Bojím sa, že ostanem sama

3. feb 2022

Bojim sa že zostanem sama, ze nebudem mat pri sebe muza, deti a rodinu... Nemam absolútne šťastie na mužov a žiaľ ani neviem kde nejakého hľadať alebo stretnúť...roky mi idú a strach zo samoty ma ubíja

bolarazjedna
3. feb 2022

koľko máš rokov?

stanulienkat
3. feb 2022

Radšej slobodná a v kľude ako mať debila na krku.

ladycat2021
3. feb 2022

@stanulienkat 100% suhlas

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ladycat2021
3. feb 2022

@beata_k jedna lepsia tema ako druha .. rozumiem jednu aj druhu stranu ale ...

pa3q
3. feb 2022

A prečo by si mala ostať sama?? Ja som mal taký istý pocit a jedna nemenovaná osoba mi poradila. Netreba hľadať stačí komunikovať s ľuďmi a hľadať si kamarátov a sa ukáže aj sám. Len treba pre to aj niečo robiť nie len čakať ale aj zoznamky pozerať.

autor
3. feb 2022

Mam 30 rokov, viem ze možno to tu pride niekomu ako hlúpe ale naozaj neviem kde a ako si hladat znamych a uz tobôž nie muža.... Zivot mi šiel a myslela som si ze to pride samo, neprišlo. Zijem život, chodím do prace, z prace bezne aktivity ako nakup, vybavovacky a pod. Nemam nejaku sparingpartnerku takže si zijem život viac menej ako samostatná jednotka... Robím chybu? Ako si mam pomôcť?? Ja budem rada za každú odpoveď, radu. Na nejake aktivuty ako fitko a pod. sa zasa hanbím ísť sama medzi toľko novych, cudzích ludi...

autor
3. feb 2022

Nevšimla som si, že už tu nejaká podobná téma je. Tak sa ospravedlňujem

pa3q
3. feb 2022

Skús tu na MK zoznamky. Aj tu sú muži ktorý sa radi ozvú. Držím palčeky

vler
3. feb 2022

Hanbis sa ist do fitka? Ale chod. Ver mi za kazdy sa stara hlavne sam o seba. Uvidis, pojdes tam raz a povies si uz som davno mala ist

ladycat2021
3. feb 2022

nemas sa za co ospravedlnovat, chces len radu, ale niektore temy su, fakt ze na zamyslenie .. vtedy sa chytam za hlavu co ludia dokazu vypotit.. 🙄

littlefiona
3. feb 2022

Tiež by ma zaujímalo koľko máš rokov. Ja som partnera našla až po 40tke a to som bezdetná a slobodná, bola som stará dievka, ako sa hovorí. Ale teda nikdy som sa neľutovala a užívala si život aj sama. Koníčky, priatelia, zvieratá a práca mi dostatočne napĺňali môj život. Teraz je to úplne dokonalé a oplatilo sa mi čakať, pretože mám skvelého partnera a nie prvého blbca, čo sa o mňa obtrel. Hlavu hore🙂

autor
3. feb 2022

@vler skúsila som 2x žiaľ neúspešne, dostala som nával stresu, trasenie čistá katastrofa 🙄 uz som skúšala aj terapeuta ale pomoc ako treba zacat od seba a upratať si to v hlave je síce pravda ale neviem nájsť cestu ako to urobiť

bolarazjedna
3. feb 2022

tak teraz počas covidu je určite ťažšie sa zoznámiť, keď nie je toľko spoločenských akcii. Ale, dôležité je nezúfať. Skúšala si cez internet, napr. pokec? áno viem, sú tak všelijaký ľudia, ale pred pár rokmi ja som tam mala veľmi príjemné skúsenosti, a to som náročný introvert a ešte ani nedôverujem. Samozrejme, bolo tam kopa takých, čo nestoja za slovo, ale našla som tam viacero naozaj milých a hodnotných mužov. Aj keď manžela som nakoniec stretla naživo.
Kľudne choď do fitka, aj tam je možnosť 🙂 alebo kamarátky nemajú v okruhu single chlapa? Možno stačilo by ísť na výlet, túru a zoznámiť sa. Alebo nemusíš do fitka, choď si zabehať niekde do verejného parku, daj sa do reči so sympatickými ľudmi, či je to MHD, či v práci...
A hlavne nezúfať , aj keď viem, že sa to ľahko povie!

autor
3. feb 2022

@littlefiona môžem sa spýtať ako, kde sa stretli? Hľadala ste aktívne alebo prišlo to samo od seba?

anonym0001
3. feb 2022

V 30 places??? To som ja este len zacinala zit 😂 O dva roky mozes cistou nahodou stretnut chlapa a cistou nahodou si s nim urobit 5 deti...

