Ako zatočiť s manželovou milenkou?

lubikan
2. nov 2014

Milenka mojho MM ma 19 rokov,cize je o 15 rokov mladsia od nas.....(MM uz naspat nechcem po niekolkorocnych problemoch s nim,nevadi mi ze niekoho ma,ale vadi mi,koho ma-co je ona zac,by bolo na dlhsie)

On je nou manipulovany...prespava u nej,a nema cas na deti,tym padom ja ked som s nimi nemam cas na seba,na zaluby,na pracu(bocaky,inak som na UP)...atd....mi 2-ja nemame vyriesene majetkove zalezitosti,byvanie,nemame ani sudom stanovenu starostlivost,vyzivne....proste sme len na zaciatku...atd...

problem je ten,ze sa ho snazi ziskat cez nase deti.....

kupila mojej malej MP3,....ja som jej napisala sms-ku,ze si nezelam,aby mojim detom kupovala darceky......odpisala,ze preco by nemohla,chcela jej len urobit radost...neodpisovala som......za 2 hodiny smska od nej ze..citujem:Ako nic v zlom,ale na to kolko mas rokov,by si mohla pochopit,ze ON uz s tebou nechce nic mat,a to je jedno ci bude so mnou,alebo s nejakou inou..stale ti nieco vadi...robis len problemy..neviem,co chces dosiahnut...ale konecne sa s tym zmier..mate uzastne deti...a neboj sa,,ja ti ich neberiem..ale mam aj ja pravo ich lubit....

Ja som tuto sms preposlala MM,on mi povedal,ze si to s nou vybavi,ze jej nemam nic pisat....ale asi jej napisem raz...

Kruci tak mlada standa mi bude urcovat,co mam,co nemam robit,to ona nech pochopi ,ze ja som a aj budem muset byt na prvom mieste..ona bude vzdy ta druha...

ked chce byt prva,nech si najde slobodneho,nie zenateho s detmi...

Dievcata,nepoznate nejaku fintu na taketo drzane?

A vo vseobecnosti by som bola rada,keby ju nechal a nasiel si nejaku normalnu,v jeho veku priblizne....

julichen
20. nov 2014

ja by som sa ani nebavila s manzelom dovi dopo tam su dvere a basta nesrala by som sa ale zaleti od ucty zeny ku seba samej ja by som ho vyrazila ako spinave pradlo

sybo5
21. nov 2014

toto tvoje vyjadrenie hovorí za všetko, citujem: A vo vseobecnosti by som bola rada,keby ju nechal a nasiel si nejaku normalnu,v jeho veku priblizne.... .
Tak neviem čo ho už vlastne riešiš, Nech žije s kým teda chce. Ty sa zariad podla seba. A podla mna, riešiť nejake smsky prijate od milenky, tak to je pod uroven. Jednym uchom dnu, druhym von. Iba sa nad tym pousmej. Venuj sa detom. Ked manžel vytriezvie z milenky, tak aj komunikacia s nim bude ina. A ak nie, tak to prijmi tak ako to je. Držím palce.

mirka49
22. nov 2014

@lubikan no spravas sa podla mna ako decko ty naozaj....tvoj muz odisiel tak sa nestaraj s kym zije..tebe by s atiez nepacilo keby si bola v jeho situacii ze mas ineho a kafre ti do toho muz.tam sa upriami na deti a hotovo

sunshineka
22. nov 2014

@lubikan vies ako s nou zatocis?zbal mu kufre a nech sa paci,nech si ide za nou.do par tyzdnov je naspat s prosikom.myslim,ze stande sa bude chciet prat jeho obsrane slipy,varit a starat sa onho?hned zbada,kde mu bolo lepsie a ked nie,aj tak dobre.s milenkou nema vyznam bojovat v tom zmysle,ze ho budes drzat doma a huckat donho vsetko mozne.tym si ho len zhnusis

dossy
22. nov 2014

@moonlight1210 autorka by sa mala naučiť tvoj text naspamäť. 😀

renata440
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vvrka
23. nov 2014

ja neverim, co citam. kolko uvedomelych zien tu tvrdi podvadzanej manzelke, ako si ma vstupit do svedomia, lebo chudak manzel mat urcite dovod, preco ju zacal podvadzat, a 19-rocnu milenku jej davaju za vzor dospelosti a korektneho jednania. akoze zenske, chodte niekam. chcela by som vidiet vas v tej situacii.

