Piercing v nose u 17-ročnej dcéry

rubyalavioladusty
20. jan 2021

Dovolili by ste svojej čoskoro 17 ročnej dcére piercing do nosa? Strašne po ňom túži, ale neviem či jej ho dovoliť..

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sissy27
20. jan 2021

@rubyalavioladusty na 15 narodky piercing do jazyka. A v 17 tvoj oficiálny súhlas nepotrebuje, normálne legálne jej to spravia v štúdiu. Tetovanie od 18, piercing 15.
Nos je za mňa v pohode, keď ju to raz omrzí, tak v podstate bez problémov vyberie a zahojí sa.

michalka4193
20. jan 2021

@veronika4495 ale áno je to stále v móde.... Ja mam dokonca som si doň dala kruzok a to mam 28.. Veeľmi veľa makeupartistiek to nosí a ja tiež si tým oživujem líčenie a zas aked si dám kamienok je to nenápadne a ké dne chcem vyberiem a ono sa aj po čase zahojí a zrastie

michalka4193
20. jan 2021

@sissy27 súhlasím

sashabb
20. jan 2021

Jasne, že ano 👍

elzus
20. jan 2021

@rubyalavioladusty ja som si dala v 15 na narodky a stale ho mam a to uz mi taha na 33. A este aj stari rodicia povedali ze vypada to dobre 😁 a bez povolenia od rodicov, nepotrebovala som a ked sa jej nebude paci vyberie a naha zarast.

evora
20. jan 2021

No ja neviem...mam dve kamarátky, ktoré mali "v mladosti" piercing v nose a obom je vidit jazva. Nie je síce moc veľká, ale zblízka je viditeľné, ze mali piercing. Inak piercing v tomto veku uz bezne nosili decká aj v čase môjho mládí 😄 ved asi žiadna žena si netreskne piercing v 40tke...len nech si to poriadne rozmyslí

pukavica
20. jan 2021

rozhodne by som jej to nedovolila , aby ti neskor nevykricala ze si jej to dovolila. A kde si ho chce dat vlastne spravit ked je vsetko zatvorene?

v3rca11
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dee01
20. jan 2021

Ja som jej to dovolila, má 16rokov, chcela septum do nosa....ked mi to prvýkrát povedala, tiež som bola proti, ale potom som premýšľala, prečo nie....v nose dierku jej nebude vidno a veľmi a tomu tešila. Ja som bola s ňou, tiež som si dala 3dierky do ucha, je to veľmi pekné a decentné...
Salón som vyberala ja, aby to zas nemala prepichnuté niekde u kamarátky na kolene, lebo aj toto decká robia...radšej som jej to dojednala ja u skúsenej kočky.
@pukavica v živote som mame nič nevykričala čo sa týka takýchto vecí, bolo to moje rozhodnutie, ani ma to nenapadlo...toto s tým nič nemá...a beztak si to nakoniec dá aj bez súhlasu rodiča, ved zachvilku má 18.

ivca88
20. jan 2021

Jasne. Ale zaplatila by som jej štúdio a najmä dobrý piercing.
Mala som kamošky čo si to pichli samé a dali tam lacnu bizu a len zápal z toho bol...
Ľudia sme rozny..
Ja mám testovania aj piercing a to mám 27..
Nič z toho neľutujem.
Keď sa jej to páči a chce prejaviť svoju osobnosť, tak prečo nie.. 🤷☺️

dee01
20. jan 2021

@ivca88 ja mám 38 a prvé piercingy som si dala teraz, vždy sa mi to páčilo, no nedokopala som sa k tomu. A určite nie sú posledné, ak by dcéra ešte išla, pôjdem tiež a dám si další...Ale samozrejme niečo decentné zase
A je to prejav osobnosti ako píšeš, moja dcéra má tiež svoj štýl, mne to síce nič nehovorí, ale nebránim jej v tom...

