Poradíte omáčku ku kuraciemu mäsu?

monacanka
27. mar 2014

ahojte poradite jednoduchu omacku ku kuraciemu meso ci uz vyprazenemu alebo marinovanému dakujem

ivet1371
27. mar 2014

možeš podusit šampiony trochu zahustit mukou a podliat vodou dochutit vegetou

misaelka
27. mar 2014

ja by som ti poradila kurz slovenciny bez urazky... v jednej kratkej vete urobit 3 chyby... ale k veci kukni varecha.sk receptov kopu, nieco si uz vyberies + na niektorych strankach si mozes navolit recepty podla surovin, ktore mas doma...

miskacharly
27. mar 2014

Syrovu alebo nivovu 🙂

ellca123
27. mar 2014

dnes som podusila kyslu kapustu/ochutena bobkovy list,nove korenie ,sol,cukor/,
kupila knedlik a zapiekla kuracie stehienko

bleee
27. mar 2014

podusiť nakrájaný pór, pridať lyžicu horčie, deci bieleho vína a trochu sladkej smotany. Pre viac info pozri inštruktážne videá od Jamie Oliver 🙂

broonislava
27. mar 2014

Osmaž kuracie mäsko na masle,alebo oleji, vyber, zahusti výpek z mäska múkou /momentálne používam ryžovú múku/, prilej sladkú smotanu na varenie /2-3 dcl/, ak je veľmi hustá, prilej troška vody, podľa chuti dosoliť, vytlač citrón a podľa chuti prilievaj šťavu z citróna do tejto omáčky. To už var na miernom ohni a keď to bude chutné, hotovo,vypni.
Toto používam aj k rybe, osmažím rybku a z výpeku robím to isté.

silvinuska6
28. mar 2014

ja robím tak že osmažím šampiony k tomu pridám kuracie maso podusím zalejem smotanou na varenie nakrájam trojuholníček nivy nechám rozpustiť a hotovo k tomu cestoviny .... niekedy do toho pridávam aj kukuricu ale môžeš to použiť k hoci čomu

veronika12345678
Autor odpoveď zmazal
Zobraz