Drahé dary od frajera

zuzulik1234
14. jan 2015

Co by ste si mysleli, keby vam chlap po ani nie trojdnovej znamosti kupoval drahe dary, bol na vas az prehnane dobry,starostlivy,nosil vam ranajky do postele a podobne? O sex nejde, lebo to uz dostal. Podotykam,ze ten chlap moze mat kazdu,dobre vyzera a je velmi spolocensky, pan dokonaly....Ona slovenka, on rakusan. Ona pochadza z chudobnych pomerov, on ma penazi dost. Jazyk je problem,ona nehovori dobre nemecky. Nepride vam to trochu divne?

stanulienkat
15. jan 2015

@nuvaring prepac,ale tvoje nazory su ako od zatrpknutej 60 nicky. Preco by si ten chlap platil vsimne a ten vztah nefungoval. Takze chlap musi mlatit zenu a nic jej nekupit a vtedy to je stabilny s dobry vztah. Ja niekedy nechspem.

natalym
15. jan 2015

@stanulienkat Toto si tam čítala?

jana_eyre
15. jan 2015

@lucianka222 a co je zle na skorom sexe? ked chlapovi ide iba o sex je uplne jedno, ci sa so zenou vyspi po mesiaci, alebo po jednom rande - ziaden cas na tom nic nezmeni.. s mojim manzelom som sa vyspala na prvom rande a sme spolu 10 rokov..

adeala
15. jan 2015

Baby, čo riešite kedy majú prvý sex.. proste na tomto svete existujú aj ženy, ktoré ho majú fakt rady a nechce sa im čakať pol roka, aby boli za slušnáčky (a úprimne za pol roka aj tak nezistíš, či z toho bude alebo nebude vážny vzťah) 😉

mawka
15. jan 2015

@jana_eyre tak tiez nie je dar ako dar. mna by tiez muz napriklad neohuril sperkami. na zlato som alergicka a to doslova az do ekzemov, kozuchy nenosim, na extra znacky si nepotrpim. ale chudato chlap po troch dnoch asi este nevie, kedze je tam jazykova bariera, cim by ohuril tuto konkretnu damu, tak asi skusa.
mna by rozhodne chlap ohuril akymkolvek vyletom kamkolvek - spoznavanie, cestovanie. dalej urcite nejakou skvelou knihou, ktoru si nemozem dovolit. pripadne nejaky wellness, kde by ma aspon jeden den rozmaznavali. alebo jazdou na koni a tak. ja som zazitkovy typ, nie sperkovy. a co sa tyka kvetov, tak radsej tie v kvetinaci 🙂 a z doplnkov asi nejaka kvalitna decentna kabelka univerzalna. lebo mne je osobne luto samej vyhodit za kabelku 100-200 a viac eur. a z oblecenia asi nic. to je moja parketa. ale na toto vsetko tiez teda chlap musi vediet, co sa asi zene paci, co prednostnuje. zial, ja som stastie na takych chlapopv nejak nemala, ex na to kaslal ci na narodky, ci na vianoce a posledny priatel skoda reci. asi take ze ved si vyber, kup, objednaj, dam ti potom peniaze. no.... to mi pride dost blbe. mam rada chlapov, ktori vedia, co kedy kupit a kedy potesit zenu. a hlavne, ked ju pocuvaju a skutocne ju obdaruju tym, co chce a nie tym, co si oni myslia, ze by sa jej pacilo.

dwight888
15. jan 2015

Dary kupujem svojej priatelke aj ja, sice nie sme spolu 3 dni ( 😀 ), ale niekolko rokov. Ranajky do postele jej tiez nosim, obcas cez vikend. Tiez jej robim niekedy pred spanim masaz chrbta, alebo aj noh. Plus kopu malych romantickych prekvapiek od wellnes pobytov, vylety, romanticke vecere a mensie prekvapka 🙂

Priatelka si ma za to vazi a jej kamaratky jej zavidia, lebo doma maju svojich povalacov s pivnym pupkom co ich maximalne tak zoberu na pizzu do nejakej lokalnej restiky 😀

jana_eyre
15. jan 2015

@mawka presne taky iste typy darov mam aj rada - take ako pises, tiez som zazitkovy typ.. ten vtedajsi priatel mi chcel kupovat oblecenie, sperky atd.. keby ma niekam zobral nenamietala by som, pride mi to normalne, ze ludia spolu najprv nieco zaziju az potom sa zacne nejaka faza obdaruvavania vecami - a presne ako pises, na to musi muz zenu poznat.. mozno ma chcel zmenit - predsa len ja som sa vzdy obliekala obycajne a sperky nenosim.. no to sa uz nedozvieme, to uz je naozaj davno 😀 teraz je uz celkom stastny s nejakou slecnou myslim..

inak ked som zacala chodit s mojim muzom, tak som mala tyzden po nasom prvom rande narodeniny.. dostala som krabicu plnu vseliakej cokolady, co sa mi zda celkom vhodny darcek na to ako kratko sme spolu boli.. /sice este som nespomenula, ze muza som poznala dlhe roky pred tym ako sme spolu zacali chodit, bol dlho moj kamarat/

ale aj on vie pekne pokazit obdaruvavanie.. ked som prisla prvy krat z porodnice, kupil mi sijaci stroj 😀 mne by stacili kvety.. on bol ale z toho taky mimo asi, ze mi chcel kupit nieco prakticke..

ada274
15. jan 2015

mozno ju chce namotat a potom ju preda za dobre prachy obchodnikom s ludmi. aj to je sucasna realita, hlavne ak ide o jednoduchu bytost z chudobnych pomerov