Čo navariť na oslavu prvých narodenín?

veronika31082012
26. aug 2013

Ahojte maminky,

mam velmi velku dilemu, nasa dcerka bude mat tuto sobotu prve narodeniny. Chcem aby to bolo nieco vynimocne! Mame pokupene baloniky,tanieriky,vyzdobu a vsetko mozne. Len neviem co mam navarit pre hosti?! Aky darcek jej mame kupit? A co este vymysliet,aby to bolo nieco naozaj vynimocne!!! Predsa je to jej prva oslava 🙂 a nasa tiez,kedze prisla medzi nas 🙂 Dakujeeeem

sissy27
26. aug 2013

@veronika31082012 no nechcem ti kaziť ilúzie, ale priznaj si, že v prvom rade je to tvoja oslava... tá malá si nebude z toho úplne nič pamätať, žiadne balóniky, výzdobu ani darčeky,ostanú jej pekné fotky, ale to bude asi tak všetko..... nechcem tým povedať, že to nemá zmysel, ale nesústreďuj sa na to, "čo povie malá", priprav príjemné posedenie pre dospelých...

veronika31082012
autor
26. aug 2013

@sissy27 Aj mas v niecom pravdu,no ja velmi chcem,aby to prve bolo nieco super. Potom si uz ona povie ake kolaciky maju byt,aka vyzdoba,atd.. A ak sa o par rokov pozrie na fotky,tak sa bude usmievat,aku peknu lienkovsku oslavu mala na prve narodeniny🙂 A hlavne je to,ze oslavime nas spolocny prvy rok!

sissy27
26. aug 2013

@veronika31082012 nech ide o akúkoľvek oslavu - nezáleží na mieste, výzdobe, občerstvení, daroch, jediné podstatné je s kým a aká atmosféra bude...

euka210
26. aug 2013

no moj bude mat 2 roky a pred rokom to naozaj nejako extra nevnimal 🙂 Ziadnu vyzdobu sme nerobili, ta nebude ani teraz, oblozene misy, cestovinovy salat a torta. Predtym nepecena tvarohova a teraz uz skusam nieco zlozitejsie. Najviac sa maly potesil tatrovke a aj teraz budu naj urcite hracky 🙂

alexa5
26. aug 2013

Ahoj, ja ti úplne rozumiem, tiež sme to tak mali, vyzdoba, baloniky všetko ako má byt a mala bola úplne paf, vnímala to a pacilo sa jej to, užili sme si to všetci, sme veľká rodina a bolo to krásne, spravila som švédske stoly, pečene masko na studeno, pečene kura a pikantne kridielka a prilohy, chlebik a slane som napiekla, take slimaky na dobkanie🙂 pre malú bola smotanovo-ovocna torta a pre nás cokoladovo-marcipanova... Bol to krásny výnimočný deň pre celu rodinu ;) želám krásnu oslavu ;)

carrie4
26. aug 2013

@veronika31082012 neporadím ti čo navariť.... ale podľa mňa tá snaha rodičov investovaná do oslavy má zmysel... aj ked ročnému dietku je jedno aké je menu, určite cíti, že sa deje niečo mimoriadne, že to nie je bežný deň... dodnes ked si spomeniem na moje oslavy z detstva mám úsmev na perách, bol to môj výnimočný deň a takto chcem, aby aj moje deti spomínali na svoje oslavy...
a čo sa týka darčeka, hlavne nech je to zabalené vo veľkom množstve papiera, aby mala čo trhať 😀

veronika31082012
autor
27. aug 2013

Dakujem vam zienky. Bolo pekne si citat,co ste mi napisali. A som rada,ze mate podobne nazory na oslavu ako ja🙂 malej uz pozerame s manzelom psika,tak uvidime ci pri nom aj ostaneme. Malinka je zo zvierat uplne paf... oslava nam dufam vyjde na jednotku,bude nas vela a budeme hlavne spolu a malicka bude naozaj vediet,ze je to robene pre nu a z lasky🙂 Este raz dakujem