jakoma
3. feb 2022

Najlepsi vek na hladanie, lebo uz sa vyformovali muzi, uz nehladas medzi pubertiakmi..v mojom okoli je zo 5 dobrych chlapov co si nevedia najst zenu:D

autor
3. feb 2022

@anonym0001 čo znamená ze začala žiť? Neplacem len sa obavam, aby som nezostala sama, bez partnera a deti

zmrzlinka2021
3. feb 2022

@autorka
Preco si myslis, ze zivot slobodneho jedinca je smutny a zivot vydatej zeny s detmi je naplneny
Uprimne, lahsie sa zije, ak sa stotoznis so zivotom single a mozes potom byt velmi prekvapena, ked stretnes svojho princa 😉

Poznam vela zien, co svojho manzela stretli az 35+ a vies co je na tomto celom zaujimave? Ani jedna sa nerozviedla. Maju pekne a pevne vztahy

autor
3. feb 2022

@zmrzlinka2021 rozumiem. To zial neviem povedať ze prečo ale dni mi plynú a cítim samotu...

ladycat2021
3. feb 2022

Ja som nasla vtedy partnera, ak som nehladala ... da sa povedat, ze ja som nikdy nehladala a teraz mam treti vazny vztah 🙂

autor
3. feb 2022

@ladycat2021 a kde ste ho " našla "?

zmrzlinka2021
3. feb 2022

@autorka
Chodievaj medzi ludi, chodievaj cvicit na skupinovky, chodievat na fit pobyty, ci poznavacie zajazdy - bud proste aktivna, uzivaj si zivot. Pracuj na sebe, uc sa jazyky 🙂

Hlavne neprijimaj postoj ze zit sama je mat smutny zivot. Vies kolko zien vo vztahoch citi extremnu samotu, opustenost?

Ja som partnera tiez nikdy nehladala, lebo ja som od 18 rokov bola pripravena na single zivot.

ell_mala
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ladycat2021
3. feb 2022

Tak prvy vztah som mala s clovekom, s ktorym sa ale poznam uz od mala a mam s nim aj nadalej dobry kontakt ... dalsieho som spoznala v praci ten vztah skoncil po 4 rokoch, ale z jeho viny a mojho terajsieho tiez v praci som spoznala .. v tej iste ako s druhym partnerom.

littlefiona
3. feb 2022

Ja som ho stretla tiež vo fitku, takže túto aktivitu ti určite odporúčam, chodí tam veľa slobodných mužov. Zaplať si na pár tréningov trénera, či trénerku, kým sa budeš cítiť istejšie.

babulkomale
3. feb 2022

Neviem kde pracujes, ale ja som stretla manzela v praci... takych co mali zaujem ale nechodili sme potom spolu, napriklad vo fitku, na vylete, cez spolocnych znamych, a s milion ludmi som sa zoznamila ked som mala psov, to boli super vztahy ci kamaratske alebo aj vaznejsie ( u kamosiek). Preberala som si dost ale nakoniec pred tridsiatkou som si dobre vybrala 🙂

autor
3. feb 2022

@babulkomale psov? Ako to myslíte co ste robila kam chodila? Psíka mam

jana_eyre_2
3. feb 2022

Ja napríklad chápem že do fitka sa hanbíš ísť.. ja na takéto tiež nie som, nemám rada cviciace skupiny, ja radšej cvičím doma.. som introvert, nerada nadväzujem kontakty, hoci sa premaham, akurát ma to vyčerpá.. vždy som taká bola, na druhej strane vždy sa mi darilo mať nejakú kamarátku (až na pár hluchých období keď som prezivala ťažké casy)
Podla mňa je lepšie ako ísť do fitka nájsť si nejaký kurz.. zväčša tam chodia ľudia sami, zväčša s podobným problémom sa zoznámiť, je tam väčšia šanca s niekým sa porozprávať a spoznať.. vo fitku/telocvični človek predsa len musí niečo vykonať, keď nemá zrovna postavu tip top tak sa na to sústredí, väčšina tam už chodí dlho, tak ak má niekto nižšie sebavedomie tak potom sa stále sústredí na to čo robí zle a kto na neho pozerá, hoc by to aj nebola pravda, proste človek to má v hlave..
No a preto by som si našla niečo iné.. mňa napríklad bavil kurz akrylovej maľby, alebo som chcela ísť na kresbu pravou hemisferou.. čo viem, tam chodia aj muži.. pozitívne je že sú to zväčša skupiny ľudí ktorí tam sú tak isto ako ty prvý krát, takže ste všetci na rovnakej úrovni a stretneš tam ľudí čo majú rovnaky záujem.. typ kurzu bol len príklad, na tvojom mieste by som vybrala niečo čo ťa baví a mozes tam stretnúť niekoho kto ma rovnaké záujmy..

Podľa mňa treba sa len osmelit a vybrať si vhodné nejake hobby kde stretneš známych.. zo známych sa stanú priatelia a z priateľov aj často lásky.. drzim palce..

miadi
3. feb 2022

Na pokec nechod tam su sami uchylaci zadani 😆skus Fb trebars lokalna zoznamka pre ludi z tvojho mesta . Aspon je to menej anonymne.. teraz som to koli tebe kukla a vyskocilo na mna ze “ zoznamka pre nezaockovanych.” 😂😂😂ten Covid sa musi do vsetkeho vopchat. 🤪