Ako zatočiť s manželovou milenkou?

lubikan
2. nov 2014

Milenka mojho MM ma 19 rokov,cize je o 15 rokov mladsia od nas.....(MM uz naspat nechcem po niekolkorocnych problemoch s nim,nevadi mi ze niekoho ma,ale vadi mi,koho ma-co je ona zac,by bolo na dlhsie)

On je nou manipulovany...prespava u nej,a nema cas na deti,tym padom ja ked som s nimi nemam cas na seba,na zaluby,na pracu(bocaky,inak som na UP)...atd....mi 2-ja nemame vyriesene majetkove zalezitosti,byvanie,nemame ani sudom stanovenu starostlivost,vyzivne....proste sme len na zaciatku...atd...

problem je ten,ze sa ho snazi ziskat cez nase deti.....

kupila mojej malej MP3,....ja som jej napisala sms-ku,ze si nezelam,aby mojim detom kupovala darceky......odpisala,ze preco by nemohla,chcela jej len urobit radost...neodpisovala som......za 2 hodiny smska od nej ze..citujem:Ako nic v zlom,ale na to kolko mas rokov,by si mohla pochopit,ze ON uz s tebou nechce nic mat,a to je jedno ci bude so mnou,alebo s nejakou inou..stale ti nieco vadi...robis len problemy..neviem,co chces dosiahnut...ale konecne sa s tym zmier..mate uzastne deti...a neboj sa,,ja ti ich neberiem..ale mam aj ja pravo ich lubit....

Ja som tuto sms preposlala MM,on mi povedal,ze si to s nou vybavi,ze jej nemam nic pisat....ale asi jej napisem raz...

Kruci tak mlada standa mi bude urcovat,co mam,co nemam robit,to ona nech pochopi ,ze ja som a aj budem muset byt na prvom mieste..ona bude vzdy ta druha...

ked chce byt prva,nech si najde slobodneho,nie zenateho s detmi...

Dievcata,nepoznate nejaku fintu na taketo drzane?

A vo vseobecnosti by som bola rada,keby ju nechal a nasiel si nejaku normalnu,v jeho veku priblizne....

svetluska82
2. nov 2014

@lubikan spravas sa hrozne ponizujuco. A preco by nemala detom kupovat nic? Mozno chce dokazat muzovi ze to s detmi vie. Kasli na nu a zariadi si zivot podla seba.

mamulienka30
2. nov 2014

Prosim ta nerob zo seba ofucanu urazenu prehnane hrdu a potvoru ex! Nerob to rozhodne, toto sa proti tebe raz obrati. Manzel ma novy vztah - stava sa. Treba si to v hlave ulozit, odplakat a stanovit pravidla. Ta kocka ma pravdu, preco by nemohla dietatu svojho priatela kupit darcek ked jej priatel - otec deti - proti tomu nic nema. Otec dietata ma rovnake vychovne/nevychovne kompetencie ako ty. Rovnako sa budes spravat, ked sa ty mozno uz par mesiacov zamilujes a novy partner kupi nejaku blbinku tvojim detom? Ano aj potom bude scena? Bolo to myslene dobre, ty z toho robis dramu. 19 rocna kocka este nevie kde a co sa deje, je zamilovana az po usi, ona je slobodna - on nebol - teda on urobil chybu. Bez vanku sa totiz ani listok nepohne. Ako sledujem tvoje posledne temy tak hladas chyby a umysly hlavne u nej a zabudas, ze ako chrapun sa zachoval hlavne tvoj muz!!!!

barbora59
2. nov 2014

19 rocna a kupuje mp3 jky? hmm asi nebude studentka. chapem ta tiez by mi to vadilo..asi by si si snou nemala vypisovat. zmen si cislo , daj ho manzelovi a upozorni ho ze si nezelas aby ta kontaktovala. co najskor si vysporiadajte vsetky veci.. veci aj ohladne stretavania..neviem mozno by sa niak dalo sudom.. aby sa tvoje deti stretavali s 19 rocnym deckom. Mne by to strasne vadilo.

