Preradenie do inej triedy

lucsiac
16. jún 2023

Dcéra za mnou prišla s tým, že chce prestúpiť do vedľajšej triedy. Študuje na gymnáziu a všetci učitelia sú ochotný jej s jej rozhodnutím pomôcť. Už mám aj vyplnené papiere, aby som ich podala riaditeľke. Avšak neviem čo a ako to presne napísať do kolonky odvôvodnenie. Dcéra si sťažuje na zlý kolektív, pár mesiacov dozadu som s ňou musela ísť na pohotovosť kvôli žalúdku, ktorý je ovlypvnený stresom, ktorý zažíva kvôli spolužiakom. Nie je to tak, že by ju šikanovali, avšak ona do triedy nezapadá a nemôže si v nej nájsť kamarátov. Vo vedľajšej triede kamarátov má, aj tak vúčšinu času trávi s nimi a preto by tam chcela byť ako spolužiačka a nie len ako kamarátka. Bola aj za psychologičkou, ktorá ju v jej rozhodnutí podporila. Od začiatku septembra jej enormne začali vypadávať vlasy. Vidím, že sa trápi, avšak toto je jediná možnosť ako by som jej mohla pomôcť a ja aj tak neviem ako to napísať.
Chcela by som od vás nejakú radu, po prípade ukážku toho, akoby som mala text napísať. Má byť údajne na dva tri riadky.
Vopred ďakujem

pribinak
16. jún 2023

@lucsiac však pravdu, nezapadla do kolektívu, má z toho psychosomaticke ťažkosti
Hotovo

Vážená pani riaditeľka,

Touto cestou Vás žiadam o preradenie mojej dcéry Jany Novej, nar…… do triedy 3. B od nového škol. roka.
Dôvodom je, že nezapadla do kolektív triedy s má psychosomaticke ťažkosti

Za kladne vybavenie mojej žiadosti vopred ďakujem

S pozdravom

lucsiac
autor
17. jún 2023

@pribinak Veľmi pekne ďakujem, veľmi ste mi pomohli