Šošovicový prívarok pre 11 mesačné dieťa

abika26
7. máj 2012

Ako robite sosovicovy privarok pre deti cca 11 mesacne?

mummy01
7. máj 2012

@abika26 no ak sosovicu tak len tu lupanu oranzovu.Ja som dala varit sosovicu a zemiaky v troche vody,ked bolo mäkke zjemnila som UM a zmixovala.

katren
7. máj 2012

@abika26 ja som robila tak isto ako @mummy01 ale nikdy som nedavala UM, davam normalne mlieko alebo smotanu....11 mesiacov je dost na to, aby som nemusela varit oddelene /nekorenene a nesolene/

katren
7. máj 2012

@abika26 jaj a normalnu sosovicu, nevyberam 😉

usiko
7. máj 2012

ruzovu sosovicu som uvarila s bobkovym listom a zemiakmi, potom pomixovala s bielym smotanovym jogurtom /este sme nemali zubky..iba dva/ 🙂

euphoria
7. máj 2012

@abika26 pouzivam len cervenu bio sosovicu, dam varit so zemiakmi a s vodou, pridam trosku rasce, bobkovy list, potom zmixujem a primiesam acidko.Mam strnastmesacneho syna, ale nevidim dovod mu to solit nedajboze korenit..jemu odoberiem, nam to dochutim a doplnim cerstvymi krutonmi🙂

mummy01
7. máj 2012

tiez som niekedy dala aj kyslu smotamu,ale varila som oddelene

llia
7. máj 2012

červené šošovica uvarená do mäkka spolu so zemiakom a rozmixovať 🙂

annalena
7. máj 2012

@abika26 ja som robila presne tak ako @euphoria. len som primiesavala namiesto acidka biely jogurt prip. trosku smotany. nekorenim ani pre seba. soli som davala na spicku noza asi od 16 mesiacov. 🙂

luckaprima
7. máj 2012

no vidis, sto ludi aj sto nazorov, ja zas nerobim drahoty ani so solou ani bio sosovicou, klasicky takmer ako pre nas, ale bez korenia samo.. vcera sme mali zemiakovy privarok, na cibulke, so zaprazkou, osoleny, ocukreny a aj trochu octu.. a papala ho nasa 6 - takmer 7 mesacna babika aj kamosi 7 mesacni co k nam chodia.. taaak im chutilo 🙂 Mame to tu odsledovane, prisolene a ochutene to drobcom proste chuti viac.. a niet sa co cudovat, ved su to cloviecikovia ako my, zas to neprehanam ani so solou ale ani uplne bez, tak akurat, treba babo sledovat ci je v pohode a prisposobit sa.

simisi
7. máj 2012

preco 11 mesacnym mixovat?mne napr,mala cervenu sosovicu nechcela vobec,normalnu ano 😉

evka4
7. máj 2012

@abika26 davala som naraz varit cervenu sosovicu, zemiak a mrkvu, uvarila do makka, na koniec som to zjemnila mliekom / smotanou.

romea
7. máj 2012

@evka24 dakujem.za tip.v stredubchcem.prvy krat robit. sosovicovubpolievku pre stuplicu cervenu sosovicu uzmam.kupenu 🙂

mataber
8. aug 2012

A čo myslíte, 7mesačný červenú bio šošovičku môže?

andukaa
27. feb 2014

usiko ten biely jogurt, to bola nahrada namiesto smotany, ci mlieka? Mozem poprosit cely recept 😅

andukaa
27. feb 2014

@usiko ten biely jogurt, to bola nahrada namiesto smotany, ci mlieka? Mozem poprosit cely recept emoticon

kiwinetta
16. mar 2014

Baby dá niekto receptík so šošovicou so smotoanou pre 16´mes dieta?