Značka hrncov

12. mar 2023

Baby,aku značku hrncov by ste mi poradili?
Mam tescoma president stone a cela ta cierna farba ide dole,proste su uplne nekvalitne tie hrnce. Chcem teda nieco fakt kvalitne.
Co radite,klasiku tefal? Nieco co mi par rokov pri dennom pouzivani fakt vydrzi.
Diky

riskoh
12. mar 2023

Mám tescoma home profi 10r,max.spokojnosť bez akéhokoľvek poskodenia

lenuska9999
12. mar 2023

Ja zbožňujem hrnce a panvice Zwieger. Najviac tu edíciu- white stone (biely kameň). Napr panvica od nich je aj poriadne tažka, že nie je to len taka hovadina potreta nejaký nástrekom, čo sa tvári ako kameň. Lebo mala som aj od Tescoma hrnce z edície President Stone a tie boli dosť ľahké a po čase sa z nich začal ten povrch olupovat

olimuc
12. mar 2023

Fissler rada profi, AMC

autor
12. mar 2023

Super dakujem vam za tipy pozriem na to!

@olimuc
@lenuska9999
@riskoh

kaktusik007
12. mar 2023

mam testomu, nazov neviem, ale kupovane 20 rokov dozadu... A veru uz by aj mohli odist, aby som si kupila ine, uz by som si aj rada nove zaobstarala,.. Ale funguju paradne.

janetinka27
12. mar 2023

Mame len tescomu, nasi vyse 20 rokov a nic im nie je,ja mam 9 rokov,z toho 5 rokov v nich varim a su ako nove

autor
12. mar 2023

@janetinka27 verim verim ale ja nemam dobru skusenost. keby si videla tie moje hrnce tak neveris ako vyzeraju a staram sa o ne …. ale je to asi aj tou ediciou

janetinka27
12. mar 2023

Ano veru verim.nase su vsetky strieborne,nasi maju praktik ci ako a ja tulip.ale aj tefal je dobra znacka,aj ked dnes je uz asi pestrejsi vyber celkovo.chces nerezove?

autor
12. mar 2023

@janetinka27 ano nerezove by som chcela. pozriem teda aj tescomu aj tefal aj tie znacky co baby napisali vsetky nerezove a vyberiem nieco.
snad vydrzia dlhsie nez tieto,tiez neboli lacne a su cele zosuchane

slavomira236
17. mar 2023

Ja mam nerezove tescoma tulip maju 22rokov a nic im nieje

slavomira236
17. mar 2023

@janetinka27 tulip mam aj ja 22 rocne