Ako zviditeľniť handmade tvorbu?

miska2509
4. okt 2023

Ahojte 🙂 uz pomaly rok sa venujem hand made tvorbe vyrabam plstene portrety zvieratiek. Stoji to vela casu a materialu. Rovim to prevazne na objednavky. Hladam nejaky sposob ako sa zviditelnit. Mam stranku na fb aj na instagrame pridavam tvorbu do vselijakych hand made skupin

mane01
4. okt 2023

@miska2509 neskusala si sashe? Ja ked hladam nieco hand made, tak sashe je prva volba.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kremlika
4. okt 2023

vyskusala by som sashe alebo ak by si niekoho mohla oslovit, kto by ti vedel spravit mensie promo. ale ani ten napad nechat nieco napriklad u detskej lekarky by nemusel byt zly

martinkatinka
4. okt 2023

Ja tvorim nejaky ten rok 😉 davam vyrobky na facebook, nirco mam tu v slupinach, na bazariku. A kazdy rok davam vyrobky na vystavu do muzea. Na vianoce sj velku noc. A odporucaju ma kamosky a rodina. Ale u mna to nie je hlavna cinnost, iba taka zaluba, ktora mi zaplati akurat material 😉

vanilkovazmrzka
4. okt 2023

Sashe je na toto najlepsie 🙂

melanta
4. okt 2023

Profil na FB a IG ti nepomôže, ak ho nepropaguješ. Bez propagácie registrujú nové príspevky len ľudia, ktorí ťa sledujú. Možno by som skúsila reklamu do veterinárnych kliník. A potom spomínaní sashe.

vanilkovazmrzka
4. okt 2023

Ukaz nieco aj nam tu, prosim 🙂

miska2509
autor
4. okt 2023
radkaradix
4. okt 2023

@miska2509 wow, tak to je fakt krasne 😍

miska2509
autor
4. okt 2023

@radkaradix vdaka 🙂

vanilkovazmrzka
4. okt 2023

To je mile 🙂

76california
4. okt 2023

šikovné ruky, krásna práca - určite vyskúšaj sashe.sk

veronikaszabova
4. okt 2023

@miska2509 wooow. Parada

kamlicek
4. okt 2023

To je nadherne! Skus sashe, tam su taketo vecicky. Zaujimalo by ma ake su ceny za taketo nieco?? 🙂

miska2509
autor
4. okt 2023

@kamlicek dakujem 🙂 ceny su od 40-50 eur

sabina230
4. okt 2023

@miska2509 tak to budeš mať ťažké, pretože trh je už presýtený všelijakých handmade výrobkov a každý by sa chcel presadiť čo najviac. Každopádne držím palce🙂)

ivana11155
4. okt 2023

@miska2509 sashe a neviem ci sa tam da predplatit sluzba, ze ked si niekto da do vyhladavaca napr. "plstene zvieratka" tvoje budu stale na prvej stranke. Pisem to preto, lebo z casu na cas odtial objednavam napr. veniec na dvere, chvilu sledujem ponuku a stale na prvej stranke tie iste vence akoby tam predavali styri baby dokopy.

miska2509
autor
4. okt 2023

dakujem za rady 🙂 vyskusala som pridat trosku tvorby na sashe tak uvidim, sj ked tam nie som velmi zbehla 😀

kitycat
4. okt 2023

@miska2509 mas to velmi pekne!

Pod akymi heslami ta je mozne vyhladat? Lebo ja by som adi "plstene zvieratko" uplne nepouzila.. mozno aj to pomoze

miska2509
autor
4. okt 2023

@kitycat ja netusim 😀 musim si to tam postudovat vsetko dnes som sa tam len zaregistrovala neviem ako to tam funguje

catherinah
4. okt 2023

Toto u veterinarov by som propagovala

lusyc
4. okt 2023

Možno v pohrebnej službe pre zvieratká.

mimusha3
4. okt 2023

Ja som dlho registrovaná na sashe, "podnikala" som oficiálne, no pokiaľ sa na sashe nezviditeľňuješ(napríklad nepíšeš žurnály, nekomentuješ) tak ako nováčik nebudeš mať úspech. Proste mňa pomaly zviditeľnenie stálo viac úsilia ako tvorba a tak som s tým napokon skončila, lebo zarobila som 660 eur v hrubom a keď som zaplatila odvody a odrátala náklady bola som v pluse pár eur. A to som robila niečo, čo na Slovensku nikto nerobí.
V každom prípade ti držím palce ✊

miska2509
autor
4. okt 2023

@mimusha3 ja som zo zaciatku tvorila najma pre rodinu a znamych takze tam som robila viac menej len za material, potom som si vytvorila fb stranku kde som prostrednictvom tekto fb stranky prispevky pozdielala do roznych fb hand made skupin a prispevky mali vela lajkov vela konentov vela objednavok a po case nic
akoby to fb ani neukazoval

mimusha3
4. okt 2023

@miska2509 bola som na tom tak isto. Dokonca mám na fb stránku s takmer 8000 sledujúcimi, lenže od doby kovidu ako keby uťal.. Teda dostať sa ľuďom do povedomia je teraz o dosť ťažšie, najmä keď napríklad taký Facebook zmenil algoritmus príspevkov..