Marcipánové torty 2 - fotopostupy, recepty

peroli
30. máj 2012

Všechny možné foto-postupy, recepty na krémy a dorty sem... 😉

miskak1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
coralin
13. mar 2013

@miskak1978 Ahoj, ráda bych se tě zeptala zda jsi dělala domácí marcipán z mandlí. Jsem začátečník a zkoušela jsem to poprvé, ale hmota byla jakoby mokrá a marcipán nedržel pohromadě a trhal se. Přidala jsem cukr a dala jsem to do mrazáku. Můžeš mi poradit, zda je nějaký fígl na to, aby se marcipán netrhal? Dělala jsem recept z mandlí, cukru a bílku🙂
Předem moc díky K.

miskak1978
15. mar 2013

ahoj coralin.ja som robila cukrikovy marcipan,je ovela lepsi ako klasicky.robi sa z cukrikov Marschmellows.su biele,bieloruzove a bielomodre..ja si kupujem tie biele od Haribo,maju ich aj v kauflande..neviem ci mate v Cechach Kaufland,ale maju ich aj inde...a tu je postup:2 balicky cukrikov Marschmellows,2PL tekutej kyselky do caju,750gr praskoveho cukru.cukriky si das do misky,polejes s 2pl kyselky a ak ho chces mat aj farebny,pridas potrav.farbivo.vlozis do mikrovlnky na cca2-3min,zalezi ako ohrieva mikrovlnka...cukriky musia napucat a zvacsit objem.pozor moze to palit...preosejes si prask.cukor a po troske vmiesavas do cukrikov az kym ti nevznikne pevna hmota..bude sa ti to lepit chvilu na prsty...musi byt nie moc lepkave,skoro ako listkove cesto..ked ho budes valkat,podsypavaj ho solamylom,aby sa ti nelepilo.vyskusaj,urcite neolutujes...potom daj vediet..

miskak1978
15. mar 2013

@votrelcek pozri na www.varecha.sk alebo si vygoogli torty

lucida
15. mar 2013

Ahojte sikulky,idme sa pokusit vyrobit si minnie,mala ma narodky az o 2mesiace,tak to idem trenovat uz teraz.Ale nikdy som to nerobila,prosim vas co budem presne potrebovat na tu hmotu a ciernu a ruzovu farbu si ako vyrobim?a este sa spytam,ze kolko moze ta figurka stat,mozem ju supnut aj do mrazaka?dakujem za odpoved 😉

mamina1978
15. mar 2013

Moj vlastny postup na ,, BARBIE `` aj s konecnym zdobenim ....... 😉 🙂
Korpus z jednej davky (moj recept je z 5 vajec, 260g hladkej muky , 260g cukru,1 PDP, 9 pol.lyzic oleja a 9 pol.lyzic vody)
Staci na formu 20 cm a dve nerezove misky 12cm (z toho jeden korpus z misky je pouziti na puncovinu..... 😉 🙂

fifajda
15. mar 2013

Ahoj holky prosím vás nemáte někdo někde postup na ninju mam dělat dort s ninjou a potřebovala bych nějaký fotopostup,ale né želvy ninja.předem díky všem

zuzu8655
16. mar 2013

ahojte, potrebujem radu. Dnes som robila z marcipanu minnie postavicku a tak som sa sustredila na nu samotnu, ze som zabudla posypat podlozku. Teraz je tam prilepena, marcipan nie je este upkne stvrdnuty, dostanem ju nejak odtial? ☹

jakelina
16. mar 2013

@fifajda juj, teď čtu, že nechceš želvy, tak to nic. Špatně jsem se podívala.

@zuzu8655 dej na chvilku do mrazáku a pak odloupni

zuzu8655
16. mar 2013

@jakelina a nezlomi sa mi?

jakelina
16. mar 2013

@zuzu8655 no to nevím, ale jinak si to zdeformuješ, když to bude měké, nějak to podeber nožem 😉

zuzu8655
16. mar 2013

@jakelina uz som to spravila, suknicka sa rozpadla, ale neva, spravidla som druhu 🙂 dakujem

jakelina
16. mar 2013

@zuzu8655 jééé, tak to je škoda. Příště si na to dát pozor. ☹

zuzu8655
17. mar 2013

@jakelina jasne, moja prva marcipanova torta 🙂 ale pozitivne je, ze ta suknicka je teraz krajsia :D

zuzu8655
17. mar 2013

@jakelina prosim ta, ked mi na hlavicke trochu popraskal marcipan, da sa to este opravit? je na to nejaky trik? 🙂

jakelina
17. mar 2013

@zuzu8655 ty mi se to ještě nestalo, jedině asi namočit a snažit se to nějak zamaskovat. Netuším a nebo pak udělat novou hlavu 😖

zuzu8655
17. mar 2013

@jakelina ok, len som chcela vediet, ci na to nie je nejaky zlepsovak 🙂 to je len taka torticka na malu oslavu, takze az tak to nebude prekazat...ani to moc nevidiet

jakelina
17. mar 2013

@zuzu8655 holky psaly, že ji postavičky někdy popraskaly, mně se to stalo v létě, jak bylo horko a udělala jsem si je hodně dopředu. Teď už dlouho ne, tak netuším čím to je. 😢

zuzu8655
17. mar 2013

@jakelina asi som zle vymiesila marcipan :-/

aduskatt
17. mar 2013
erivikinati
19. mar 2013

mohla by som sa opýtať z akej hmoty sú urobené tie topánočky?

reruna
19. mar 2013

Medovník pro @lucianas a samozřejmě i pro všechny ostatní, právě se cpu odřezky a je to moc dobré 😀 vyzkoušejte, je to rychlovka

400 g hladké mouky, 300 g cukru krupice, 250 g másla nebo hery, 3 vejce, 4 lžíce medu, 1 lžička jedlé sody

Postup: Ve vodní lázni rozpustíme máslo, med a cukr, po rozpuštění přidáme nejdříve mouku, sodu a nakonec vejce (důležité, je dát vejce až nakonec, aby se nesrazila, mouka směs ochladí) a směs mícháme na mírném plameni, dokud není úplně hladká (já jsem použila ruční elektrický šlehač, bylo to hladké hned, tak jsem hned i odstavila).
Na 3 plechy vyložímě pečící papír, směs rozdělíme na třetiny a rozetřeme na 3 pláty, pečeme při 180 st. dozlatova - asi 6 minut, s pečením nepřehnat, jinak se vysuší a ztvrdne.
Náplň - salkový krém (karamelové salko a máslo - vyšlehat), posypeme odřezky, ořechy nebo čok. polevou.

lucianas
20. mar 2013

@reruna moc děkuji za recept. hned si přepíšu do svého sešitu. jsi hodná, díky. 🙂

jakelina
20. mar 2013

@reruna to vypadá super 😉

reruna
22. mar 2013

@lucianas tady je foto toho medovníku, nahoře je čokotransfer, jen já to neumím tak pěkně nakrájet, ale je to moc dobré a fakt dobré je to až tak 3. den, musí se to zaležet

ficekova
23. mar 2013

Ahoj holky, vim, ze to sem nepatri, ale nemohla by ste mi nektera poradit, kdy muzu zacit pect kremrole na velikonoce? Samozrejme bych je naplnila az v patek, ale muzu je udelat uz treba zitra??? diky za odpoved

lokalistin
23. mar 2013

Baby trosku som fotila ako som robila toho zajaca,kym som nezacala byt nervozna,tak ak to niekomu pomoze...