Chcem opustiť partnera. Našla som si iného

klaudiam
16. nov 2010

ahojte maminky,prosím vás neodsudzujte ma, aj ked viem, že takých bude asi dosť. s partnerom sa poznáme takmer 3 a pol roka, nie sme zobratí,po dvoch mesiacoch známosti som otehotnela, zostali sme spolu, máme krásneho syna. no pred pol rokom prišiel problém, z mojej strany. stretla som niekoho, s kým mi je super, rozumieme si a chceme spolu žiť. terajší priateľ už zohnal byt, čaká sa len na to, kedy to ja poviem tomu môjmu. len neviem naozaj ako.súčasný partner mi nijako nikdy neublížil, je to super chlap, miluje malého a viem, že aj mňa. lenže ja nemôžem takto žiť ďalej,keď ma to stále ťahá niekam inam. boli ste niekedy niekto v takejto situácii??? ☹

strike
29. apr 2017

@obsadenemeno no dnes som jej povedal,ze nech si to rozmysli do konca maja,ze co chce od zivota,ze ma to tiez takto uz nebavi zit,ze to uz dlho trva,nech si to rozmysli,tak uvidime

vorkola
29. apr 2017

@klaudiam A to uz nevies, co chces?Pre Boha,ak je tento terajsi dobry,ako pises tak nespekuluj, ked uz mate dieta.keby ste nemali dieta ,nepoviem,Abco ak sa s tymto poriadna popalis,a navrat mozny nebude.Su tu niektore dievcata,ktore by neviem co za to dali keby mali dobrého partnera manzela.,a nieco aj kvôli rodine obetuju,kpokial sa da

strike
2. máj 2017

Ona mi povedala,ze ma chce v tom srdci najst,len zatial ma tam nevidi,som jej povedal,nech ma tam skusi do konca maja najst

tony128
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dankafigurova
23. sep 2023

@klaudiam ja to mam tiez takto mam priatela a zalubila som sa do ineho a teraz neviem ako to povedat svojmu priatelovi...

sofia1979
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mondolina
24. sep 2023

@sofia1979
odpovedáš na príspevok z r. 2010.

faux
19. apr 2024

@klaudiam a ako to nakoniec dopadlo?