Facka od partnera

bambina9
6. okt 2015

Ahojte...Pisala som tu uz pred par mesiacmi ohladom toho ze som dala partnerovi slabucku facku( prisiel domov rano okolo 7 po hadke) a zato som schytala po hlave az som skoncila na zemi..prepacila som to lebo priliezol zamnou..o asi 3-4 mesiace sa to opakovalo..ja som mu zasa dala ako prva.slabucku (viem nemala som to robit) a on mi to vratil tak ze som ostala na zemi..este mi ruky silno schmatol tak silno ze mi tam ostala modrina...Odpustila som to znova..No po dnesnej hadke po ktorej som dostala facku (silnu bez toho zeby som mu ja vlepila) len zato ze som mu vysmarila veci pred dvere odchadzam.. 😔 Dufam ze to nikdy neolutujem ale toto mu uz nedokazem odpustit aj keby priliezol so slzami v ociach....... 😔 Prepacte potrebovala som sa trosku vyrozpravat 😔

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
prego81
6. okt 2015

@bambina9
a on tebe odpustil ze si ho fackovala. Je jedno ze bola, citujem, "slabucka"? Teraz si najdes ineho fackovacieho panaka?
V prvom rade by som dala doporiadku seba. Nemyslim ze je normalne davat facku hocikomu, uz vobec nie partnerovi ☹

maminkynafazulka
6. okt 2015

By mi raz dal chlap facku alebo inak dotkol u mňa hneď skončil.. A dať chlapovi facku?! No božéé.. Nemalo by sa to hádky sa dajú riešiť aj inak.. ale tak predsa sme my ženy o dosť slabšie než by ich to malo tak moc bolieť.. ale určite vydržte a nech sa doplazí aj po štvornožky nevracajte sa k nemu.. nemá to zmysel..

whitecat666
6. okt 2015

@bambina9 som prekvapena z tychto reakcii, podla mna ziaden muz, kt by udrel zenu nemoze byt v poriadku.
ja by som teda nikdy svojho muza neudrela, ale ked uz si to spravila ty, tak podla mna facka od bezmocnej zeny nie je az taka strasna ako muz, ktory tresne zenu tak, ze skonci na zemi.

katarinamarkova
6. okt 2015

@bambina9 obaja ste trafeni......
ako sorry....fackat manzela? to potom ake jeho reakcie cakas, ked ty si ta co facky struha ako prva?

pupavka123
6. okt 2015

@bambina9 V ysa budete fackat do blaba a odpustat si do blba,proste ste uz taki obidvaja...ine to nebude,ked z teba opadne ta nahnevanost,zasa mu odpustis a dokola to iste 🙂

sono2
6. okt 2015

@bambina9 zvláštnym ponižujúcim spôsobom riešite problémy. Nechap má zle, ale sa celkom mužovi nečudujem. Aj keď muža neospravedlnujem.

sense
6. okt 2015

je jedno ci bola facka slaba alebo nie ale problemy sa neriesia fackovanim ci uz z jednej alebo druhej strany...a keby dostanem prva facku od muza ten muz by u mna skoncil...lebo len slaboch udrie zenu

janinah
6. okt 2015

už dávno ste mali byť od seba

jeannna
6. okt 2015

@bambina9 necakaj, ze ti tu zeny budu skladat poklonu, ze si si povedala 3 x a dost a si od partnera odisla. Svojim sposobom ste trafeni obaja. Preco si s partnerom, ktoreho si nevazis natolko, ze ho potrebujes fackat ? A co je to preboha ziveho za muza, ktory zene facku vrati takym stylom, ze pomaly potrebuje lekarske osetrenie ???

