Slepačia polievka v teple

24. jan 2022

Ahojte,v kuchyni mam 23supnov a nechala somtam slepaciu polievku azdoteraz od vecera osmej hodiny-zabudlasom odlozit,lensomvybralaz nej zeleninu a maso.To som daladochladnicky.Nemam pocit,zebysmrdelacichutila kyslo...Jedli by ste este?

klip0
24. jan 2022

Ja by som ju nechala zovrieť či speni. A plus teda by som ju riadne ovonala a ochutnala trošku.
Ale teda je do dosť hodín mimo chladu no

vikusjk
24. jan 2022

Ak po zohriati nebude nakysla, tak ano. Na slepacej sa zvykne spravit aj taka mala pena, take bublinky po ohriati, ked uz nie je dobra.

annm81
24. jan 2022

Ja som dosť benevolentná pokiaľ ide o rôzne dátumy spotreby a podobne. Ale pri polievke skladovanej pol dňa v teple by som sa bála baktérií a radšej ju vyliala.

11miska07
24. jan 2022

ja po dovareni nechavam vychladnut v kuchyni a do rana jej nic nie je. Ak je to uz len cisto vyvar, bez zeleniny a masa, nic sa tomu nestane, ale samozrejme ju ochutnaj.

rachel36a
24. jan 2022

Ja by som uz take jedlo nejedla...je to dlho v takom teple

elizabet173
24. jan 2022

vyhodila by som to, hodnota pár eur, práca skoro nijaká, očistíš zeleninu, varí sa sama, urob druhú, alebo inú, ale určite by som ju nejedla

katulienkax
24. jan 2022

Ja polievky bežne nechávam od obeda až do večera na teple a nikdy nikdy som nemala tráviace ťažkosti ani moja rodina. Ono zas netreba byt chulostivy lebo si háklivosťou koledujete o problémy a pripadne alergie

elizabet173
24. jan 2022

@katulienkax od obeda do večera, nie od večera od 20,00 do druhého dňa do 15,00 hodiny, porovnaj si počet hodín