Viete recept na kuracie rezne s broskyňou a so syrom?

anitenka
22. jan 2013

prosim vas vie niekto presni recept na kuracie rezne s broskynou a syrom ?vdaka

xlucia
22. jan 2013

presnYYY recept.

kuracie prsia naklepes, nasolis, poprasis ciernym mletym korenim, sladkou mletou paprikou a prudko z oboch stran opecies v hrnci na oleji. vyberies a poukladas na pekac. na to broskyna, na nu platok syra, podles decom vyvaru, nech to nemas suche, a na 200 az 250 stupnov zapecies, aby bol syr do zlata

ali76
22. jan 2013

kuracie rezne podusíš na šťave a pred podávaním das na kuraci rezen pol broskyne z konzervy na to nastruhas syr a das do mikrovlnky , abyb sa syr roztopil, tou stavou z masa polejes ryzu, a mozes dat aj hranolky alebo zemikay pecene v rure

faithful9
22. jan 2013

Ja to este na panvici podlievam stavou s tych broskyn da to super chut vypeku, inak vsetko tak ako pisali predomnou

dendy1
22. jan 2013

ja nasolené prsia prudko opečiem z oboch strán, mierne polejem klasickou sójovou omáčkou, trošku podusím a ku koncu na každé mäsko položím broskyňu a plátok syra ( najčastejšie dávam ten toastový v balený v celofáne) príloha ryža.

kvietok2835
22. jan 2013

Kuracie prsia jemne vyklepat, osolit a trosicka okorenit, potom prudko opiect z oboch stran na panvici. Poukladat na pekac, na kazdy rezen daj sunku ptpm broskynu a nakoniec platkovy syr. Vypek mozes vyliat do pekaca s masom. Ja davam este aj sladku smotanu. A to tak, ze si zmiesam smotanu s trosickou Bambina a aj so stavou z broskyn, to vylejem pomedzi maso (potom je super stavnate), nakoniec dat zapiect.

raza
22. jan 2013

ja robím tak ito ako @kvietok2835 , niekedy dávam namiesto broskýň zaváraný ananás, koieska, je to mňam 😉

alex33333
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dmajka
12. júl 2013

dobre to chuti ak upečene mäsko jemne natrieš horčinou, na to voľské oko platok šunky na broskyne a platok syra. je to stejšie hlavné pre chlapa. príloha ryža .

bembulka
20. jan 2015

kolko to treba nechat v trube piect? dakujem

fakegamecz
5. apr 2015
Používateľ fakegamecz je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fakegamecz.

Jednoduchý recept, kde je navyše aj šunka môžete máte tu: http://ikuchar.sk/recept/kuracie-prsia-so-sunkou-syrom-a-broskynou/