Má niekto skúsenosť s jogurtovačom?

minnie55
21. feb 2013

Budem vám všetkým veľmi povďačná za vaše skúsenosti, prípadne, ak by ste mi poradili značku, s ktorou ste boli spokojní. Veľký výber nie je, rozmýšľam medzi zn. Severin a Clatronic. Ďakujem za všetky názory 🙂

hruska82
21. feb 2013

Moja mamca ma a robieva dost casto. Oni su spokojni no znacku neviem. Mozno taku uz ani nevyrabaju...mama to kupila asi pred 10 rokmi. 🙂

annalena
21. feb 2013

ja mam znacku Bravo a som maximalne spokojna. Jogurty robim uz len domace, skoro kazdy tyzden.

ankiki
21. feb 2013

My máme tuším od Ety, už roky-rokúce a fičí stále na 100%. Jogurtíky sa robia veľmi ľahko, akurát treba všetko sterilizovať zakaždým, ale nevadí, už mám prax 😀 Robím pre celú rodinu a vydržia nám maximálne týždeň 😉 🙂

jezurka47
21. feb 2013

ja mám doma tiež ho stále využívame 🙂 jogurty sú super, robila sa strašne ľahko a dlho vydržia

maggie59
22. feb 2013

🙂 mne stačí aj teplý radiátor🙂 načo vyhadzovat peniaze za nejaký jogurtovač

simonka16
22. feb 2013

Presne ! Teplý radiator a je to ! Jogurotvač - vyhodené peniaze ako popcornovač , hot-dogovač a podobne ( to doma mame ! ! ! )

evening_star
22. feb 2013

My máme Severin a som spokojná. Myslím si, že nezáleží na značke, ak chceš jogurtovač, úplne stačí ten najlacnejší - ide len o udržiavanie tej stálej teploty a veľa ľudí dokonca jogurty robí v trúbe, na radiátore alebo pod perinou 🙂 Ja som sa napriek tomu rozhodla investovať, a neľutujem. Viem čo jem, je to bez chémie, je to lacné, a dochutím si to čím chcem.

evickapooh
22. feb 2013

skusenosti s jogurtovacom nemam jednoznacne Severin...Clatronic je o nicom znacka.....podla skusenosti... vela veci mam severin -z Quelle....a som spokojna,tiez nejake Clatronic ktore som kupila v Rakusku za lacne peniaze ale su nekvalitne

florentina1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz