Cudzí vlas v kúpeľni

5. aug 2023

Baby, toto dám radšej anonymne, aj keď vôbec by som nemusela, k veci : manžel bol na týždennej služobke, dnes ráno keď sa vrátil tak po jeho sprche som vo vani našla dlhý čierny vlas..Viem, že to vyzerá tak, že som paranoidná, ako najhorší sci-fi film, no v minulosti som už mala pocity ohľadom nevery zo strany muža, avšak som to uzavrela ako výplod mojej mysle...moja otázka na vás znie,či by Vám zasvietila kontrolka alebo nechať to úplne tak..nemáme v rodine nikoho s čiernymi vlasmi, ani kamarátov, čo k nám chodia..skrátka je to dlhý nafarbeny čierny vlas. :D ďakujem za pozornosť :D

autor
5. aug 2023

Mohol to ,,chytiť" aj v obchode hocikde no nie? 🤣

stanulienkat
5. aug 2023

Tie vtipy s vlasmi nie su pre nic za nic.😁 Ale nie... Doveruj, ale preveruj.

mamickalisticka
5. aug 2023

Takto s chladnou hlavou by som radila počkať a byť na pozore.. keby ale nájdem vlas ja, tak asi sa to hneď opýtam 🤐 neviem, čo by som robila..

syslik81
5. aug 2023

vlasy lietaju vzduchom ,mohol sa opriet v budse,restike etc.. by bola nahoda aby sa na nom tak dlho udrzal vlas od milenky .. a az jeden

ankare
5. aug 2023

Mne by už blikala kontrolka. A ešte k tomu po tyzdennej sluzobke... Držím ti palce!

macatt
5. aug 2023

Viem od neverníkov, že aj napriek všetkej snahe vždy vlas donesú domov👩🏼‍🔧takže ak ostal po sprche zostala by som obozretná.. moj často loví moje vlasy pomaly z útrob svojho tela😅

mandzula
5. aug 2023

Je to o tom, ako sa chces na to pozriet - neverim mu a vidim za tym inu zenu, verim mu a pokojne ho mohol doniest z hotela, v ktorom na sluzobke prespaval, pretoze upratane tam nikdy nie je na 100 %.

sense
5. aug 2023

Neviem lebo nikdy som ne skúmala vlasy vo vani.

Ale vlas môže mať od hocikadial stačí sa niekde oprieť.

maminkadeticiek
5. aug 2023

Nic by som nepovedala a mala by som oci a usi na stopkach.Doveruj ale preveruj.

autor
5. aug 2023

@sense ani ja...tento tam sám svietil

autor
5. aug 2023

@mandzula spal v našom byte na druhej strane republiky

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ankare
5. aug 2023

Nemôžeš sa spýtať nenápadne nejakého kolegu, s ktorým vychadzas? Ale kolegovci ho budú isto kryť, ako sa dá.

mandzula
5. aug 2023

@autor ok, hotel potom za tym nebude, no mohol ho chytit napriklad na stolicke v reste.

autor
5. aug 2023

@ankare poznám ich len tak zvidenia...neviem ani aké majú mená...nemáme Facebook Instagram nič...a bolo by mi to aj hlúpe v neposlednom rade...nič, budem obozretnejsia...ďakujem všetkým

macatt
5. aug 2023

Zistila by som nenápadne, ktorej kolegyni by mohol patriť.. ale asi by som ho aj konfrontovala s úsmevom, ale sledovala by som reakciu či sa neprimerane zatvári, či bude z toho nervózny, že si na to prišla..

ankare
5. aug 2023

Často tam chodi? A ozaj, bol vôbec na služobke?

autor
5. aug 2023

@ankare áno často...voláme si raz za deň, sem-tam napíšeme aj...máme malé bábätko

maminkadeticiek
5. aug 2023

Nie je nanajvys zaujimave,ze siel na sluzobku zrovna na druhy koniec republiky a mate tam aj byt?Zaujimava nahoda.A preco ma byt nevyuzivany neprenajimany na druhom konci republiky?Zaujimave...

ankare
5. aug 2023

Veľmi divné, veľmi. Možno vedie dva paralelné vzťahy naraz 😔 najlepšie by ho bolo tam ísť prekvapit, keď bude zase odcestovany. Lenže by to nebolo také ľahké, keďže máš malé babo

vanilkovazmrzka
5. aug 2023

Boze jeden vlas… ktory sa nanho mohol dostat hocijako hocikde

tosomja
5. aug 2023

Určite z vonku....koľkokrát sa vám stalo za spoločný život, že by ste ty, deti, alebo on priniesol len tak cudzí vlas? Pochybujem. Aspoň ja ani raz, musela by sa ta dotyčná šuchať o neho, alebo prehrabať vlasy pri ňom.
Ja by som sa ho hneď opýtala a čakala jeho reakciu.

macatt
5. aug 2023

Moja známa si nevšimla, že manžel prišiel opálený zo služobky.. bol s milenkou v Chorvátsku😱 a jej stačilo, že bronz chytil na terase hotela a pritom slnko celý týždeň na SVK nesvietilo.. od pohľadu bolo na ňom vidieť, že bol pri mori🙄

autor
5. aug 2023

@maminkadeticiek :D čiže tu teraz ideme upodozrievať vlastne mňa a môj majetok...no mám nato odpovede pani zlatá, ale normálne sa mi to nechce Vám vysvetľovať a ďakujem za radu

alenocka777
5. aug 2023

Ja By som sla do toho bytu co nakskor a hladala dalsie vlasy, vsade, aj v odtoku v sprche.

autor
5. aug 2023

@tosomja no toto jedine ma zrejme zostresovalo....jak je možné že nikdy či už počas môjho života s rodičmi alebo už s mojou vlastnou rodinou sa niekedy stalo, žeby niekto Cudzí vlas doniesol, brat mal frajerky, mama pracovala vo veľkom kolektíve....nikdy nikdy

autor
5. aug 2023

@alenocka777 nie je to možné som chvíľu po porode

tosomja
5. aug 2023

Presne tak. Tak si urobte výlet na kontrolu bytu. Možno budeš prekvapená 😃

autor
5. aug 2023

@alenocka777 samozrejme neskôr áno, ale kedy To vám fakt nepoviem...bývam na východnom Slovensku

alenocka777
5. aug 2023

Tak tam posli dobru kamosku, Alebo segru Alebo niekoho komu mozes doverovat.