Ako zatočiť s manželovou milenkou?

lubikan
2. nov 2014

Milenka mojho MM ma 19 rokov,cize je o 15 rokov mladsia od nas.....(MM uz naspat nechcem po niekolkorocnych problemoch s nim,nevadi mi ze niekoho ma,ale vadi mi,koho ma-co je ona zac,by bolo na dlhsie)

On je nou manipulovany...prespava u nej,a nema cas na deti,tym padom ja ked som s nimi nemam cas na seba,na zaluby,na pracu(bocaky,inak som na UP)...atd....mi 2-ja nemame vyriesene majetkove zalezitosti,byvanie,nemame ani sudom stanovenu starostlivost,vyzivne....proste sme len na zaciatku...atd...

problem je ten,ze sa ho snazi ziskat cez nase deti.....

kupila mojej malej MP3,....ja som jej napisala sms-ku,ze si nezelam,aby mojim detom kupovala darceky......odpisala,ze preco by nemohla,chcela jej len urobit radost...neodpisovala som......za 2 hodiny smska od nej ze..citujem:Ako nic v zlom,ale na to kolko mas rokov,by si mohla pochopit,ze ON uz s tebou nechce nic mat,a to je jedno ci bude so mnou,alebo s nejakou inou..stale ti nieco vadi...robis len problemy..neviem,co chces dosiahnut...ale konecne sa s tym zmier..mate uzastne deti...a neboj sa,,ja ti ich neberiem..ale mam aj ja pravo ich lubit....

Ja som tuto sms preposlala MM,on mi povedal,ze si to s nou vybavi,ze jej nemam nic pisat....ale asi jej napisem raz...

Kruci tak mlada standa mi bude urcovat,co mam,co nemam robit,to ona nech pochopi ,ze ja som a aj budem muset byt na prvom mieste..ona bude vzdy ta druha...

ked chce byt prva,nech si najde slobodneho,nie zenateho s detmi...

Dievcata,nepoznate nejaku fintu na taketo drzane?

A vo vseobecnosti by som bola rada,keby ju nechal a nasiel si nejaku normalnu,v jeho veku priblizne....

julichen
29. nov 2014

@julichen boze moj ti vravim pozri sa co si pisala zo zaciatku , a potom si uvedomis, ja som povedala iba svoj nazor na temu nikoho som neosocovala tak laskavo prestan s týmito frazami, alebo vetami, mala by si sa naucit slovencinu poriadne, lebo keby si si precitala co si pisala tak potom pochopis, pre mna za mna maj koho chces, kazdy si je strojcom svojho stastia 😉

bona_dea
29. nov 2014

@julichen ....Ty si asi staaaaale nepochopila, ze ja nie som, ani som nebola milenka.... 🙂 zacala som s nim chodit styri roky po jeho rozvode 🙂 ja som na Teba reagovala preto, lebo si sa tu vzrusovala nad tym, ako by si s dcerou zatocila, keby doniesla domov starsieho chlapa...

julichen
29. nov 2014

@bona_dea ja som vravela iba svoj nazor, a ako vidis teraz si konecnnneeee napisala normalne, pozri sa co si napisala predtým a pochopis, ja som vravela co by som urobila s mojou dcérou moj nazor nic ine