moonlight1210
23. nov 2014

@vvrka mnohi jej povedali ze jej chivanie aj chapu, ale je to len vykrik do tmy od bolesti. Nic jej nepomoze ked bude milenke vypisovat ze si nezela aby si nedovolovala robit to ci ono. Je to ako ekd sa s niekym hadas a on ta zacne chytat za slovicka. Je to malicherne.
A fakt jej najviac pomoze ked sa zacne zaujimat a rieisit seba. Lebo zacne tak pomahat sebe. Chlapa ani milenku ani urazkami ani kusavymi smskami ani krikom ani nicim neprirnuti aby s aprestali milovat a hanbili sa za seba. Nebudu sa lebo svoju lasku pokladaju za spravnu vec ktora sa mala stat. (zatial. Bohvie co bude o dalsieho pol roka, ked im zacne dochadzat para tlacena hormonami a nastupi realita).
A dovtedy bude zbytocne stracat energiu rypanim sa v tom co je fer e nefer a co ju irituje ako drzost z ich strany.
Chapem ze by milenku najradsej preplieskala a zavesila do prievanu a jeho asi vedla nej. Ale nech im da cas. Mozno sa este zasmeje posledna. 🙂

jabadaba
24. nov 2014

dievcata zlate, tiez zasnem co oznacujete za prejav dospelosti a zrelosti....19 rocna mala hlupana, ktora o zivote vie velke lobogo a je natolko nevyzreta mentalne, ze si hlada medzi zadanymi so zavazkami a o 15 rokov starsimi rocnikmi. To je vskutku znamka zrelosti 😝 ...a najma to jej uvedomenie si svojich prav milovat cudzie deti. Neuveritelne! Kandidatka na metal!

Autorke mozem poradit len jedno - toto male ubohe stvorenie je na polutovanie, nie na zatocenie .K tomu by som sa neznizovala. Naco tocit s niekym? Vsak zivot s kazdym zatoci dla okolnosti. S princeznou, ktora namiesto uzitocnych veci ako studium uz mysli na svoje prava k inym detickam obzvlast. Skutocne, tu treba len lutost vyjadrit. Ziadne smskovanie, ziadne vylevy. Vecny postoj, pana manzela poslat kadelahsie, ak sa mu lytka rozhoreli, chudatu nespokojnemu a basta. Zariadit sa podla toho. A ze kupila MP3 dietatu? Neriesila by som. Vsak dievca zbada co deti stoja.... Zadusit si gagor v 19 tke zenacom a deckami, boze dobrotivy, kam az zachadza sprostost niektorych zien.....a vraj vyspela...ehm.... 😵

certi
25. nov 2014

no...mladej napis, ze este treba detom....topanky, gate, tricka, bundy, hracky, nech nezabudne do chladnicky pribinaky, pauly atd🙂)

ejmi25
25. nov 2014

Jabadaba presne si to vystihla..🙂

jabadaba
25. nov 2014

@ejmi25 😉

julichen
25. nov 2014

keby mne doviedla domov dcera starsieho chalana asi by ma mierne trafilo, kebyze mi doneise zenaca ja to isto neprezijem, ale najprv by som zabilo ju ale pohladom chlapa by som vyhodila ako spinave pradlo a verte, ci nie som schopna zavolat jeho zene a zavolat si ju a povedat jej pravdu nezniesla by som takyto flak na triku

beruha
26. nov 2014

@jabadaba velmi vystizne si to na pisala... keby mala 19 a bola vyspela, vyzreta atd... urcite by si nezacinala so zenatym otcom dvoch deti... to hovori o niecom uplne inom ako o prejave dospelosti... 😒

jaroka25
27. nov 2014

@lubikan Myslím si, že si sa ešte nevyrovnala s odchodom svojho ex. Lebo nechápem prečo máš tendencie posudzovať jeho partnerky a vyjadrovať sa k nim, keď ich nepoznáš?! Taký chlap nestojí ani za lyžičku vody a nie mu ešte "schvaľovať" partnerky, aby chudáčik zle nedopadol?!
Konečne sa začni starať o svoje deti a nebuď hysterická voči milenke, lebo tá nespôsobila odchod ich otca (aj keď na verejnosti to tak prezentuješ), ale boli ste to VY DVAJA!! Vtedy si sa mala zaujímať, čo je dobré pre otca Tvojich detí a všímať si aj jeho potreby, aby by Ti "neušiel" za inou,?! Pochop to už konečne a začni u SEBA 😉

bona_dea
27. nov 2014

@julichen ...nádherný životný postoj...odhadujem, že si ročník tak niekde medzi 1968-1960... mám doma totiž podobné srandy s mojou mamkou, pretože som si dovolila také príšerné zverstvo - a to výrazne staršieho priateľa...

