Ako získať späť milenca?

silvialll
7. nov 2012

Ahojte, rohodla som že skusim porosiť o pomoc a ked nie o pomoc možno sa mi trochu ulavi ked to aspon napíšem. Chcem vas hned na začiatku poprosiť aby ste ma nesudili.... tiež by som sa predtým všetkým odsúdila a nikdy som nemala pochopenie pre ženy ktoré maju milencov a ešte k tomu ženatých. Nikto z vas nemože povedať že jemu sa to stať nemôže lebo aj ja som si to myslela, ale ono niekedy sa s vami osud zahra čudnu hru a ani neviete ako a ste v tom až po usi. Mam 9 rocný vzťah ktorý naozaj funguje, aj ked si to určite nebudete myslieť ale je to tak, no napriek tomu mam 3 roky milenca. Kolegu z prace. Nikdy som o tom nikomu nepovedala ani najlepšej kamaratke. 2 roky s ním boli krásne, potom som zistila že nam to akosi prerasta cez hlavu tak som to stopla. Rok sa niesol v takom zvlástnom znamení snažila som sa zbaviť citov k nemu tak som robila všetko preto aby som si ho sprotivila. No ked som si myslela že to mam za sebou, zase sa to vo mne prelomilo (spustil to bozk) a ked som sa rohodla že to vratim zistila som že moje miesto už obsadila ina. Je to choré ja viem, mali sme dlhý rozhovor, citim že to este nie je stratené potrebujem ho získať späť ale otazka znie ako? neviem si predstaviť že by som ho stratila... ak nechcete poradiť prosím nesudte je to velmi ťažké a komplikované... :(

selisel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sissy27
7. nov 2012

@silvialll podľa mňa najlepšie bude, keď sa spýtaš svojho manžela, isto ti ponúkne taký chlapský pohľad na vec, trošku dovolí nazrieť do mužského vnímania...
vieš, možno sa milencovi zunovalo hrať druhé husle, možno aj on zatúžil po normálnom vzťahu dvoch ľudí, možno má dosť rýchloviek v kancli na tajňáša...
nesúdim, ale môj osobný názor je, že nezačínam iný vzťah, kým nemám doriešený ten predchádzajúci...

bodka13
7. nov 2012

@silvialll zvláštna situácia 😒 ale musíš to nechať plynúť ,ono sa to nejako vyvinie 😉 možno sa už k sebe s milencom nevrátite ,ale ak sa mu budeš "pchať" stále do cesty môžeš sa mu sprotiviť ...ostaň prirodzená=stretnutia s ním prehnane nevyhľadávaj,ale ani sa mu nevyhýbaj ...ak má o teba ešte záujem,nedá mu to a pochopí tvoje nenápadné signály

luka1206
7. nov 2012

Ahoj, uplne ta chapem......presne viem co prezivas tiez mam priatela s ktorym som styri roky a milenca sedem......proste mat milenca je uplne uzasne nakolko ta vyvedie zo sedeho stereotypu bezneho zivota, je to odreagovanie, adrenalin.....no parada len to treba udrzat na uzde....
a ako ho ziskat naspat? hlavne nenapadne 🙂 nesmie vycitit ziadne tlaky z tvojej strany.......musis ho nenapadne provokovat, koketovat, flirtovat tak ako to bolo na zaciatku.....na dlhe rozhovory sa vykasli to nema zmysel ani ziadny vyznam ste milenci nie manzelia.......takze zapoj vsetky zenske zbrane a chod do toho!!!!!!! drzim palce potom napis 😀

zigzag
7. nov 2012

@silvialll ak si hned nasiel inu, tak to bol iba sex z jeho strany, a neiem ako je to z tvojej strany,ked nemozes byt bez neho, asi je tam uz nieco viAC ,, kasli na neho vrat sa k muzovi, na neho mas papier 😀 😉

sissy27
7. nov 2012

@luka1206 hm, nie žeby som verila na "lásku a vernosť až za hrob", nedajbože tvrdiť, že mne sa také nemôže stať, ale že "mať milenca je úplne úžasné" ? 😝 načo ti je potom vzťah? a tvoj partner má tiež milenku, a tiež sa ti to zdá úplne úžasné a tešíš sa spolu s ním? 😒
asi som fakt z inej galaxie 😝

jarka0812
7. nov 2012

Ja si myslím, že ho vôbec nepotrebuješ späť. Proste iba žiarliš. Tomuto problému by si sa vyhla, keby si bola verná svojmu partnerovi. Ale žiaľ, stalo sa. Ale práve máš príležitosť spraviť veľkú bodku za všetkým! Vzchop sa! Budujte si s partnerom taký vzťah, aby ste si nepotrebovali uľavovať v inom vzťahu. Možno ti bude chýbať to vzrušo, tajnosti... A ak nestojíš o šťastný monogamný vzťah, nájdi si druhého milenca. Prečo si sa k nemu vlastne tak pripútala?

