Čo variť pre 8 mesačné bábätko?

mirkamilos
15. okt 2012

ahojte mam 8mesacne dievcatko s dvomi zubkami 🙂 co by som uz mohla varit ?.varim stale dookola kuracie ,morcacie masko,cestoviny,zeleninka,hrasok a strukoviny som este nedavala a krupicu mi nechce ☹

vonicka
15. okt 2012

mozesaj cervenu sosovicu (kupit sa da v DM napr. a ma vela zeleza). Ja varim aj ovsene vlocky, pomixujem s bananom al. hruskou na ovsenu kasu. trva to asi 2 minuty doslova. Tebe sa mozno zda, ze varis dokola to iste (aj mne to tak pride, tiez mam 8 mesacne dieta) ale podla mna tym detom to je jedno. Moj maly nechce vela jest a ked nieco uvarim, vystaci to tak na 3 obedy a z toho zial aj nieco vyhodim. U nas napriklad chuti aj tekvica.

mirkaella
15. okt 2012

ja davam aj ryzu,cuketu,sladky zemiak,zelene fazulove struky,brokolica,spenat-ved je toho dost.ja davam aj mrazit🙂

katren
15. okt 2012

@mirkamilos my mame vyse roka a 2 zuby.....keby som mu mala davat len podla toho, kolko ma zubov, tak mi tu stale reve od hladu...... 🙄 ved to nechaj trosku dlhsie varit, ona to s tymi dasienkami pomacka a spapa 😉
dnes mal nas na obed "vepro, knedlo, zelo".....ale take dietne, bo svokra vari len na vode, chude masko, ziaden olej ci tuk.....takze som mu s cistym svedomim dala....vysledok???? naberacka kapusty, 3 knedle a platok masa velky ako dlan len taky fukot 😕 😀 ......a to som myslela, ze sa najem s nim z jedneho taniera.....houby, houby.... 😝
a skus vyuzit aj vyhladavac, je tu diskusia ako ma vyzerat jedalnicek 4-15 mesacneho dietata 😉

katkanova
15. okt 2012

nevidim v tvojom zozname rybky 😉

mirkamilos
autor
15. okt 2012

rybky som neskusala uz by mohla? a ake??
a ako robite sosovicu,struky?alebo do toho zeleninku a rozmixovat?najviac mi spapa slizikovu polievocku to lubi strasnea potom ryzu aj vlocky s maskomkapustu tiez uz mozem davat?vidite este vela som neskusila ☹
a aky mam kupovat jogurt?lebo activiu bielu mi nechce a zvolensky tak za dve lyzicky a dost??

mirkamilos
autor
15. okt 2012

napiste mi prosim aj receptiky nejake...dakujem 😵

danu
16. okt 2012

@mirkamilos opytaj sa v teme na ktoru ti dala link ukana