu poviem oco, on mi povie- "ocko* a dokiaľ to nezopakujem po ňom povie aj 15x prísnym tónom "OCKO* .. KED to nezopakujem dá mi na týždeň zaracha aj na tv A ntb. A skrine mi moje pekne oblečenie. Potom mi dáva pewsnasku že on nieje žiadny oco ale ocko a že dokiaľ mu nepoviem ocko nepôjdem nikde vonku .. ale ja ho nemám rada lebo bije mamicku a po mne vSy kričí a vzdy keď mi sa zaracha zakazsym lebo nepoviem ocko placem doma v izbe a mám chuť sa zabit tak ho nenávidím . Mám pocit že on to robí naschcal ako by mi chce robiť naschval nervy a teší ho to

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
esterba
14. sep 2021

0907 401 749, je to detská linka dôvery. Ak môžeš, skús tam zavolať, keď budeš sama. https://linkadeti.sk/domov

autor
14. sep 2021

@cocolino234 ja ešte nemám účet iba rodicia

autor
14. sep 2021

@esterba ďakujem veľmi pekne

martul
14. sep 2021

@cocolino234 daj si facku za to čo si napísala

jaja20
14. sep 2021

Je mi ľúto,že musíš prežívať takéto situácie... 😢 Nemáš blízko starkú,tetu,krstnú alebo prípadne aspoň nejakú dobrú susedku,že by sa s ním porozprávala?
Mamina to ako berie? Je len ticho alebo sa snaží nejako mu dohovoriť? V tvojom veku by si mala prežívať veselé bezstarostné detstvo,a nie takéto trápenie a plač kôli niekomu,kto by mal byť k tebe milý a láskavý...

ailiba
14. sep 2021

Dospievanie je ťažké... Možno ma tvoj otec nejaké problémy a kompenzuje to tým, že je na vás hrubý. Podľa mňa nadávať do k*** je moc. A mamka na to co hovorí? Tiež odporúčam linku dôvery. Potrebuješ niekoho s kým by si sa porozpravala...pokial viem, tak je zadarmo. Drzkaj sa, a hlavu hore, bude lepsie👍

cimage
14. sep 2021

Ako sa na to vsetko pozera tvoja mama? Mali by ste sa spolu zobrat a odist, najlepsie k nejakej rodine, alebo znamym. Ja by som toto nedopustila, aby moje deti zazivali. A tiez by som nezniesla aby ma muz mlatil a nadaval mi. Ver mi, ze hoci by ste zili skromne, ale ovela stastnejsie. Drzim palce, aby sa vsetko dalo do poriadku.

autor
14. sep 2021

@cimage mamka sa boji odísť kvôli babke, otcovej mame že by sa nanu hnevala

andrea_prestastna
14. sep 2021

Ak neni ina sanca povedz to v skole ucitelke nech ti pomoze nenechaj to zajst daleko , drzim palce bud silna

cimage
15. sep 2021

Preco by sa na nu hnevala? Lebo vas jej syn tyra? Hnevat by sa mala na neho a este si to s nim poriesit.

vanda323
15. sep 2021

Porozprávaj sa s.mamkou, povedz jej že to spolu zvládnete...že vám bude bez neho lepšie....presved ju nejak ,nech ti Pán Boh pomôže srdiečko, je mi hrozné ľúto čo prežívaš

dory11
15. sep 2021

Na píš na tú to. Stránku sú tam fajn ľudia poradia ti ak nech rozprávať

Ipčko.sk

chick__norrris
12. mar 2022

chod to iste napisat na ipcko.sk, oni to vyriesia 🙂

kornelies
10. jún 2023

@andrea_prestastna Vobec. Ucitelky by mali temu na rozhovor pocas pitia kavy.