silvialll
autor
7. nov 2012

@sissy27 asi som zabudla napísať že je aj ženatý okrem ineho 😒

silvialll
autor
7. nov 2012

@luka1206 dakujem za podporu je to velmi komplikovane a ťažké

vadimka
7. nov 2012

@silvialll ahoj,

myslis, ze ti niekto bude vediet odpovedat na tuto otazku???? My ho nepozname a zial, nepoznas ho ani ty, kedze si mu bola len milenkou....nebudem ta sudit, len lutujem tvojho partnera, ktoreho takto klames a este mas odvahu tvrdit, ze je u vas vsetko v poriadku....daj si otazku, ze pre koho?????? Mozno by stacilo svojho partnera naucit to, co ti v sexe chyba a pribijes klincek jednou ranou....

alex31
7. nov 2012

@silvialll ... nechaj tomu cas ... ako si napisala sama si "to" vsetko stopla .. podla toho co som mala moznost precitat mam aj z tvojho byvaleho milenca trochu pocit ze aj on akoby vo svojom zivote potreboval okrem manzelky este nejaku tu "druhu zenu" .. nazvyme to milenku 🙂 no a kedze ty si ho "nechala" nasiel si inu ... neviem presne ake to medzi vami naozaj bolo ale ak mu na tebe nadalej zalezi a bolo mu s tebou dobre nic radsej neznasilnuj ... nechaj mu cas aby pocitil ze ho opet "chces" a nie len na kratky cas ale ze skutocne chces aby to bolo medzi vami opet take ako predtym ... podla mna cim viac ho budes "tlacit" do vasho vztahu tym viac sa on radsej bude snazit z neho "vykluckovat" a ostat pri terajsej milenke ..... ak mas o neho skutocny zaujem ukaz mu ze ti na nom zalezi prirodzenou cestou, hod na neho ocko, usmievaj sa, uvar nejaku kavicku, rozpravaj sa s nim, bud zvedava ako sa ma, hovor mu o sebe, pouzi vsetky svoje zenske zbrane ale vsetko to rob takou "nenasilnou " cestou aby sa nezlakol .... ja viem lahko sa hovori tazsie kona ... napriek tomu uz ste spolu boli a mam pocit ze vam to aj fungovalo len sa potom mozno niekto viac ?zalubil? 😀 chod na to teraz radsej opatrnejsie ale ak ho naozaj chces spet zabojuj ale nechaj nech si vyberie on sam .... nechcela by si predsa milenca ktory bude s tebou len preto ze si ho "ustavala" 😀 .... mozno to pre niekoho vyznie "zvlastne" ale drzim palce aby si opet nasla to co hladas a co ti do zivota opet prinesie spokojnost a stastie .... a tiez si myslim ze nikto ta nema pravo za to vsetko odsudzovat ... je to tvoj zivot a ty ho musis zit tak aby si bola stastna a nakoniec presne ako si napisala nikto nemoze povedat NIKDY !!!!

felinda
7. nov 2012

fúúúha..niekto má problém nájsť jedného dobrého chlapa a ty máš hneď dvoch..aká spravodlivosti 😀
ale nie..situácie to je každopádne zaujímavá a aj ťažká..len si dávaj pozor aby z počtu chlapov 2 nebola rázom 0...to sa potom už budú ťažko hľadať rady na portáloch....no každopádne veľa šťastia 😉

sissy27
7. nov 2012

@silvialll no tak ti ho proste omrzela, čo je na tom čudné? to je predsa osud všetkých mileniek, tie sa ľahšie obmieňajú ako manželky...

selisel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
blondiee83
7. nov 2012

@sissy27 mimo temy - mas uzasne komentare 😀 😀

zuzana76
7. nov 2012

aky paradox - navrchu tema "Manzel ma opusta kvoli milenke " a teraz tema "Ako ziskat spat milenca"

suhlasim s
@sissy27 asi som zinej galaxie, nesudim, ale clovek nemoze sediet na 2 stolickach, urcite z jednej z nich raz spadne

rora
7. nov 2012

Ja na tvojom mieste by som uz takeho chlapa nechcela... Co vlastne k nemu citis? Lasku? Zalubenie? Ci je to len jesitnost ze ho ma uz druha a ty nie.... Neviem si ani predstavit mat takyto "dvojity" vztah.... Jeho si mala vlastne naco? Dost dobre to nechapem kedze spominas fungujuci vztah. Tak asi nieco konkretne v nom nefungovalo ked si si nasla milenca. Bol s nim lepsi sex, alebo co? Ked hej, tak si na to najdi niekoho tretieho, jedine co ti mozem poradit je vzbudit v milencovi ziarlivost. Inou cestou to asi nepojde.... Ale este raz sa opakujem - ze by som uz na tvojom mieste takeho chlapa nechcela....

