Čo dnes varíte?

vanessad15
17. jún 2023

Čo dnes varíte baby? Dajte inšpiráciu. Napadlo ma, žeby sme mohla každá napísať čo bude dnes variť na obed, večeru aby sme sa mohli inšpirovať.
Ja začnem: na obed cuketové rezance s krevetami, na večeru cestoviny s kozím syrom a špenátom plus na dezert budem robiť ryžovo-tvarohové knedlíčky s ovocným prelivom😄

lindous
17. jún 2023

Kura na paprike s haluškami a večer sme pozvaní na grilovačku, takže to mám dnes vybavené 😊 inak je tu skupina "Dnes na obed", kde vždy nájdem inšpiráciu aj s foto, takže odporúčam sa pridať 😊

buberova
17. jún 2023

Dnes plánujeme ísť na obed na hamburger 😂 takže to asi ako inšpirácia nepomôže. Ale napíšem za včera.
Na obed domáce buchty na pare a na večeru pečené zemiaky na 1/6, manžel mal k tomu aj klobásku.. včera bol deň klasiky slovenskej chudobnej rodiny 😂😂😂

kik2022
17. jún 2023

@vanessad15 Hovädzí vývar a ako druhé grilovaný losos s opekanými zemiakmi. A na večeru ešte neviem 😃

tosomja
17. jún 2023

@vanessad15 zapekaný karfiol s brokolicou, v syrovej omáčke, zemiaková kaša, paradajková s krúpami zostala zo včera, bude na večeru. Alebo deťom urobím krupicu s maslom a grankom.
V éra sme mali ja cuketový prívarok s volskym okom, deti tortilu s mäsom a zeleninou.

h2
17. jún 2023

@vanessad15 Ale takáto diskusia tu je už roky a má tisíce strán! https://www.modrykonik.sk/forum/recepty/co-dnes-varite-dajte-inspiraciu/

blancheporte
17. jún 2023

@vanessad15 Kurací vývar a steaky s hranolkami.

aaadkaaa
17. jún 2023

Pecene kura, ryza, zemiaky, zeleninovy salat a fazulova kysla

vanessad15
autor
17. jún 2023

@h2 Ja som ju hľadala, ale za nič som ju nemohla nájsť ďakujem!😂🙏

tosomja
17. jún 2023

@vanessad15 aj skupina tu je.

vanessad15
autor
17. jún 2023

@tosomja Áno viem, už som sa tam pridala☺️

ivangeline
17. jún 2023

Len rizoto. Vcera varil manzel (a kedze to nema v oku) mame kopec ryze... ;D

diewcatqoo
17. jún 2023

Zemiaky bud s pecenym karfiolom alebo so sparglou. Idem zachvilu na trh, tak uvidim, ci mi tam bude sympatickejsia spargla alebo karfiol a podla toho sa rozhodnem. Popoludni ideme na grilovacku.

osky
17. jún 2023

Vcera smazene rybie file opekane zemiaky a dusena zelenina

Dnes fasirky,nove zemiaky na pare a hl.salat

Zajtra pecena hus,zemlova knedla a cervena dusena kapusta
Mozno trochu vyvaru z drobkov,ale u nas polievky moc nejdu...

hankab
17. jún 2023

@vanessad15 na obed spagety carbonara, na veceru spekacky upecenie nad ohniskom 😍

sudocek
17. jún 2023

@vanessad15 knedľa a hlivova omáčka s mäsom

babababka
17. jún 2023

Včera vyprážaný karfiol a nové zemiaky,dnes kelový prívar so špaldovými pagáčikmi,zajtra hrachovo-karfiolová pol.s haluškami,peč.kur.mäso,ryža,kompót,hlávkový šalát.

x_mery_x
17. jún 2023

Ja ryzu som.hodila do truby a muz urobil kuracie sote.
Veceru mame vzdy suchu, nevarime.

bessie12
17. jún 2023

@vanessad15 dnes máme večer grilovačku. Obed variť nebudem.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slavomira236
17. jún 2023

@vanessad15 polievku zo zeleneho hrasku vcera som stihla obrat na zahrade nastastie od vecera leje a langose . Na veceru rozky vo vajjcku alebo co budu chciet..

jamimo
17. jún 2023

@vanessad15 my dnes na obed chobotnicu +šalát, na večeru cuketová frittata+ šalát