crazybabenka
2. nov 2014

@lubikan Prepáč...neuraz sa.....ale myslím, že si až príliš "hysterická".....prečo by jej nemohla nič kúpiť....a tú sms čo ti napísala....je "vyspelá a na úrovni" .....prečo by nemohla mať rada tvoje deti.....čo má byť na ne zlá? ako nechápem...o čo ti ide.....sama píšeš ...že už s mužom nechceš byť....tak načo tieto orácie.....podľa mňa s teba hovorí len žiarlivosť

moll
2. nov 2014

@lubikan no cica skor mam pocit ze na nu poriadne ziarlis .... predychaj pretoze he jedno ci je standa alebo ci bude starsia vzdy ti nieco bude vadit ci si tovteraz uznas alebo nie .... takze sa skus zamysliet nadsebou ...ex povedz aka je tvoja predstava co sa tka deti a starostlivost o nich ze ty mas tiez pravo na zivot ako aj on a selektuj negativizmus pretoze ta pohlti a az potom bude zle .... selektuj !!!!

hradnapani
2. nov 2014

@lubikan ziadna 19-tka by mi za to to nestala. O rok s nou uz aj tak nebude. Okrem ineho, kde mas zaruku, ze 35 rocna zena sa nebude spravat tak isto a nebude si chciet naklonit deti cez darceky?... Radsej sa priprav na to, ze ziadna z jeho buducich mileniek ti nebude vyhovovat, jedna bude taka, druha onaka.
Ps: taka mlada slobodna nikdy nepochopi rozvedenu tridsiatnicku s dvomi detmi na krku. nebud naivna.

kikina84
2. nov 2014

@lubikan presne..suhlasim s babami..naco sa prosim ta ponizujes..toto tvoje spravanie mi pride skor ze si nejaka pubertiacka ty a nie milenka tvojho MM..aj mna by sralo keby si nasiel mladsiu..ale urcite by som sa v prvom rade sustredila na vysporiadanie majetkov medzi vami,aby ste mohli nadobro váš (ne)vztah uzavret a sustredila sa na pracu a deti..Na neho sa vykasli..a co sa tyka darcekov od jeho milenky..tak bud len rada ze ma tvoje deti rada a nemusis sa bat ze by ti ich nejak brebrala na svoju stranu..ty budes vzdy ich mama a decka to vedia..drzim palce 😉

pimpulka
2. nov 2014

@lubikan neviem sice ako presne znela ta SMS kde si ju žiadala aby nekupovala deťom darčeky, neviem ako u vás prebiehal rozchod ale moj názor je ze bod je u milenky. Možno to napisala drzo ale s nadhľadom. Taky nadhľad by som od 19r ani nečakala. Neuraz sa ale moj názor je ze to ze si mu porodila deti neznamená ze navždy budes ty ta prvá. Prvé unho by mali byt vaše deti, potom jeho aktuálna partnerka. Ty si ex. Môže si ta vážiť ako matku svojich deti ale to je všetko.

mata128
2. nov 2014

Nehnevaj sa na mna,podla mna sa spravas detinsky. Moj ex manzel ma partnerku,nie sice mladsiu,ale ma a ked je dcera s ex,tak do nicoho nezasahujem....proste pokial sa mi nestara do vychovy,tak to neriesim...ano,uz skusala aj to,vtedy som jej povedala,kde je jej miesto,odvtedy neriesim....sama mam noveho partnera.To by mojex mal riesit,ci jej moj nieco kupi a podobne nezmysly????to by sme sa nikdy nepohli z miesta a vzdy boli len na tom zaciatku. A ze pre neho budes vzdy ta prva???Nie,DETI pre neho budu,alebo teda by mali byt na prvom mieste,ale ty nie....cim skor sa s tym zmieris,tym lepsie pre teba....neponizuj sa,snaz sa byt nad vecou 🙂

mihula
2. nov 2014

@lubikan nech pochopi,že ja som a vzdy budem na prvom mieste.Nie ty uz na ziadnom nieste nie si.Ty musis pochopit,že ona je teraz na prvom mieste,nevie síce na ako dlho ale je

