Kde kúpim kokosovú a mandľovú múku?

havana_frost
12. máj 2014

Kde kúpim kokosovú a/alebo mandľovú múku v Bratislave alebo v Nitre? Kamenný obchod prosím, určite tie so zdravou výživou, viete presne kde? Vďaka. Celiatičky, čím ešte nahrádzate múku?

satanka1
12. máj 2014

Odporucam predajnu Slniecko v Nitre v Polygone

sizasi
12. máj 2014

Veľa používam ryžovú a pohánkovú múku, aj keď tej dávam málo, kvôli jej špecifickej chuti. Teraz sa chystám kúpiť muku s quinoa, som zvedavá aká bude...

esterba
12. máj 2014

Vo FreshMarkete v starej ikey pri Kuchajde, v Paleo. Nie len muku. Od pondelka do soboty.

havana_frost
autor
12. máj 2014

@satanka1 Už som tam aj bola a nakúpila, vďaka! Tam majú ozaj všetko.
@sizasi kúpila som aj quinoa, ale nie múku, ale len produkt. Som na to zvedavá, ešte som to nejedla. Pohánkovú múku celiatici môžu?

kkristin
12. máj 2014

Tesco petrzalka mytna ulica bio obchod aupark eurovea je ich uz naozaj dost a kupis to uz skoro vsade

kkristin
12. máj 2014

@havana_frost pripadne skus aj muku psenovu gastanovu a makovu...tiez su vyborne...pohankova tiez kokosova do sladkeho odporucam a ryzova je univerzalna ....moznosti mas strasne moc...co neodporucam su bezlepkove mix muky su plne skobu a nezdrave...

havana_frost
autor
12. máj 2014

@kkristin Vďaka za rady 🙂 Nie som celiatička, iba idem pre takú piecť, takže len jednorazová akcia, asi nebudem mať možnosť vyskúšať všetky tieto druhy. Ak máš skúsenosť, v akom pomere vymením normálnu múku v recepte za kokosovu? Asi nie 1:1, že.

diablicek6
1. okt 2014

Ja mám skúsenosti s touto Maďarskou http://www.bioteka.sk/cocomas-kokosova-muka-500-g
kolko stoji ta v Tescu? Podľa mňa by to mali mať v každej dobre zdravej výžive.