Chodia aj vaši 25 roční synovia alebo priatelia niekam?

7. mar 2022

Vaši 25 rocny priatelia,synovia atď tiež stále niekam chodia ?ten môj syn ajskoro každý den Vonku,párty,návštevy kávičku atď???na manželov sa nepýtal ty by už toľko nemali

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zmrzlinka2021
7. mar 2022

A co je zle, ked chodi? Ma sediet doma? Su ludia, co su spolocenski, pripadne idu do fitka, behat, na tom nie je nic zle

pribinak
7. mar 2022

Nech sa vysanti teraz ako 25 ročný a nie ako 45 ročný otec a manžel.

marca12
7. mar 2022

Mam 45 rocneho kolegu a ten je kazdy den niekde vonku 😱 to je o povahe a nie veku. Niekto neobsedi doma a manrad aktivity a niekto zase rad doma vo svojom

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marianarem
7. mar 2022

Ja som v tomto veku veru tiez chodila skoro kazdy den niekam. Nevidim na tom nic zle, ak je inac zodpovedny, pracuje/studuje a zucastnuje sa na behu domacnosti.

jarka26011
7. mar 2022

Áno, moje rovesničky chodia kade tade😁 Ja nie, mam dve male deti 😂😂 (mam 25😂)

retatka
7. mar 2022

Nie môj nechodí,je to povaha človeka.Ked raz je niekto spoločenský,bude ním i v 4O aj v 50-tke.Aj ked to nebude tak intenzívne ako za mladi.

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lala123
7. mar 2022

Ja na tom nevidim nič zle. Keď som bola v tom veku tak som bola rozlietana na všetky strany. Každý deň sme niekam chodili. Teda okrem skúškového. To som sedela na zadku a učila sa. Každý to mame ináč. Niekto je rad doma s knihou, dobrým filmom a niekto potrebuje spoločnosť, zábavu. Možno o 15 rokov ho budeš vyháňať na pivo s kamošmi😉

miadi
8. mar 2022

Mà 25 nie 15. Problem nie je ze chodi kazdy den von problem je ze este nevyletel z hniezda.