zuzanka.zuzu
20. jan 2021

nie, mne to pripomína okrúžkovanú kravu/býka 🙄

ivca88
20. jan 2021

@zuzanka.zuzu je to uhol pohľadu.
Mne sa hrozne páči presne tento štýl " na býka"..
Keby už nemám jeden v pere, tak si dám isto do nosu.
Zeny čo to majú, mi prídu neskutočne divošky..
Ja som tiež taká slobodna, nespútaná duša, ktorá sa nestotožňuje s nejakým tabulkovym vzorom ženy.
Dať si niečo takéto, to je odvaha... Odvaha neriešiť iných a ísť si za svojim. Neriešiť reči, pretože koniec koncov, život je hrozne krátky..

dee01
20. jan 2021

@zuzanka.zuzu na t by ti moja dcéra povedala hned argumenty 😀...to sme sa my napočúvali...a vlastne mala pravdu, býkom ani kravám do nosa žiadne krúžky nedávajú...

nice202
20. jan 2021

@rubyalavioladusty áno, dovolila. Mne sa to aj páči.

ivca88
20. jan 2021

Napríklad tu.. ujo Google mi ponúkol.
Na kráse jej rozhodne neubral

ivca88
20. jan 2021

No úžasne to vyzerá..
Vôbec to nemusí byť ako niečo drsné, punk, alebo ako by to niekto označil za "fetacke" ..
Netreba mať predsudky kvôli vzhľadu..
Dôležité je vnutro

dee01
20. jan 2021

Ja som si dávala takéto

ivca88
20. jan 2021

@dee01 kde kupuješ náušnice ? Už dlho hľadám takéto pekné. Ja mám tiež 5 dierok na uchu, ale mám tam len diamantiky ( zlato) .. 😊😁

dee01
20. jan 2021

@ivca88 ja nosím väčšinou strieborné alebo pozlátené striebro, najlepší výber majú za mňa na Ali, už ich mám odskúšané, objednávam len strieborné odtiaľ. Daj si do vyhľadávača tieto fotky...nájde ti ich kopec

dee01
20. jan 2021
ivca88
20. jan 2021

@dee01 aha, tak to nič. Ja som skôr za zlato ( alebo ruzove zlato). Už dlhšie hľadám nejaký mesiacik.
Tieto veci majú zväčša zahraničné stránky čo nepoznám.
Ešte mi kamoška písala o crazyfactory, ale tam to je na mňa moc divoké.
Takýto štýl ako si postla ty, sa mi páči.

lubiss
20. jan 2021

ano dovolila by som jej...

dee01
20. jan 2021

@ivca88 ja mám tiež aj zo zlata, ale tie som kupovala normálne v obchode a výber teda ťažký ...a inak väčšinu ako som písala Ali alebo potom thomas sabo, pandora alebo tous....mne nevadí ani bižutéria, ale musí byť kvalitnejšia....

bozenka9532
20. jan 2021

@rubyalavioladusty ano dovolila som,mala 16 ked si ho dala do nosa....nam to nevadi...

natyreggae
20. jan 2021

Minule som tu mala diskusiu o tom že ako presvedčiť otca aby ma pustil k priatelovi keď mama mi to bez problémov dovolila... setky ste tu boli proti tomu.. a dnes je tu diskusia o piercingu a skoro všetky ste za... Napriklad mňa zase bez problemov pusti k frajerovi ale piercing mi dovoliť nechce až po 18😀🤷‍♀️

bozenka9532
20. jan 2021

@natyreggae ja som moju aj k frajerovi pustila v 16tich..aj tetovanie dovolila v 17tich...aj ten piercing...🙂

dee01
20. jan 2021

@natyreggae podľa toho, kto sa do diskusie zapojí 😀. Dnes sme tu všetko moderné mamy...hoci k priateľovi by som ju v 16tich asi nepustila alebo teda manžel na 100% nie...

danielllka
20. jan 2021

@rubyalavioladusty určite áno, je to už veľká kočka a nie je to nič vulgárne. Ja budem mat o pol roka 40tku a piercing v nose nosím zhruba 15 rokov, ledva ho vidno, je decentný (kamienok) a patrí ku mne 😉