Recepty pri žlčníkovej diéte

kvaksina
16. dec 2021

Vedeli by ste mi poradiť recepty pri žlčníkovej diéte? Suroviny mám naštudované ale nejak neviem vymyslieť recepty. Kľudne môžte dať tipy aj na raňajky, večere 🙂 vďaka

ticko
16. dec 2021

@kvaksina podľa toho či bol odstránený alebo akí je problém dobrá je bez tuková dieťa ja jem tak už rok

kvaksina
autor
16. dec 2021

@ticko ešte nebol odstránený nakoľko všetky operácie stoja takže musím dovtedy tiež byť na beztukovej diéte. A čo také prosím ťa jedávaš? Aj na raňajky, večeru? Obedy tiež už strácam predstavu

ticko
16. dec 2021

@kvaksina ja som je dávala doteraz len sendvič akože len biele pečivo teraz jem žemle maslo také menej tuku čo je a sunku len kurací alebo morcaciu džem sipkovy meso len kuracie alebo morčacie na olivovom oleji už môžem a pomalí skúšam aj iné ale mastné nie.. Musíš skúšať čo ťa sadne

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snezienkaaa82
16. dec 2021

Ja mam už našťastie vybratý, lebo z tej diéty som vychudla na 50 kíl, pri výške 172 cm. A slabá som bola. Teraz jem všetko.
Jedla som vlastne ako keď prvé prikrmy pre deti sa varia. Veda vareného, duseného, ryža, staršie pečivo, bez tuku. Zelenina ba pare, aj surová neskôr, len bielka z vajíčok, nie žĺtka. A veľa tekutín.

snezienkaaa82
16. dec 2021

@ticko skúšaj co sadne, ja som ani zlcnikovy záchvat nikdy nemala. Len som jedného pekného dňa celá ozltla, to sa mi už upchal zlcovod, lebo som mnala veľmi drobné kamienky ako piesok. Tie mi museli odsat cez ústa hadickou priamo zo zlcovodov...... Brrrrrrr
Potom vybrali žlčník, lebo bikirubin neklesal.