Aké je vaše najobľúbenejšie jedlo?

9. sep 2022

Aké je vase najobľúbenejšie jedlo? Moje halusky s bryndzou a slaninou alebo sushi 😁 tuto kombináciu na striedačku by som mohla jesť na veky vekov.

dzulli1980
9. sep 2022

Kapusta na akýkoľvek spôsob, celý život by som ju dokázala dennodenne jesť ❤

fairyprincess
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sudocek
9. sep 2022

Tarhoňa s mäskom na šampionoch a dobrý reznik zo šalátom.Pomohlo?

adriena9
9. sep 2022

Pizza 🍕

zuzi0911
9. sep 2022

Kapusta mäso knedľa,hranolky a syr,zemiakový šalát a rezne ... toto by som dokázala jest stále...

leuska0910
9. sep 2022

Syrova pizza😍

sudocek
9. sep 2022

@adriena9 ešte na tú som zabudla. Dnes som si ju chcela objednať. Ale nejako nevidalo. Tak snáď zajtra.

bubchen86
9. sep 2022

Pečene zemiaky , knedlo vepro zelo , rezeň , palacinky , guláš , pizza , pečene rebierka ha ha samé prasacinky 🐷🙊🙈 našťastie sa stravujem zdravo a toto naozaj len sem tam už je veľká chut 🤪

vilma7
9. sep 2022

Pirohy s lekvárom a makom, parené buchty, knedlík so sviečkovou, bryndzové halušky, a tak ďalej, a tak ďalej.

wig
9. sep 2022

Holúbky! 😋👍

drake122
9. sep 2022

Cordon bleu

marci77
9. sep 2022

kari s restovanou zeleninou a krevetami na vietnamsky sposob s ryzou

elizabet173
9. sep 2022

vidíš a ja neznášam ani jedno ani druhé, ani halušky, ani sushi. Ale grilovanú zeleninu, rizoto, zapekanú brokolicu, granatiersky pochod môžem dookola. A kľudne aj pečené kura s ryžou, iné mäso veľmi nie, ani sladké jedlá nie.

oslo1
9. sep 2022

Svieckova na smotane s knedlou
Halusky s bryndzou a slaninkou.
Francuzske zemiaky, to milovany aj muz.
Segedinsky gulas, uz som ho roky nejedla.
Synove oblubene: palacinky, na sucho Bez nicoho
Masove gule v paradajkovej omacke s cestovinou

nikoletta1712
9. sep 2022

Rizoto s hríbami, penne All’ arrabbiata ( mega pikantné) a Granadír ( bez mäsa)…😊

diewcatqoo
9. sep 2022

Fliacky s kapustou od mojej mamy, "hrube lokse" od mojej babky, holubky od manzelovej nebohej babky (tieto 3 jedla hoci skusam x-krat varit, nikdy nechutia tak dobre ako od nich) a moju svieckovu (nechcem sa chvalit, ale tu nikto z rodiny nevie uvarit tak dobre ako ja).
Tiez milujem sushi a dal makhani. Zo sladkych tiramisu.

lienka.7
9. sep 2022

Francúzske zemiaky 😊

alex666
9. sep 2022

Palacinky s nutellou 😋

jane89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
54tinka54
9. sep 2022

Špagety na akýkoľvek spôsob.. ale celkovo cestoviny veľmi lubim 😍

nikayla
9. sep 2022

Cestoviny a zemiaky na akýkoľvek spôsob a hlavne lečoooo. Ja milujem lečo s chlebíkom 😀

luccija
9. sep 2022

Bolognske spagety, hubove rizoto, segedin, halusky, losos a grilovana zelenina cokolvek...nech to nemusim varit ja🤣 kuraci rezen...

moonlight1210
9. sep 2022

Kadeco mozne. Ale vyhrava krupicova kasa so skoricou a maslom. 🙂

sisaka
9. sep 2022

Sushi/sashimi, surové ustrice, medium rare filet mignon , pho, čínska hot and sour polievka, kapustnica

tomikejt
9. sep 2022

Halušky to je jasné, špagety bolognese, lasagne, sushi, ostrokysla polievka, lečo a určite by sa ešte niečo našlo 😊

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elementissa
9. sep 2022

Zelenina. Akákoľvek na akýkoľvek spôsob. Ale úplne najradšej mám šalát. Ja nevarím, strata času, raw strava mi stačí :D najradšej mám môj obľúbený šalát do veľkej sklenenej misky- nejaké zelené listy (akékoľvek), paradajka, paprika, uhorka, cvikla, olivy, kukurica, hrášok/fazuľa, brokolica, avokádo,orechy (kesu/mandle/para orechy/ pekanove orechy/walnuty) alebo tofu (málokedy dávam aj tofu aj orechy). Niekedy prihodim aj hrozienka či brusnice a ešte nejaké nasucho poprazene semienka. Do toho avokadovy/mandľový/lanovy alebo konopný olej a rýchly obed je na stole 🙂 u mňa je pravidlo, že nesmiem jedlo pripravovať dlhšie ako ho budem jesť. Z objednavkovych jedál (menej zdravých) mám rada vegan pizzu a vegan burger. A potom hocičo čo mi niekto navarí. Len nech je to vegan a nechystám to ja. Všetko mám rada, hlavne nech to nemusím chystať.

petulda333
9. sep 2022

Cinske opekane rezance,nonstop

sigma510
9. sep 2022

Nemám jedno mam ich vela, rezeň, prírodný ci vyprážaný, fasirka, kuracie sote na olivach. Ale v lete je top vysmazena cuketa alebo placky, surové rajčiny a papriky zo záhrady, francúzske zemiaky, pečené mäsko... Toho by bolo. Nemusím sladké jedlá. A strašne dávno som nemala plneniu papriku, tu milujem.