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lapalma
6. okt 2015

@bambina9 ..... hmm...dala si mu "slabú" 2X ...a vyšmarila veci za dvere ...a on ťa strepal ako žito ....hmmm....vy dvaja nie ste zrelí na partnerstvo...nič viac sa k tomu nedá dodať 😖

sue
6. okt 2015

@bambina9 obaja ste úbožiaci a rozhodne je dobre, že ste sa rozišli. Každopádne predtým než sa dáš dokopy s iným mužom, ak nezvládaš sama, tak navštív psychoterapeuta a porieš svoju psychiku. Fackať partnera je dosť choré 🙄

pribinak
6. okt 2015

neide o to, ci je facka silna alebo slaba, ale o princip!!!! ani ON a ani TY nemate jeden-druheho co fackat!
ked je problem, tak ho treba vykomunikovat - ustne, nie rucne

dominikq1
6. okt 2015

@bambina9 ja osobne som žene nikdy facku nedal a to žiadnej ani manželke ale ak by mi dala facku čo i len slabučkú tak by ma to naštvalo...ale i tak by som nevrátil max schytil ruky ...ak dáš mužovi facku tak jeho to nebolí fyzicky ale dotkneš sa jeho ega ...
Ak žena facká muža tak nech počíta s tým že sa jej to môže vrátiť i keď je slabá žena...myslím že obaja ste také fackovacie povahy takže sa k sebe hodíte ...teda ani nie ak ti dáva až moc silné facky 😀

tajkazanova
6. okt 2015

ahoj podla mna si tiez urobila chybu ze si mi dala facku ale ked chlap facku vrati je to aj tak špina lebo zena nikdy neudrie ako muz ked ma dvojnasobne ruky urcite to bola chyba z oboch stran mozno bude najlepsie odist , lebo ked ty si ho udrela par krat prva a on zakazdym vratil a potom sam dal prvu o par mesiacov by ste sa obtlkali v jednom kuse.

bonaqa2013
6. okt 2015

ja som prvú dostala 2 týždne po svadbe na ulici, ale len zato, že som chcela ísť k mame ..... No a bola som v 4 mesiaci..... samozrejme ešte pár týždńov som to s ním vydržala a dovi ..... dodnes som neoľutovala ......
V súčasnosti máme každý inú rodinu či môj ex fackuje ženu to neviem, ale ja som si nikdy nedovolila dať facku ani tomu môjmu.... ani on mne....

fidorka7
6. okt 2015

@bambina9 nečitala som odpovede ale ty si mu akože čo odpúšťala, veď bitku si vždy vyprovokovala ty, hlúpy tvoj partner, že za tebou po prvých dvoch incidentoch ako píšeš "priliezol", ospravedlňovať si sa mala ty... nejde o silu... 2 x si mu dala návod, ako riešiť problém a keď ho po tretí krát takto riešil on, už sa ti to nepáči, že?
Aký išiel, takú našiel, kokso, ešte že deti nemáte...

fidorka7
6. okt 2015

@bonaqa2013 myslím že u teba to bolo o niečom úplne inom...

fidorka7
6. okt 2015

@whitecat666 nejde o tú silu facky, ani o to, že by ho to bolelo a fyzicky ju nevydržal, ide o to poníženie, šok, ktorý zažil, možno sklamanie, hanbu a pošramotenie ega a jednoducho ju vrátil. Neschvaľujem to medzi partnermi, fyzický atak je neprípustný, ale z oboch strán, nielen od chlapa. neviem si predstaviť, ako by som sa cítila, ak by som tú facku dostala ja, takže nebudem ju ani dávať MM, čo jeho pocity?

bambina9
autor
7. okt 2015

Ja ale neriesim to ked som mu ja dala prva dala (slabu) facku ale to ze on mi ju dal vcera ako prvy a dost silnu...bez toho aby som sa ho ja dotkla....Dakujem za nazory a pekny den prajem 😉

bbroskynka
7. okt 2015

Nikdy by som si nedovolila dať manželovi facku. Problémy sa riešia inak.

