Čo budete piecť na Vianoce?

carmenka123
24. sep 2014

ahojte mamicky o necele 3 mesiace mame vianoce uz viete co budete piect okrem medovnickov samozrejme tie nemozu chybat hadam v kazdej domacosti prosim poradte mi chcem vyskusat aj nieco nove okrem zlepovaných kolacikov a medovnikov dakujem

titkovamiriam
24. sep 2014

môj skromný album .možno tam najdeš niečo nové:
https://www.modrykonik.sk/blog/titkovamiriam/al...

2712sasenka
24. sep 2014

titkovamiriam..ty si,ze aka sikovna 😉

sintra
24. sep 2014

my prave medovniky nepecieme nikdy, nema ich kto jest. Inak klasika, ako kazdy rok, druhy, ktore pekavala este moja babka, predtym jej mama atd... a dnes ich peciem ja s mojou mamou 🙂 Cize vanilkove rozky, linecke, medove rezy, plnene orechy, londynske rezy. To je taky zaklad a k tomu kazdy rok vyskusame 1-2 nove, podla nejakeho receptu, co nas zaujme.

inffinity
24. sep 2014

Ja delavam orechove tycinky, sadlove kolacky a suhajdy 🙂 bohate to staci. I kdyz jen tak malinko delam nevim jak to letos stihnu kdy se mala narodi 🙂 kdyby si chtela recepty poslu 🙂 skoda ze si nezalozila diskuzi 🙂

zuj
24. sep 2014

linecke kolaciky, strojcekove pecivo, kokosove kocky, medove rezy, karamelove grilazky v oblatke, vanilkove (orechove) rozteky a ako kazdy rok vyskusam aj nieco nove...

ask
24. sep 2014

Mäso😎 😀

meluela
24. sep 2014

To uz tak skoro? hoci je pravda ze aj v obchode mali podozrivo ako sezonny tovar veci na pecenie ... kupila som mandle a mlete lieskovce, takze s nimi skusim vykuzlit nieco nove
urcite medovniky a zazvorniky a aj linecke (tie zmiznu ako prve ledva-ledvy vydrzia do Vianoc) a potom sa uvidi podla casu a chuti. Tento rok mam na pecenie este kompetentnejsieho pomocnika ako po minule roky, takze to bude celkom zabava 😀

miku1
24. sep 2014

Medovníky nepečiem, nemal by ich kto pojesť. 🙂 Určite ako každý rok na vianoce nebude chýbať kokosový koláč, medový koláč, nejaké tie linecké kolieska, vanilkové rožky a slané pagáčiky.

bohumila21
24. sep 2014

ani mi nerobime medovnicky... ja budem robit slonie slzy, samrony a suche a to staci... :D

cica869
24. sep 2014

este je len september a uz sa aj vianoce spominaju? a darceky uz mate nakupene? 🙂 no o chvilku nam aj nasnezi 😀

lucinkab
24. sep 2014

fuu ešte je to ďaleko ale asi klasika ak stihnem, medovníčky, zázvorníky, kokosové fúkané, orechove dlabky, griláž , domácu marlenku a baklavu 🙂 ovšem aj rezne 🙂 a malej rybku 🙂

lejlla
24. sep 2014

Medove rezy,medvedie labky,plnene oriesky,kokosove rezy,vanilkove rozteky,lepene kolaciky,puncove rezy,,,,,

m_ij_ka
24. sep 2014

linecké koláčiky, griláž, nepečenú kokosovú roládu, kakaový a orechový kysnutý koláč, kokosové guľky,
zo slaného bryndzové paličky, oškvarkové a syrové pagáče
šalát s rybkou