luka1206
7. nov 2012

@sissy27 🙂))))) musim sa smiat dobre si to napisala 🙂 teraz som sa dobre zamotala do temy.... 😀 tazko ti vysvetlim takuto situaciu ked v nej nejsi....myslela som pocit ,,uzasne" v tom, ze je to adrenalin, strach, motyliky v bruchu aj po x rokoch, pocit ziadostivosti.....uplny ulet od reality......

sissy27
7. nov 2012

@blondiee83 ďakujem 😉 poniektorí reklamujú 😀

vadimka
7. nov 2012

zavolaj jeho manzelke, urcite ti da cenne rady ako si udrzat muza 😉

sissy27
7. nov 2012

@luka1206 vieš, ja vidím zásadný rozdiel v tom, niekde si potajomky cez víkend "vrznúť", bez následkov, citov, viazania sa, ubližovania a udržovať paralelný vzťah s niekým ďalšim... lebo ako vidíme na úvodnom príspevku, nie je to len o bohapustej .ebačke a vášni, ale aj o citoch (aj keď sa poniektorí tvária, že to tak nie je)
zažila som neveru vo všetkých troch variantách, a nenašla som v tejto aktivite potešenie... ale tak čo ja viem, aj cigarety som skúšala a nechutili mi, každý sme nejaký... možno keď raz teba niekto skopne svojou neverou hlboko niekam, tak sa na to budeš pozerať inak...

vadimka
7. nov 2012

@luka1206 ..mozno ano, [ten adrenalin a tak], ale v konecnom dosledku si uvedom, ze ti dobre robi len to, ze ti "cisti muslicku".....

vadimka
7. nov 2012

@zuzana76 "for"by bol, keby este vysvitlo, ze milenec je manzel splin 😝

mima4
7. nov 2012

@silvialll

nechcem ta sudit... ale ked pocuvam kecy "osud si zahra cudnu hru" chce sa mi grcat!!!!

Ked raz budes mat rodinu - vydas sa a budes mat deti, napr. dve male deti a pride za tebou tvoj manzel s tym "cica moja, neuveriiiiiiiis 😀 ale osud si mnou zahral jednu cudesnu hru a zamiloval som sa do tej tvojej kamosky Betky... takze daj pusinky detickam... a drzkaj sa" , potom sa hadam preberes z toho v com teraz zijes.

Urcite to nie je laska, pretoze laska chce dobro, laska je verna a cista, laska nie je za nepravost, ale bojuje o spravodlivost, doveru, pochopenie,... Laska sa nepozera na seba, ale na dobro toho druheho.

Je mi ta luto, pretoze ako clovek seje, tak bude aj zat 😉 .. mozno nie hned, ani o dva roky... ale niekedy to bude urcite 😎

zuzana76
7. nov 2012

@vadimka tiez ma to napadlo

mawka
7. nov 2012

zeny spokojne vo vztahu nepotrebuju sukat inde. a ked to inde potrebuju, tak vo vztahu nieco chyba. a tam plati standardny postup - najskor si to doma zariadim tak, aby nechybalo a ked to nejde, idem zo vztahu prec.
suhlasim s nazorom, ze je ine si vrznut obcas bez citov niekde a je ine vrzat pravidelne zalubena a zit dva zivoty. ufff. narocne 😀

mauerka
7. nov 2012

/pouzijem tvoje slova/ Osud to zahral tak, ze ti jasne naznacil, kde je tvoje miesto...Kasli na to, riskujes viac ako mozes "ziskat" Vycuvaj z toho kym je cas a mas v podstate aj dobru "zamienku" - proste ma inu.

Niekedy zavidim chlapom, lebo oni skutocne vedia oddelit city od sexu. Keby sme to dokazali aj my /tym netvrdim, ze schvalujem neveru/, tak by ani neexistovali taketo temy...

katecameron
7. nov 2012

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
ked olej tak mogul ked kopnut tak do gul jeho ako prveho a potom aj teba takto sa roznasaju pohlavne choroby 😝 😝 😝

maruska24
7. nov 2012

v manželovi máš čo? istotu zázemia? či aj manžel má milenku? pretože ten tvoj "ohrdnutý" milenec sa pre teba stal láskou, zamilovala si sa do neho a preto teraz ťa šokovalo jeho odmietnutie a predstava že "to" ťahá s inou.
"osud" si zvykne zahrať čudné hry, ani jeden človek na svete nemôže dať ruku do ohňa zato, aká chémia u neho prepukne. Ale v prípade nevier je to vždy o tej chémii ktorá nesie prívlastok - niečo vo vzťahu chýba, možno práve ten adrenalín alebo chuť skúsiť zakázané. Viete koľko matiek s deťmi má milencov, alebo ich muži majú milenky? Dosť. Netvárme sa puritánsky, je to tak. Zakázané ovocie chutí najlepšie a ak vo vzťahu niečo chýba a pritrafí sa takáto cesta - hups nevera je na svete.

p.j.jacky
7. nov 2012

NESUDIM !!!
Věrnost je dílem charakteru - neroste na louce ani nepadá z nebe. 😉 😉 😉