...sa zamysli prosím ťa, je niekde nejaká záruka, že rovesník je výhra v lotérii, alebo čo?

julichen
28. nov 2014

@bona_dea moja sa prebud laskavo po prve vôbec nie som ten typ a ten rocnik, po dalsie si uvedom komu co pises a po dalsie som povedala iba svoj nazor a ak si mas medzi 15 - 20 tak sa necudujem, a po dalsie netvrdim, že rovesnik je vyhra v loterii, ale rozhodne nie som ziadna pipka, ktora zhanala starsich chlapov, alebo zenacov toto robia zeny, ktoré si samy chcu nieco dokazat co bohuzial samy nevedia lenze nelutujem tieto babenky lutujem manzelove polovicky teda ichmanzelky jedno si pamataj ak si na mieste priatelky si laskavo uvedom komu nicis vztah prip. manzelstvo ak si matka prajem pevne nervy u tvojho dietata ,,, mam znamu co mala tento problem a ver mi raz ti to zacne velmi vadit. lebo ty sa budes chceit bavit zabavat a tvoja polovicka vladat ,, a oproti tebe mam rozhodne krasny zivotny postoj, lebo necakam na niekoho kreditku, ale zarabam si peniaze sama na seba, zivim seba nepytam si od môjho manzela ani halier, ale jedine co ti prajem aby ti tvoj milovany raz doniesol do postele ranajky s krasne vonajucou kavou spolu s ruzou na podnose a vazil si ta ako zenu ako bytost nie ako nieco ine potom sa zamysli komu co pises

julichen
28. nov 2014

@bona_dea a neviem kolko mas rokov, ale u mna si vôbec neuhadla mozno som starsia od teba o par rokov , ale mam aspon zdravy rozum a sebauctu a ako vidim podla tohto prispevku co si napisala si este nieco medzi do 20 jedine co ti chyba je a to si domysli sama , ale nezabudni jedno kazdemu sa vsetko vrati

bona_dea
28. nov 2014

@julichen 🙂 za prve, nie som "tvoja"... Za druhe, nemam zenaca, je rozvedeny uz niekolko rokov, nikomu teda zivot nijak nenicim 🙂 za tretie, moj chlap rozhodne zlatu kreditku nevlastni, ja sa financujem sama, takze skutocne pramalo rozumiem Tvojej odpovedi 😉 a mrzi ma, ze som Ta podcenila (alebo precenila) co do veku...Ty ale nie si v odhadovani veku na zaklade spravy o nic lepsia 😉 tiez neviem, ako si prisla na to, ze mi chyba sebaucta, a rozum a ze si ma chlap nevazi ako zenu...ale ok... Maj krasny vikend...idealne s ranajkami do postele 😉 a trosku tolerancie a nadhladu do zivota Ti prajem 😉

julichen
28. nov 2014

@bona_dea ked niekomu nieco pises si najprv dobre precitaj co pises a potom pis ja som vtedy hovorila svoj nazor, nik nepovedal, ze som od niekoho lepsia, ja som sa iba vyjadrila ku teme ty si zacala prva a mne je to v podstate jedno, neviem co som take strasne napisala, mne je uplne jedno koho mas, ci nemas je to tvoj problem a ak si mala problemy so slovencinou mala by si sa asi potom vratit za skolsku lavicu, aj tebe prajem pekny vikend a nauc sa lepsie citat a myslim, ze mam dost tolerancie do zivota na rozdiel od paru ludi, ale viem si zivo predstavit ako bolo tvojim rodicom, ked si si brala rozvedeného tvoj problem, sama pochopis, ked budes mat vlastne deti u nas sa to tak berie ak to nevies ked si niekto berie rozvedeného tak si berie aj jeho viac menej deti, ale to asi ty uz nevies prajem ti vsetko dobre a hlavne ziadne problemy s byvalou manzelkou, nie som rozvedena, ale viem dobre ako su na tom byvale manzelky, nieto ti co zavidiet, vela stastia a nielen nadhladu , ale bozsku trpezlivost 😵