0silvia0
2. nov 2014

@lubikan aj mne sms od mladej dievčiny pripadá oveľa vyzretejšie a ľudskejšie ako tvoje hysterické reakcie. Bola by si radšej keby sa k tvojim deťom správala ako nejaká macocha?
To je jedno, akú babu by si si predstavovala k ex-manželovi, tvoje predstavy sú jedna vec, jeho predstavy druhá vec. Urob hrubú čiaru a už sa prosím ťa neponižuj a nehysterči, ale správaj sa ako dospelá žena, aj keď ťa to bolí. A prosím ťa nesnaž sa "točiť s nikým", obráti sa to proti tebe.

pimpulka
2. nov 2014

Opravujem sa: na prvom mieste u tvojho ex by mali byt vaše/jeho deti a zároveň aktuálna partnerka. Každé iným spôsobom, inou láskou ale rovnocenne. Nie je to správne ak muz az prehnane dáva do popredia svoje deti pred partnerkou. Myslim ze si to nezaslúži.

mihula
2. nov 2014

@lubikan ja by som ku nej normalne pristupila zo zadu,navliekla slučku na hlavu zatiahla a taaakto by som s nou zatočila a mozno aj dva krat,tak aby štanda jedna vedela 😀

lubikan
autor
2. nov 2014

@pimpulka ..napisala som presne,ze: nezelam si,aby si mojim detom kupovala darceky...
@hradnapani no,o rok s nou nebude...lenze ja potrebujem aby s nou nebol uz teraz...lebo mu to prerasta cez hlavu a robi to problemy doma,deti maju chaos,pytaju sa,kedy pride tatino,ja im neviem odpovedat...a xy inych problemov,aj financie...atd...

potrebujem,aby sa ona stiahla a nevyskakovala,lebo on mi raz medzi recou povedal,ze jej to vadi,ze byva doma (u mna,u nas...ani neviem,ako to nazvat 😀 )...a ked on je tu,ona mu v priebehu 3 hodin asi 10 x vola,ze co robi...

nez
2. nov 2014

najlepsie s nou zatocis, ked ty budes ta mila, chapajuca, ustretova, vtipna a za vodou 😉

sue
2. nov 2014

@lubikan chapem ako ti je,ale nemoze sa ti stat nic lepsie ako ze priatelka tvojho muza bude lubit vase deti - predstav si opak,predstav si,ze by huckala ich otca proti nim,ako by sa citili... Ona naozaj zareagovala dospelejsie ako ty... Medzi nami,teba naozaj nic do toho s kym tvoj exmanzel spava a aky ren clovek je. Vyrieste si materialne veci a viac ho neries... Vzdy si predstav situaciu naopak - napr.ty a tvoj novy priatel a protestujuci hystericky exmanzel - vies ako by ta to nicilo? Drz sa...a chladnu hlavu maj ;)

haslerka27
2. nov 2014

v prvom rade je debil tvoj muz..on je zadany,so zavazkami,a on si nasiel milenku.co ona?slobodna,bezdetna,bez rozuma de facto,este len zacina zit v podstate.je to dieta,ktore skoncilo strednu...hlupe,ale stale len dieta..tvoj muz spravil chybu a nie jej,ale jemu by som sa snazila vykrutit krk....on je otcom,zivitelom rodiny na ktoru sa vykaslal.teba nemusi zaujimat dovod,ale nech ta viac trapi co za magora si si vzala....nezhadzuj sa prosim ta.....ty sa pousmej,zazelaj im vsetko dobre,aspon dalsich 5 deti,nech tvoj muzicek ma co robit.a dievcinke na kavicke popis ake je to starat sa o domacnost,o deti,ako tvoj manzel tuzi podalsich 5 s nou,ako im to zelas-))))uvidis ako jej zajde chut 😀 😀 😀 😀

