Bolesti krížov na začiatku tehotenstva

hellka001
15. máj 2019

Chcem sa opytat ci vas boleli krize v cca 5tt? Ja som si najprv myslela ze ma seklo, ale to by bola asi velka nahoda nie, niekedy ma bolia tak ze mi nohy trpnu az ( magnezium beriem) a niekedy ma bolia trpnu len samotne krize, skoro az zadok....zazili ste to? Dakujem za reakcie

nikushka46
15. máj 2019

ahoj, mna boleli krize zo zaciatku, ja som si myslela, ze som prechladla, ale preslo to

hoffmanka
15. máj 2019

@hellka001 aj mňa boleli pri druhej dcére, niekedy som nevládala ani chodiť, treba vydržať prejde ti to neboj sa. Skús si skontrolovať moč ph papieriky predávajú v lekárni ak doma nemáš 🙂

hellka001
autor
15. máj 2019

@nikushka46 a po akej dobe prosim ta ti to presli???

hellka001
autor
15. máj 2019

@hoffmanka moc mam v poriadku, lebo prave na zaciatku tehu zrejme som mala riadny zly moc brala som atb, nasledne som bola na kontrolny moc a uz bol ukazkovy..to som este nevedela ze som tehotna a paar dni na to som zistila ze som tehotna...tesne pred zistenim ma tak akoby cviklo alebo teda zaboleli riadne krize a od vtedy ma bolia...a vraj to moze byt priznak
tehotenstva...no ja tiez ked mi strpnu nohy z tych krizov tak ani chodit a studensie nohy mam...a to je normalne? Kedy ti to prosim ta preslo?? Mne aa to zda nejak velmi skoro ked este plod je taky malickyyy

hoffmanka
15. máj 2019

@hellka001 aha tak to by som skôr povedala,že si seknutá a nie, že to máš z tehotenstva, no asi v 11tt a potom ma boleli kríže asi mesiac a pol pred pôrodom. Išla by som k obvodnej aby ťa poslala na ortopédiu. Prípadne ak si nájdeš nejakú súkromnú fyzio a dáš sa jej prehmatať povie ti a prípadne ti môže dať tejpy na uvolnenie.

hellka001
autor
15. máj 2019

@hoffmanka neviem sama no neni to vzdy tak niekedy mam chvilku ppkoj... v pondelok idem na kontrolne sono asi sa opytam ci mozem ist k fyzio aby ma napravil...ako po sestricke mi odkazala ze ano ale tak rada by som osobne s nou lebo sa bojim predsa :(

nikushka46
15. máj 2019

@hellka001 teraz som v 6tt+ niekolko dni a myslim, ze mi to po par dnoch preslo (bolelo na zac. 5tt), teraz vobec neboli