cecilia68
28. nov 2014

@jabadaba úplne s tebou súhlasím 🙂 len nechápem, že ani jedna z tisícov "zaručených rád", čo tu žienky dávajú neobsahuje aspoň kratučkú vsuvku, že PREČO ten jej kretén naháňa bokovky? Nikto sa ani slovkom neopýtal, či to nieje nejaká uškriekaná hysterická čarodejnica? lebo od takých väčšinou chlapi utekajú....Chlapom treba zaručiť plné brucho a prázdny pytlík, vtedy budú všetci spokojní....no a že odišiel od dvoch malých detí, tak je zaručene kretén a tým by sa tá pani nemala ani zaoberať...a jeho mladuchou už vonkoncom nie 🤐 Ja som s mojím mužom 28rokov a niekedy sa sama divím, prečo sme spolu tak dlho....prečo si niekoho nenájde.....

bona_dea
29. nov 2014

@julichen podľa čoho súdiš, že ja neviem, že s rozvedeným si ženská berie zároveň aj jeho deti ? 😀 😀

moonlight1210
29. nov 2014

@cecilia68 a keby si nasiel, uz sa divit nebudes? Ako sa hovori: nedrazdi hada bosou nohou a ked chces Pana Boha rozosmiat povedz mu o svojich nazoroch a planoch 🙂
Moja teta tiez mala harmonicky vztah. Kym po 40 rokoch manzelstva nezistila ze mal pocas ich manzelstva 2 dlhodobejsie frajerky. Ale tajil to dobre. Kym ho po rokoch neprezradila jedna z nich, ktora sa rozviedla a chcela byvaly vztah s nim ozivit a on ju odmietol. Tak poinformovala manzelku o tom akeho ma skveleho manzela a kolke popri zene mal.
Sice to ustali, lebo to bola minulost, maju uz svoje pokrocile roky na nejake prudke zmeny, vysvetlili si to, ale otriaslo to nou. Naozaj si myslela, ze jej chlap je ten jeden z tisica, svetla vynimka. A vidis ho. A myslela si to o nom cela rodina. Vsetkych nas to zaskocilo.

jabadaba
29. nov 2014

@cecilia68 tak ano, aj v zene moze byt problem - ako pises, moze mat neprijemnu povahu. Co si budeme nahovarat, zeny su tiez vselijake. No ale tu to skor vidim na to, ze saa pan doma nudili stereotypom. Matka dvoch deti zrovna nejucha filozofickymi naladickami na dlhe romanticke rozhovory, niet na to castokrat priestoru. Rovnako unava spravi svoje, pan sa asi nudili a ako si poznamenala - mali plny pytlik. Opat raz, unava, stereotyp, neochota vo vztahu nadalej podnecovat lasku a pritazlivost. Raz darmo, ludia zpohodlneju, mnohi su si isty tou svojou polovickou tak, ze maju mylny dojem, ze uz nemusia vyvinut ziadnu snahu. Omyl! A tuto lala panecek zrazu objavil mladu ceresnicku, naivnu trubku, ktora ani nie je unavena, ba naopak, srsi elanom a energiou, kedze nemuso denne zvadzat boj s deckami, ze ano! No a tu to skusa, tam uz sa mu zrazu netazilo suchorit perie. Co to nerobil doma? Tam sa mu zrejme tazilo! 😝

jabadaba
29. nov 2014

sorry za preklepy a hrubky sakra! Zial, neda sa to opravit, kedze je tu bohovsky system, ze prispevok sa da upravit len v urcitom casovo vymedzenom intervale! 😝

