Menu na detskú oslavu

kajka18
4. máj 2014

Ahoj dievcence, idem robit mojej trojrocnej slecne oslavu. Pride kopa deti a ja neviem ake detske menu by sa hodilo, aby bolo pre deti pritazlive... Ake maskrtky vy robite vasim detickam? Bude sa to niest vduchu rozpravok smolkovia a masa a medved... Mate nejake tipy na vyzdobu? Dakujem za pomoc 😄

eeffka
4. máj 2014

nuz ako matka 9r ti mozem povedat ze nech si kto chce co hovori ?mC Donald je na nezaplatenie... nerieste teraz prosim ci je to zdrave alebo nie, nepoznam dieta ktore by tam nejedlo...
pre 3 je to vsak este nevhodne, popravde narobis sa ako kon a detom to bude lauter jedno, hlavne aby boli chrumky, tycinky a daco cokoladove
pre deti su pritazlive veci co velmi zdrave nie su...hranolky, hod-dociky v listkovom ceste, muffiny ( vdacne, tak do ruky)

alla24
4. máj 2014

@kajka18 Ja som robila 2 rocnej dcere oslavu. mali sme aj chlebiky atd ale deti to odignorovali statocne. Robili sme to v takom deckom centre kde su rozne smykalky, preliezacky, trompolina atd... decka sa vyblaznili az boli spotene, prisli si sadnut tak akurat ked sa krajala torta. Kamoska mala oslavu teraz a robila take jednohubky z rohlikov s nejakou domacou natierkou a zas sme si na tom najviac zajedli len my rodicia a deti len sa blaznili a hrali.... Podla mna ani nic ine ako nieco take male na pohostenie netreba 😉

siska53
4. máj 2014

@kajka18 ja sice take veci nerobim,ale bola som,na,oslave vo,Francuzsku,kde poobede bila najskor taka,party pre deticky,konala sa,na,dvore. Mali,tam,pitie,dake drobne keksiky a aj tortu,ktoeu pptom,jedli,ale vacsi,doraz bol dany skor na,baloniky naokolo a na,sutaze,hry,ktore im vymysleli vtedajsie au-pairky,deti tam boli vo veku cca 3-6r. Skakanie vo vreci,nesenie lopticky na lyzici a pod. Cize mozno skor pre deti,taketo zalezitosti pripravit.

sissy27
4. máj 2014

@kajka18 trojročné deti nejedia v zmysle aby si pekne sadli a najedli sa, ale do všetkého trošku rypnú, časť rozotrú po stole / stenách / oblečení / kam dočiahnu, obliznú, odhryznú, nechajú tak... normálka... takže nič komplikované - nakrájané ovocie, sušienky, nejaké mafiny, čokolády pomenej, keďže sa zle perie 😀 v jednej mise nakrájané ovocie, v druhej mix keksíkov, v tretej kukuričné chrumky, niečo na pitie (napr. krabičkové džúsiky ), prípadne pizza slimáky z lístkového cesta... skrátka čokoľvek, čo sa dá chytiť do ruky a utekať s tým...
@eeffka s mekáčom absolútne súhlasím, cenovo dostupné a absolútne bez roboty 😀 zabite ma, ale robiť detskú oslavu vo vlastnej réžii je zábava asi len dovtedy, kým príde k realizácii, resp. pre niekoho, kto má z toho aj zisk...

bronia13
4. máj 2014

tu v USA frci pizza hi hi hi.... vecinou objednaju nejaku, tiez to robievame vetsinou v nejakom deckom centre lebo to je na 2-3 hod a ide sa domov, kupujeme akurat dom a mm ze nasej slecne to urobime doma, takto by prisli vsetci aj oteckovia co do deckeho centra moc nemusia, party by bola 4,5,6 hod... kdo vie musela by som navarit pre ovela viacej ludi, nakupit plno chlastu a vyslo by ma to asi tak 3x drahsie, nie ze chcem zgrlosit ale podla mna aj pre deti je viac srandy v detskom centre nie? a ma to byt detska party nie dospelacka.. 😎 ako pisem dom bude asi len tyzden pred jej oslvou a tak nebude nic porobene a hlavne nic pre deti co robit.... 😵

zahradka76
4. máj 2014

myslim, ze pizza, ci uz robena doma alebo objednana, je pre deti atraktivne pohostenie a potom stacia uz len nejake cokokeksy alebo muffiny napr. plnene nutelou.

ivett1
5. máj 2014

@kajka18 ahoj, pozri tu 😉 detské oslavy
https://www.modrykonik.sk/group/2182/

ivett1
5. máj 2014
gabikka123
12. dec 2015

Chcela by som nieco extra pre moju malu princezna na oslavu ma rad elsu a annu