Kysnutý koláč - suchá plnka

martul
23. jan 2022

Baby normálne sa hanbím, varím pečiem slané, sladké už paaar rokov, ale obyčajný kysnuty koláč neviem, prosím vás napísala by mi niektorá recept na kakaový závin odskúšaný, ja mám vždy plnku suchú, cesto suché, po chvíli ako kameň. Taký normálny ako robievali naše babky.
Ďakujem

nikpa
23. jan 2022

@martul ja robím tak aby nebola plnka suchá, že kakao rozrobim s roztopeným maslo a natriem to tam ako nátierku, plus ešte dám aj kúsky masla na to. A niekedy som zvykla aj jablká na hrubom strúhadle nastrúhať, pustia tam šťavu. Inak s cestom bojujem stále, ešte som nenašla také čo by mi vyhovovalo.

72martina
23. jan 2022

@martul ja robievam tento https://www.zenyvmeste.sk/babickin-kakaovy-zavi...
Ked robím kakaový tak rozvaľkne cesto potriem olejom...dám na hrubo granko,to ešte poprskam olejom a je dobrý šťavnatý....

72martina
23. jan 2022
julinka66
23. jan 2022

Ak chcete aby bolo cesto mäkké treba dať aj heru aj olej

martul
autor
23. jan 2022

@72martina skúšala som, ale keď som začala stacat maslo alebo olej začali utekať von

martul
autor
23. jan 2022

@akinomel skúšala som presne takto len som potrela lekvárom, ale není to ono, dcéra hneď zacítila lekvár.

martul
autor
23. jan 2022

Inak baby ďakujem za rady, skúsim to s tým maslom, ešte mi poraďte čím potierate vrch cesta a pred aj po upečení?

72martina
23. jan 2022

@martul olejom

akinomel
23. jan 2022

@martul zvyknem robiť aj tak, ze vyvalkane cesto potriem roztopenym maslom, posypem grankom a pokvapkam taktiež maslom. Stočím, potriem maslom, popichám špáradlom a pi upečení zas potriem maslom. Recept neuvádzam, robím od oka. Možno s grankom chutiť bude.
Našla som aj taký tip, že kakao premiešame s práškovým cukrom a časťou kyslej smotany do požadovanej konzistencie. Bolo to tiež fajn.
Skús, čo bude vyhovovať...Držím palce!

martul
autor
23. jan 2022

@akinomel ďakujem za radu, skúsim.

kacenocka2
24. feb 2022

Ahojte, prosim rady.. Ako urobit kakaovu plnku do zavinu aby sa rozlievala?aj cim po upečení natriet aby nebolo tvrdé lamave?