Mám 18 a ešte som nemala vzťah. Je so mnou niečo zlé?

14. nov 2022

Mám pocit,že som nejaká vadná a veľmi ma to trápi.Mám 18 rokov a nikdy som nemala žiadny vzťah,ani som nikomu len pusu nedala.Až tak by ma to netrápilo,len problém je v tom,že sa cítim strašne prázdna čo sa týka citov.
Nikto ma nezaujíma,nikto sa mi nepáči,o nikoho nemám záujem :( a trápi ma to lebo skoro každý v mojom veku rieši vzťahy,lásku,atď. a ja nič. V minulosti sa mi páčili nejaký chlapci ale bola som mladšia a teraz vôbec nič. Občas mám pocity,že mne láska nieje súdená a že sa mi už nikdy nikto nezapáči a nezalúbim sa. Dokonca som rozmýšlala nad tým,či nie som nejaký aromantik. Trápi ma to lebo na jednej strane rozmýšlam nad tym ake by to bolo pekné ale zároveň mi príde smutno lebo vôbec neviem,čo cítim,a často sa cítim chladná aj keď viem,že nie som…len mám asi pokazené srdce.

deti95060810
14. nov 2022

pokazené srdce ma dostalo...🙂🙂

kacena4
14. nov 2022

nestresuj len mas prechodne obdobie ked si najdes priatela bude to ine. nie kazda 18stka musi mat nonstop priatela. relaxuj a venuj sa sebe. ono to pride

andreablabla
14. nov 2022

Ten pocit príde neskôr. Aj u mňa tak bolo. V 18. som sa prvýkrát skutočne zamilovala. Dovtedy som necítila k nikomu nič. Ani sympatie. Všetko príde v pravý čas.......

autor
14. nov 2022
autor
14. nov 2022

@andreablabla snáď :/ asi som len nejaká oneskorená

rony2255
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alison11
14. nov 2022

Netráp sa ešte si nestretla toho pravého príde to keď nebudeš nato toľko myslieť.

ivangeline
14. nov 2022

Mno ja som mala 17 a pol,ked prisiel prvy. Dalsi v 21 a pol a je teraz moj manzel. :D Takze mas 18 a nie 70... ::D Pokoj. Ty sa nemas aj tak hadzat chlapcom pod nohy. ;)

danica2711
14. nov 2022

v 18 rokoch nemôžeš povedať absolútne na nič, že "nikdy". Všetko bude, aj srdce sa ti "prebudí", neboj

zuzikak
14. nov 2022

nie si vadna, ani oneskorena, ani pokazena. Kazdy ma v zivote obdobie, kedy sa viac zaujima o druhe pohlavie a niekedy je rad, ze je sam so sebou. Ta laska pride v pravy cas a vtedy, ked bude mat prist. Za to, ze tvoje okolie nieco riesi, nemusis aj ty. Skus si toho nevsimat a uzivaj si slobodu, volnost. Laska je krasna vec ale na kazdeho si pocka. Aspon sa pre nikoho netrapis 🙂 Keby si pisala vo veku 40 rokov - hmmm tak by si uz podla statistiky dlzky dozitia mala polovicu zivota za sebou. V tvojich 18 ? Och jaj, na prveho priatela mas este dostatok casu. Lepsie byt sama ako od 16 v kuse v nejakom vztahu, rychlo sa vyspat s prvym, rychlo si dat spravit dieta a potom zufavat, ze si si pokazila zivot. Oddychuj, venuj sa konickom, citaj, pozeraj serialy, cestuj, spoznavaj, uc sa nieco, co ta bavi, venuj sa niecomu kreativnemu, sportuj - mas tolko moznosti. Ja som mala prveho frajera, ked som mala 20. Predtym bud som ich nechcela ja alebo oni mna. V 20 bol prvy co mi padol do oka, ked sa okolo mna motal 😀 a veru nezostala som s nim. Dievcata sa v dnesnej dobe vydavaju (ak vobec) az po 30. takze ti staci 4-5rocna znamost. Pocitaj - stale mas cas 🙂

columbine
14. nov 2022

Uprimne ti poviem ze kiezby som to mala v 18 tak ako ty teraz. Ja som bola presny opak. Zufalo som tuzila aby ma niekto miloval, preto som vacsinou nepostrehla, ze sa so mnou chalani len hraju a svoje emocie som prilis intenzivne prezivala.. netvrdim ze sa mam zle a ze moj vztah a muz teraz nie su skvely ale myslim si, ze keby som vtedy nebola tymi vecami ohladom lasky tak strasne zaslepena a “manipulovana” mohla som byt v niektorych oblastach zivota na tom dnes lepsie.
Nestrachuj sa a uzivaj si to a v dobrom to vyuzi. Pracuj na sebe v inych sferach.. venuj sa konickom, skole, praci.. On(o) to urcite pride 🙂))

drmelka
14. nov 2022

Neboj,ked pride ten pravy....srdiecko sa rozbucha

maxi2
14. nov 2022

Buď spokojná raz príde ten nepravy a možno na 1 x ten pravý. Buď rada, že si vo svojich 18 nevystriedala 10 tich. Keď študuješ tak sa sústredí na štúdium. Držím ✊

nnnuuunnn
14. nov 2022

Smer kardiológ. Zajtra hneď ráno.

euka210
14. nov 2022

Mne to trvalo do cca 25r, takze nie si divna...kazdy ma ten svoj cas.

wwpela
20. nov 2022

Kebyže si aromantik tak vzťahy vôbec neriešiš tiež mam zachvilku 18 a nikoho som ešte nemala život sa dá užívať aj bez chlapa s kamarátmi a ten pravý časom príde mamina tiež mala prvého frajera môjho tatina až v 23 a o nič neprišla