Veľkonočné zákusky

n820p
27. mar 2022

Aké zákusky sa chystáte piecť na Veľkú noc? Dajte mi nejakú inšpiráciu

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
suge
27. mar 2022

Mám ešte nejaké medovníky od Vianoc, tak ich možno ozdobím na veľkonočnú nôtu...

jaskolka
27. mar 2022

Ja robím každý rok Tiramisu a potom taký jednoduchý piškót s tvarohom a želatínou navrchu.

lindous
27. mar 2022

Ja som sa stále nerozhodla aký zákusok 😂 v uzšom výbere je strieška s banánom, neoečená gaštanová torta s višňami, kiwi rezy a eskimo rezy ... uvidím na čo bude najväčšia chuť, keď príde čas 😅 a z takého "čajového" chcem robiť linecké a úliky 🙂 mamina určite spraví kokosové ježe a vanilkové rožteky, tak si podelíme, vymeníme, aby bolo z každého trocha 🙂

evica17
28. mar 2022

Svokra pecie medovniky, marlenku, medovy rez, sanquickovy rez, orechovo medovy zakusok a mozno daco suche este. V podstate to co na vianoce, len mrnej. Tak ja nejdem piect ani

fadama
28. mar 2022

Ja som si objednala, a to: puncove, cok. rolada, špice, kokosove kocky, venčeky a kokos. roláda.

kikavadi
28. mar 2022

Ja som si tentokrát prvý raz objednala zákusky. Plus s deťmi budem robiť perníky - veľkonočné tvary a zdobenie a linecké kvôli manželikovi. To je všetko. Budem mať doma na sviatky dosť ľudí, tak som si to zjednodušila 😊

evabb35
1. apr 2022

@n820p Asi ananásovú tortu s tvarohom. Recept mám z Vianočnej kuchárky od Vojtecha Artza.

brendaa
1. apr 2022

@n820p kokosove jeze, nanukove rezy s bananmi, zo suchych určite medovníčky, linecké