Nová pediatrička v Púchove

akcul13
21. dec 2023

Ahojte, co je pravda na tom, ze v puchove je nova detska doktorka, vraj ukrajinka?

2kixa4
31. dec 2023

@akcul13 áno, ordinuje s dr.cigerovou, zatiaľ ordinuju obidve ( každá zvlášť)

akcul13
autor
31. dec 2023

@2kixa4 aj mate skúsenost?

2kixa4
1. jan 2024

@akcul13 zatiaľ nie

andrea_heh
13. jan 2024

@akcul13 za mňa nič moc .. je prijemná , milá ale vyšetrenia mi prídu dosť slabé , sama od seba skoro nič nepovie všetko sa jej musím pýtať , možno sa oťuká časom ale zatial je taká ,,zlakaná" by som povedala

gabrm
13. jan 2024

Možno moc toho po slovensky ešte nevie a preto je radšej ticho. Ja to tiež tak v zahraničí riešim. 😂

dorotka31210
23. jan 2024

Nová pani dr. je super. Nám veľmi pomohla, kde v pondelok pani dr. Cigerova povedala, že to je v pohode, že to má takto byť, keď 2mesacna kakala krv. Tak na druhý deň ešte viac kakala krv. Sme prišli znovu k dr. a už tam bola iba nová pani dr. Hneď nás poslala do nemocnice a tam sme aj zostali a do 3 hodín vedeli prečo kaká krv.

mia91
31. jan 2024

Chodím s deťmi k MUDr Cigerovej, teraz tam je za nu nová doktorka mlada z Ukrajiny . Nemám s nou moc dobrú skúsenosť . Deti som mala choré mali teploty a trvalo to už dlho . Neurobila im ani crp , výter z nosa krku ani nič . Nakoniec som s mladšou skončila v nemocnici . A tam sa nás prvé opýtali či naša doktorka nerobila nijaké vyšetrenia . Je taká nijaká . Len popočúva a pozrie do úst a to je všetko . Nijaké lieky ani postup , komunikácia je nulová všetko sa musím pýtať aj to jej ťažšie rozumieť . Pani doktorka Cigerova bola úplne ina , vždy všetko skontrolovala vyšetrila a radšej zbytocne ako by mala niečo zanedbať . Zatiaľ ostávam ale len preto že neviem o lepšie lekárke v Pu budem hľadať . Možno sa otuka a bude to lepšie

deshko
7. mar 2024

A neviete povedať, prosím vás, ako sa vola ta pani?

akcul13
autor
8. mar 2024

@deshko neviem

kamatopo
16. mar 2024

My sme boli teraz na preventívke. A skôr ordinovala sestrička ako nová doktorka. No uvidíme čo bude ďalej...keď bude vážnejší problém..