lubikan
autor
2. nov 2014

@haslerka27 neskoncilo strednu,taha posledny rocnik 😀...to keby nahodou 😅

som sa pobavila,ked sa ma MM pytal,kde je tu zakazkove krajcirstvo,ze potrebuje oblek na jej stuzkovu...vravim mu,ze zober si svoj svadobny 😀

amstelko
2. nov 2014

@crazybabenka zdielam tvoj nazor,co si napisala,presne si napisala to,co som mala v hlave,ked som si ten problem citala,vastihla si to presne

haslerka27
2. nov 2014

@lubikan napadol ma kuli z desmodu..presne to iste spravil,zenu opustil kvoli maturantke vtedy,nedavno sa na moj udiv zenil....co vedie muzov k tomu,ja netusim..prepinak nejaky.neviem byt tebou vyseriem sa mu na hlavu.jedine co ti ostalo de facto su deti a hrdost.a tvoj muz,no to je pripad trtat sa na jej stuzkovu....sak byt nim chodim co najmenej po ulici.rozvedeny este nie je a uz ide na frajerkinu stuzkovu.len sa tam budu vsetci na nich smiat....ver mi a s tou jeho studentkou sa to povelcie cely zivot.bude vedena ako ta co rozbila rodinu,co ma zenaca,proste defka

olivia6
2. nov 2014

hahaha, ty chces riesit aku milenku ma mat tvoj muz, ako sa ma ona spravat a co ma a nema robit? Tak to je gol, to ma skutocne pobavilo :D
Dvere medzi vami su zavrete a ty riesis, co on za nimi robi :D
staraj sa o seba a o deti, ich dvoch si zivot vyskusa, neboj sa. A aj teba.

sissy27
2. nov 2014

@lubikan ako prepáč, je mi úprimne ľúto, čo prežívaš, ale preboha prečo potrebuješ "zatočiť" s ňou?? áno, začala si so ženatým... ale to ON je ženatý, s dvoma deťmi, ON sa mal správať zodpovedne aspoň v tom, že najprv si mal upratať doma s tebou a deťmi - teda dotiahnuť rozvod, delenie majetku a starostlivosť o deti - a až potom liezť inam... nebola by to ona, bola by to iná, a keby aj bola tvojou kópiou, tak by ti nebola dosť dobrá, to je normálne... lenže zlým smerom kopeš a pľuješ, nie s ňou, ale s ním máš zatočiť !! a ona ti v tom môže pomôcť.. ona píše, ako veľmi ľúbi tvoje deti - tak jej vysvetli, že keď ich tak veľmi ľúbi, nemusí to dávať najavo darčekmi kupovanými za peniaze ich otca, ale nech si ich spoločne brávajú na výlety, nech s nimi trávia čas a to vtedy, kedy sa ty potrebuješ realizovať či zarábať, nech ona vysvetlí otcovi detí, čo je to zodpovednosť, že treba dodržať sľuby voči deťom, a že nech sa v záujme detí on poponáhľa s doriešením vecí okolo rozvodu a vyrovnania bsm...
takto sa spýtam - je už vôbec podaný návrh na rozvod?

moonlight1210
2. nov 2014

@lubikan ty asi nevidis v tej ziarlivosti, ze najviac nou mozes tocit cez jej ziarlivost.
Ona ziarli na teba. Ziarli na tvojho ex, ze je u teba. Boji sa zeby nahodou znova sa vratila iskra medzi vas. Ved vas uz kedysi nieco spajalo.
Takze zvolni, skludni, usmev, pokoj. Nech jej hovori aka si ustretova mila baba, ako ty toto a hento.
A ju picne od jedu.

