Mám povoliť dcére účes podľa metalového speváka?

jebavasexica
28. mar 2015

caute moja dcera pocuva metal a oblubila si skupinu black veil brides a prosila ma ze ci by sa mohla dat ostrihať podla spevaka Andy Biersack. mala by som je to povolit teraz (ma 15 rokov) alebo az na strednu.

simca06022011
28. mar 2015

no tak teraz neviem ci sa pyta mama.. alebo dcera ;) ALE nie nedovolila by som to ani 15tke... a uz vobec nie "az" na strednu.. ani len "doma" by som jej to nedovolila... ak chce, nech sa paci po skole.. ked bude byvat sama :P nech sa aj vyholi... nie kvoli tomu, ze by sa nemohla ostrihat, nemohla si zafarbit vlasy... ale preto, ze kopirovanie sa mi nezda nijak vhodne, kazdy sme jedinecny a treba si najst vlastny styl, taky co nam neovplyvni negativne zivot (takyto look nebude na strednej vitany okolim... tym som si ista🙂)) )

minnie55
28. mar 2015

a čože ?? V telke nič nedávajú ?? nudíš sa, moja, že si tu vyprodukovala viaceré stupídne otázky ?

mircalla
28. mar 2015

Pocuj cica, vsak opytaj sa kamaratok...alebo napis do Brava

jojake
28. mar 2015

Vtedy, ked bude vediet lustit sudoku 🙂

emodomca
28. mar 2015

urcite je emo ze mam pravdu 🙂 Mne to podla Andyho dovolili az na strednej 🙂))

henamichal
28. mar 2015

Krasna spevacka na fotke. Neobycajny uces, smradlava cigaretka v ruke -dokonaly vzor pre nasu mladez. A potom sa cudujeme preco su mladi cudni... Zacina sa to takto...

cerez
28. mar 2015

Jasne, že áno. Najprv zájdi s ňou do spomenutého tetovacieho štúdia a potom šup vedľa ostrihať na želaný účes. Aby bola úplne spokojná, daj jej aj nastreliť niekoľko náušníc do nosa, uší, pier, jazyk, pupok, tam dole a dúfam, že bude dcéra a aj ty maximálne spokojná. Vzhľadom k tomu, že má už 15 prosím zájdi s ňou aj ku gynekológovi, aj tam to treba poistiť. 😀

sissy27
28. mar 2015

čo máš zaracha, dievčatko? a urazená na rodičov do krvi, že ani kerku nedovolia, ani "skvelý účes" ... tak čakáš podporu od cudzích matiek, lebo všetky sa ti zdajú lepšie než tá tvoja 😀 neboj, to prejde, všetky sme si tým prešli a opäť prejdeme v opačnom garde s našimi ratolesťami 😀

ukulela
28. mar 2015

hm, originalny priam dospelacky nick ... panenko maria podsrpenska, ty to vidiiiis???
inac ja premysla, ked moj budepubertak, ako to bude, lebo vacsina dnesnej mladeze si mysli, ze hadam uz od 13tich mozu hadam vsetko, od cig, cez vodku a marisu po nekonecne vychadzky a sex. skratka sama predcasna puberta ....

bubula_007
28. mar 2015

@emodomca už sme sa naučili písať aj bez chýb???

l3yla
28. mar 2015

😀 😀 😀

lucianakoniku
28. mar 2015

No jasne, na co cakat az do strednej. Aj @emodomca ho uz ma akurat bacha, vsetci v triede si myslia ze ma vsi. Jaaaj decka, este ze tu rozsievate vtipnu naladu, s humorom sa porodne bolesti zvladaju ovela lepsie 😀

nikawero12
28. mar 2015

@lucianakoniku súhlasím s tebou. Ale vieš čo je najvtipnejšie? Ze @emodomca si robí zo žien na koníku prdel a niektoré ťapše to nie a nie pochopiť a ešte jej aj vážne odpovedajú v téme o šikanovaní 😀 😀 😀

lauricka
28. mar 2015

jebavacica 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 s ucesom budes skor vyzerat ako jebavy lev, ale nevadiii, urcite budes za topku

mata128
28. mar 2015

@lauricka si ma pobavila 😀

ladyblcha
28. mar 2015

urcite tetovanie aj uces. a aby si nebola za staru puchru, na tvojom mieste by som do toho isla s nou!

leonie77
28. mar 2015

...a to čudo na fotke to je baba či chalan ?

bambibam
28. mar 2015

Jasné po 18nástke vo vlastnom byte maj aj šerbel na hlave ,ale pod mojou strechou ,môžeš miernu úpravu ,aby sa ma susedia nepýtali kde sme kúpili novú metlu.

esterba
28. mar 2015

No, mne dovolila mama v 12 tich "na mejkpísovú" 😀 tak ja som tolerantna k takymto zmenam, len ta farba... Ale mozno by si mohla urobit kompromis - ostrihat a vymagat v smole, to je čisto prirodny produkt.

mamutka
28. mar 2015

pockat.... to je spevak? slak traf haro, ale to je chlap? ci co to je?

bonaqa2013
28. mar 2015

Keby mi dcéra prišla takto zohavená tak má raz dva hlavu ako koleno.
Kto nevie ako to je, nech sa prosím pozrie na svoje koleno.

tinapa
29. mar 2015

Aspoň sa mi bude dobre zaspávať. Ďakujem.. 😀

ali08
1. apr 2015

Môže kedykoľvek ale aby ju nevyhodili alebo aspoň nepovedali že má zmeniť účes v škole.mne sa ten účes páči A tetovanie mám od 18 keď som si naň zarobila v UK.ale myslím si že doba napreduje A môžeš si dať tetovanie aj skôr ale ja by som zatiaľ volila také miesto kde to nebude vidieť A neskôr už naj na odhalenejsom mieste

0silvia0
1. apr 2015

s takým nickom matky by som rada videla, čo nosí na hlave "mamička" dcéry

dusika11
3. apr 2015

som umelec uces sa mi paci..preco nie.len netusim ako casto si chces to hore zostrihane denne gelovat..asi ti to splasne a bude.po ucese....tetoo..navrhujem dat henu najprv hennu ked sa ti znudi das dole..kerku uz nie...moja jednda ziacka mala dlhu brigadu aby mala na kerku na chrbte...mne sa to osobne nejako nepaci ani ma to netaha ucimm petnastrocne umelecke decka...a radsej nech si daju strih a nerobia nieco horsie...takze asi tak..