dilino
29. nov 2014

nič ho pri tebe neudrži chce ju prosim nech ma koľko je taky čo maju 19 rokov a on ma 34 čo je na tom nič čo si ma nabaliť dedka či čo ked ju chce tvoj muž nič s tym nespraviš a že je šťanda no to by som o tom pomlčala a nenadavala nerob druhemu to čo nechceš aby robili tebe je to jeho rozhodnutie občiansky ma svojpravny je tak čo a že ma dve deti jasne že deti sa daju zlakať na darčeky a ešte zvlašť je taka doba kde idu špičkove mobily, MP3, a to sa bude stupnovať dcerka bude robiť tak že načo si ukaže to bude mať lebo taketo deti menšie idu tam kde niečo z toho maju a že im ona niečo kupi čo to maš za zle presne tak spravaš sa neprimeranie svojmu veku si zober ked ona ma 19 rokov niektore dievčata už su na 19 matkami tak nerob si zbytočne problemy aby muž nešiel viac proti tebe a že zakažeš deťom sa stretavať z ich otocom pozri tvoja pomsta jemu potrestaš deti a neskôr pochopia ked budu väčšie že otec je pre nych lepši aby sa ti to nevratilo nič v zlom cele to čo som napisala je môj nazor na vec nazad ho nedostaneš nevrati sa k tebe to mi ver a ked idu dvaja od seba zapämataj si nieje na vine vždy iba jeden ale obaja takže zbytočne nechod cez neho na deti že ho budeš vydierať že deti neuvidi vypomsti sa ti to a ostaneš nadvovažok sama peniaze a darčeky deťom to je mocna sila tak že tak či tak deti budu chcieť isť za nim a ty nič neurobiš.

moonlight1210
29. nov 2014

@dilino chcelo by to doplnit interpunkciu. 🙂
A s tym nevrati sa... Bolo dost aj takych kde ro vyzeralo fatalne. Nikdy viac k sebe. Vykricali si hnusne aj to posledne, dourazali sa cim sa dalo.
A po roku, dvoch, vztah s milenkou upadol a pan sa vratil domov s tym ze aj tak na ex nevedel prestat mysliet.
Pawlowska pisala o kamoske, ktora svojho milenca po odhaleni nevery v navale zlosti zbila, dokopala a odletela prvym lietadlom domov, presvedcena ze je koniec naveky, viac sa k nej nevrati ani kedy prosila p tom co uribila. A po pol roku ju dosiel poziadat o ruku. Vraj jeho najkrajsia spomienka bola ako ho kopala tymi lodickymi do brucha. Vtedy pochopil ako velmi ho milovala, ked tak velmi zurila. 🙂

cecilia68
29. nov 2014

@moonlight1210 no....nikdy som netvrdila, že ten môj je svätý 🙂 ale chlapi sú rôzni....chovajú sa pudovo....a určite poznáš vetu: "ak sa falus postaví.....rozum sa zastaví".....takže verný chlap podľa môjho skromného názoru ani neexistuje :( len dodám, že niektorí si "len odskočia"...čo žena nemusí ani postrehnúť, ale ak rozmýšľa a toho svojho pozná, tak určite to postrehne 🙂.....a sú potom ďalší (kreténi), čo už opustia ženu...deti....a nalepia sa na nejakú hlúpu....naivnú....mladú.....šťandu, ktorú po čase aj tak vymenia za ďalšiu 😀 toť môj skromný názor 🙂

dilino
29. nov 2014

@moonlight1210 vieš ono je to o toleranci napisala som to preto lebo vydi že to nedava žiaden zmysel a trapiť sa pre niečo nema vyznam ja mam kamaratku ktorej otec sa zamiloval do takej ktora mala vek ako moja kamaratka do rovesničky mojej kamaratky a mohla ho žena prosiť plakať aj tak s ňou odišiel preto si myslim že cez deti pomsta je zla cesta potresta nielen jeho ale aj deti som nazoru že všetky deti by mali mať pravo na oboch rodičov aj ked su rozvedeny ale deti zato nemôžu a vieš myslim si o tom ešte to že ked zlyhalo to manželstvo nikdy nieje na vine len ten jeden určite mala podiel nejakej viny aj ta pani čo tu piše svoj problem nikdy za rozchodom alebo rozvodom nieje iba jeden človek ale vždy obaja žiaľ už sa neda nič robiť podľa mňa sa už nechce vratiť tak mu je dobre radšej bude podporovať deti a platiť im ako keby sa mal vratiť aj to je cesta dôležite je že deti budu mať ako otca tak aj mamu.

julichen
29. nov 2014

@bona_dea pozri sa co pises ty a potom hovor, ja vravim , ked je rozvedeny a ma deti tak samozrejme bude chciet svoje deti mat bud pri sebe, alebo sa s nimi stretavat, ale vidim, ze ty s tym problem asi nemas, pozri neviem kolko mas rokov je mi to uplne jedno, ale vravim, ze asi potom kazda milenka by mala byt potom manzelkou a potom keby ju vymenil ako by sa potom tvarila ona... nevrav mi, ze neviem o com hovorim stalo sa to v mojej blizkosti viem o com hovorim, ak to ty nevies radim ti to nezazit na vlastnej kozi, 😉