Vypracované maturitné témy z anglického jazyka

12. sep 2023

Ahojte, nenasla by sa dobra dusa, a poslala by mi vypracovane maturitne temy z anglickeho jazyka?

Do spravy poslem mailovu adresu.

VELMI DAKUJEM!

deti95060810
12. sep 2023

vraj dobrá duša... no veru ani veĺa nechceš. 😉
vypracuj si sama - popritom sa to aj naučíš. 🙂

domiklik
12. sep 2023

Som matka na materskej. Kľudne ti ich vypracujem za menší finančný obnos (rozumej 3 cifry)... 😃

autor
12. sep 2023

@deti95060810
@domiklik ach... Aj ja som mama na materskej. Vystahovali sme sa cesrtvo do UK a potrebujem sa nakopnut.
Maturovala som pred 14 rokmi a preposielali sme si to navzajom, mali sme vela verzii. Vidim ale, ze doba je ina. 🙂 snad sa najde nejaka studentka/student, ktory cerstvo maturoval. 🙂
Od takych, ako vy, by som pomoc nechcela. 🙂

cookie29
12. sep 2023

ach jaj... je rozdiel vymienat si to medzi sebou, v style ja vypracujem dve ty vypracujes dve a vlastne ide o bartrovy obchod v ramci skoly/triedy alebo chciet nieco zadarmo...

autor
12. sep 2023

A dokonca aj statnicove otazky som preposielala kto chcel. Dokonca aj v skupine nasej skoly kade tade, ktoreho som neposielala. Stacilo mi dakujem, a nie 3 ciferna suma. 😄 Tak snad, karma mi to vrati.
Vam vela stastia do zivota. ;)

autor
12. sep 2023

@cookie29 🤦🏻‍♀️ nechapes. Nechcem, aby mi vypracovali, ale verila som tomu, ze niekto cerstvo maturoval, rozumej minuly rok napriklad, a ma to v PC. A naco rypat neustale, dookola. Ach Boze.... Ludia, ludia..... Cim dalej, tym horsie.

rastika
12. sep 2023

Veď maturitné témy sú vypracované a voľne prístupné nainternete...aj B1 aj B2. Inak najlepšie asi kúpiť učebnicu Yes (B1 alebo B2), kde témy sú profesionálne spracované. Alebo Úspešná maturita od Taktik

jana0215
12. sep 2023

No, nešpecifikovala si hneď dôvod, na čo ti to je.. takže asi logicky sa predpokladalo, že si študent, ktorému sa to nechce vypracovať...

Ale k veci, my sme to vlastnoručne vypracované pri AJ ani nemali. Používali sme učebnice Yes, ktoré sa dajú zohnať hocikde. 🙂

deedol
12. sep 2023

Napis mi sukromnu spravu, viem ta nasmerovat, co sa tyka zdrojov (nie vyprac otazok).

anonymanonym
12. sep 2023

Presne tak, co sa tyka anglictiny najlepsie asi ucebnica Yes, ani vypracovane otazky netreba.
A inak my sme si tiez pomahali. Nie len vramci triedy, ale aj starsi studenti mladsim posuvali vypracovane veci a pod. Ci uz na SŠ, ale aj na VŠ...

zuzana76
12. sep 2023

@autor nespoliehala by som sa na niekoho otazky, nevies kto to robil, ako to bude spracovane, radsej si objednaj nejaku ucebnicu konverzacie, napr aj tu Yes

onedaynick
12. sep 2023

a naco su ti maturitne temy v UK? nerypavo sa pytam.

lucia13022023
12. sep 2023

@onedaynick nad tým aj ja rozmýšľam. Véd maturitné témy sú moja obľúbená kniha, hobby atď. Skôr by som sa zamerala na slovnú zásobu a správne tvorenie viet co veľmi v tých témach nie je.

domiklik
12. sep 2023

Milá autorka...
1, robím si z teba srandu, i keď je pravda, že nemám chuť ani nervy niekomu len tak pre pekne oči posielať moju niekoľko hodinovú pracu 😉
2, keď sa potrebuješ nakopnúť máš oveľa lepšie možnosti ako maturitne otázky vypracované cudzím človekom, ktoré ti mimochodom nič nedajú. Máš tu o tom kopec tém s celkom fajn radami.
3, zadarmo ani kura nehrabe, čím skôr si to uvedomíš, tým lepšie pre teba
4, vyhľadanie vypracovaných maturitných téz z aj mi zabralo asi 3 minuty. Kvalitu samozrejme nehodnotim