Váš bežný jedálniček

katkanova
5. máj 2013

ahojte 🙂 mozno sa vam bude tato diskusia zdat smiesna, ale diskutuje sa tu o vselicom 😝 dnes rano ked som nam s drahym balila desiatu do prace som si uvedomila ze pre seba toho balim omnoho viac ako pre neho - tato diskusia nema nic spolocne s chudnutim, proste by ma zaujimalo ako vyzera taky bezny jedalnicek inych mamiciek, ci uz drzia alebo nedrzia dietu 🙂

galaxy
5. máj 2013

Ja som teda tehulka a môj jedálniček vyzerá nasledovne: ráno nejaký jeden rožok,alebo dva s niečim, Potom latté, o dvanástej nejaký ten obed, potom počas dňa nejaké ovocie,alebo sladkosť a potom večera, buď si dám čo mi ostalo z obedu,alebo opäť nejaké pečivo. A teda veľa zeleniny jem.

katkanova
autor
5. máj 2013

tak sa mi zda ze mam jedalnicek ako tehula s dvojickami :D dnes rano som mala ovsenu kasu - s cokoladou, potom v praci 2 jablka a 2 hrusky, 4 coko bonbony, cestoviny, krekry, prave som zjedla 2 banany a chlieb s maslom a na veceru bude ryba a spenat - a isto este min jeden bonbon 😀 .... len pre porovnanie, priatel na ranajky 1 keksik, na obed cestoviny a vecerat bude to iste co ja ale bez bonbonov ... ak je na svete nejaka spravodlivost asi raz budem nakupovat v oddeleni xxl 😕

anjelicek26
5. máj 2013

@katkanova - moj drahy toho tiez zje omnoho menej ako ja... teda ja jem viac x denne a on len 2-3x za den a uplne spokojny...

wena
5. máj 2013

Ja bežne jedávam takto nejako:
raňajky - 1/2 krajca chleba, maslo, zelenina (paradajka, uhorka, reďkovka, cibuľa), šunka, syr - samozrejme nie vždy všetko naraz, ale niečo z toho si dám na chlieb + čaj alebo káva

desiata - väčšinou nič alebo občas jogurt alebo 1 kus ovocia (najčastejšie pomaranč, jablko)
obed - ryža + kuracie mäso, cestoviny, zapečena zelenina, ryby, hocičo
olovrant - väčšinou nič alebo ovocie
večera - jogurt so zeleninou alebo šalát, len niečo také ľahké

Žiadnu diétu nedržím, ale ja toho nezjem nejako extra veľa, nebývam veľmi hladná. Partner zje toho určite viac, sebe naberám oveľa menšie porcie ako jemu.

palinkovamaminka
5. máj 2013

ranajky, 1, cez vikend 2 krajce chleba, na to dajmetomu maslo, sunka, zelenina, caj
kava
obed - co kantina da, polievka a nejake to hlavne jedlo
kava+obcas daco sladke, kolacik, keksik
vecera - skoro vzdy tepla, ale taka lahsia, napr ryba, zemiaky/cetsoviny s tavrohom/tuniakom/omackou, sosovicovy privarok...
+ neskor nejake ovocie
manzel je rovnako, akurat ze ja mam 50+ a on 100+kg 😅

mata1001
5. máj 2013

tak prispejem aj ja...
ranajky-kava
desiata - 😝 nic
obed - polievka
olovrant - druhe jedlo z obeda
vecera chlebik s maslom,sunkou,zeleninou,alebo chlebik s pastetou
a druha vecera okolo 21.h - keksik 🙂

niki18
5. máj 2013

Ranajky: 2-3 croissanty s maslom a dzemom + caro kava s mliekom alebo prazenica + hrianka, paradajka, paprika a caj
Desiata : jablko alebo jogurt
Obed :polievka + hlavne jedlo
Olovrant : kolacik alebo dojedam z obeda ( ak mam chut na slane )
Vecera : salat
Bodka na zaver : zmrzka alebo ovocie, cokolada... Proste hocico sladke na koniec dna 😀

A podotykam, ze tak isto som sa stravovala aj pred tehotenstvom....takze nestresuj! !!
Hlavne, ze nam chuti 😉

siska53
5. máj 2013

Ranajky - krajec chleba alebo rozok s maslom alebo makkym syrom plus platkovy syr, daka paradajka alebo salat plus zopar orieskov a caro ( ked nebudem dojcit, tak kavu) s cukrom a daco sladke - keks, cokoladka ( neprehanam, tak 2 platky zo 100g)
Na desiatu bud nic alebo dake ovocie s detmi
Obed - polievka, hlavne jedlo podla maleho - jemu musim varit, nemozem ho odflaknut a chcem byt priklad ( az na sladkosti), potom opat daco sladke
Olovrantovecera - jogurt s musli alebo s rozkom, plus, ak mame, banan
A uplne vecer este ine ovocie, podla toho, co mame doma no a este do toho cajik s medom a opat i caro s cukrom ( uz dlhsie sladim len 1 kavovou lyzickou, zredukovsne z povodnych 3).

nikka2610
12. máj 2013

Každé ráno zapekane musli s bielym jogurtom,čaj roibos alebo zeleny
Desiata čo nájdem,rožok,vajíčka,klobása,ovocie alebo jogurt
Obed väčšinou mäso s ryžou,zemiakmi,alebo šalátom
Olovrant to čo na obed alebo niečo novo uvarené
Večera zelenina,cestoviny,polievka...
Podľa chuti a dátumu 🙂 sladké a 3 l vody
Nepriberam,ani extra nechudnem, ale tým že jem pravidelne...teda sa snažím...tak som po pôrode na svojej starej váhe
A môj dráhy zje za celý deň na obed polievku a vecer čo navarim.takže o dosť menej ako ja