Pochopila?

A prestan hladat zbran v stLe: podla seba sudim teba. Ju neznicis tym, co by zlozilo teba. Na kazdeho z nas plati ine. A jej achilovka je ziarlivost na teba. Paradox ale je to tak.
Tak sa toho chyt. Ok?

maslenka47
2. nov 2014

@haslerka27 po precitani uvodneho prispevku sa necudujem, ze sa chlap rozhodol tak, ako sa rozhodol

@lubikan spravas sa jak male decko, ktoremu zobrali hracku. mozno tym spravanim nakoniec sama postves deti proti sebe a nebudes na to potrebovat ani "milenku"

stanulienkat
2. nov 2014

@haslerka27 Preco si myslis, ze milenka rozbila rodinu a preco je pre teba defka? Ty ju poznas? Poznas pricinu a dovody preco si manzel nasiel milenku? Nie milenka rozbila manzelstvo, ale MANZEL!!!! Ten mal vediet, ze ma doma rodinu a deti. Ty nevies, co vsetko mohol mladej milenke nakecat, mozno chvilu ani nemusela vediet, ze je zenaty. Mozno mal plne zuby hysterky, co mal doma, mozno bolo milion inych pricin.
Len tolko, ze milujem zeny, ktore miesto toho, aby obvinili svojho neverneho muza, tak sa pustia do milenky. A mozno je chyba v tej manzelke.........

sissy27
2. nov 2014

@haslerka27 presne na kulyho som si spomenula aj ja 🙂 ale s odstupom času si myslím, že tam ten vzťah bol nalomený už dávnejšie a mladá slečna to len urýchlila... nakoniec im to vydržalo a v podstate drží, nedávno sa vzali, jeho exmanželka je tiež už znovu vydatá a má ďalšie dieťatko... v podstate mi tá jeho mladučká slečna (dnes už manželka) je aj sympatická, žiadne škandály okolo nej, nevyzerá, žeby sa potrebovala cez neho len sama zviditeľniť a naštartovať vlastnú kariéru ako to obyčajne býva... ale je pravda, že v očiach verejnosti bude vždy tá, ktorá rozbila rodinu, aj keď kto vie, ako to vlastne bolo... úprimne neviem si predstaviť niečo také prežívať a ešte aj na očiach širokej verejnosti, ani pre jedného to nebolo príjemné, ale teda ustáli to všetci myslím viac ako slušne ...

amstelko
2. nov 2014

@lubikan nechápem, čo sa ty vôbec staráš o neho, s akou ženou,babou on bude a to či ho za mesiac kopne nejaká jeho priateľka do zadku,to môže byť tebe ukradnuté,a možno ho ani nekopne,ten názor máš možno len ty,skôr by si sa mala zamyslieť nad sebou,prečo si tvoj manžel,otec tvojich detí začal hľadať druhú,možno bol pri tebe pod papučou/aspoň podľa tvojich reakcii,mi to tak pripadá/, ty si ešte stále do neho buchnutá a nedokážeš a nechceš pochopiť to,že ťa vymenil,a verím tomu,že keby sa chcel zajtra ku tebe vrátiť,tak ho vítaš so šampanským v ruke a na prestretom červenom koberci,zamysli sa nad sebou,prestať nám dávať dôvod aby sme ťa ľutovali,už je pozde plakať nad rozliatym mliekom,keď už ti ušiel,mala si rozmýšľať keď bol pri tebe

haslerka27
2. nov 2014

@sissy27 mna to prekvapilo kazdopadne...nedavala som im sance a predsa...niekedy sa osud s clovek zahra...

haslerka27
2. nov 2014

@stanulienkat k 19tke nepojde normal chlap hlavne ked je este zenaty....neukojeny chlap sa tomu hovori,co sa nevie vpratat do koze

lencici
Odpoveď bola odstránená
Zobraz