danielacool
7. okt 2015

Prepáč, ale myslíš, že aj keď bola tvoja facka "slabučká", tak to bolo v poriadku? Čo ťa oprávňuje ho fackovať? A prečo by ti to potom on (vo svojej vlastnej primitívnosti) nevrátil? A vyšmariť mu von veci? To je ako z trápnej telenovely.....
Obaja musíte na sebe veľa pracovať, naučiť sa zvládať stres a vypäté situácie iným spôsobom, ako fackovaním sa.... Najlepšie, keď budete od seba.

zdena12345
7. okt 2015

@bambina9 neboj, niesi prva ani posledna co dala chlapovi facku. Mne tiez raz uleteli nervy 😒 bolo to teda v extremnej situacii a po zisteni niecoho, z coho sa ziadny par len tak nespamata... No on si bol plne vedomi svojej chyby a ze ta facka bola z mojej strany este to najmensie co som mu mohla urobit... Takze tie superzienky, co by nikdy v zivote muzovi nedali facku a odsudzuju ta, neries. Pouc sa do buducna a snaz sa udrzat nervy na uzde, aby si ty nebola ta, co vyvolava nasilie.
Chlapa by som urcite naspat nevzala. O par rokov budes kazdemu tvrdit ako si spadla zo schodov lebo si muzikovi nepodala pivo 😉

whitecat666
7. okt 2015

@fidorka7 samozrejme ho chapem. Ale ide o neprimeranu reakciu. Keby napriklad islo o to, ze ho podviedla, tak by bolo spravne aby ju podviedol tiez? Ved zijeme v roku 2015, tu neplati oko za oko, zub za zub. A muz by nikdy, za ziadnych okolnosti nemal udriet zenu!!! 🙄

Normalny muz by jej na to povedal, ze je sklamany a citi sa byt dotknuty (ale nevratil by jej to silou).
Ak by obaja chceli a mali by stabilny vztah a ona by sa ospravedlnila, tak by tu jednu facku od zeny nejako prekonali.
V pripade, ze by to nebola otazka jednorazoveho posmyknutia bezmocnosti a spravila by to znova, tak by jej vyrovnany muz povedal, ze toto nie je bezne a, so vztahom by ihned skoncoval (ale nevratil by to bitkou).

emilia25
7. okt 2015

Nuz kazdy má svoj pohár trpezlivosti a u muža uz asi pretiekol to sa dalo čakať tam není žiadna láska úcta voci druhemu boze kde tento svet speje.mi z muzom si nedovolíme použiť ani zvieracie nadávky nieto este facky.ach hrozné ako mozu ľudia zit.

bambina9
autor
7. okt 2015

Tu slabu facku si vtedy odomna zalsuzil..vy neviete co vtom bolo tak to nerieste.....Ak by mi vratil taku ako som dala ja jemu nepoviem ani makke f..al eto co nasledovalo nebolo len o facke a aj tak som mu to prepacila lebo som ja zacala ako prvy..Ale kedze mi dal teraz sam od seba pe uplne blbost toto uz neodpustim a idem.. 🙂

maria1989
7. okt 2015

@bambina9 raz si nájdeš partnera, ktorého si budeš vážiť, aj on teba, facky nebudú potrebné. veľa šťastia pri jeho hľadaní.

bambina9
autor
7. okt 2015

@maria1989 Dufam v to 🙂 a dakujem 😎

juditka_d
7. okt 2015

@bambina9 ty mu prvá môžeš dať facku, to je OK - keď ti to vráti, tak mu odpustíš, ale keď on tebe, tak to už OK nie je. Detinské.
Predovšetkým by si si mala uvedomiť, že normálne nie je to, že nemáte zábrany sa fackovať, vyhadzovať si veci pred dvere a podobne. U mňa chlap, ktorý udrie ženu nie je chlap a je to chudák, a žena ktorá fackuje chlapa je chudera, ktorej došli nervy a nevie ako to inak riešiť. Alebo hysterka.

Vy dvaja ste už dávno spolu nemali byť. Keď váš štýl komunikácie a riešenia problémov došiel do fázy, kedy sa fackujete.