Gay kamarát vypisuje môjmu mužovi

emuska30
18. jan 2023

Mam kamaráta/teda už nie/je gay poznám ho už cez 17rokov.
Skoro od pubertaka.
Proste kamoš....boli sme si na svadbách...stretávame sa tak 2-3x do roka lebo bývame od seba ďaleko...
Ale stretávame...brali sme sa už ako rodina...aj naše rodiny sa poznajú..spolocni kamaráti...vstah k našim deťom super ,aj deti chápu že he gay a ma muža. . Takže v tomto úplná pohoda.
Ale....posledne stretnutie pred Vianocami...taka klasika posedenie ...chalpi išli na disko...potom ..spoločný obed....deti ..oslava a tak...
Po návrate domov začal môjmu mužovi vypisovať. .
Ako sa mame?ako ste došli domov ?a tak...
A potom správa posli foto
Muž nechápal
Muž

emuska30
autor
18. jan 2023

@emuska30 Muž nechapal že ako foto?
On ved vieš? Posli
Muž zase ..ze netuším..posli ty a uvidíme co
A on mu poslal foto penisu
Načo Muž nejak nereagoval
A on zase že posli
Následne všetko zmazal
A ja som úplne sklamaná že to dokázal kamarát spraviť....
Ako že chcel zbaliť môjho muža..??
Nikomu som to nepovedala...lebo by som asi znicila jeho rodinu našu...priateľov
Nechápem som s toho úplne mimo...
A ako som akceptovala gayov tak teraz ...sa mi hnusia

tyrkysova_kobyla
18. jan 2023

@emuska30 podla jedneho sudis celu skupinu?

emuska30
autor
18. jan 2023

@tyrkysova_kobyla ani nie...ale toto bol rodinný kamarat...a akceptovali sme to ...a fandila som im...aj svadba...všetko...nevadilo mi to ale ....

tyrkysova_kobyla
18. jan 2023

@emuska30 aj kamarati mozu sklamat, ci muz, ci zena. Jednej epizode je koniec, treba ist dalej 🙂

marse
18. jan 2023

@emuska30 ja by som si to s nim normalne vykomunikovala , ked ste boli takí kamarati.
bud obmedzite kontakt, alebo si to vysvetlite.

a po dalšie by som sa nevyjadrovala spôsobom, že sa Ti zhnusili gayovia, keby ti po muzovi išla žena zhnusili by sa ti všetky?

keby som bola na tvojom mieste, tak mu poviem, či mu nepreplo a nech nepije ked to nevie 😀

gladys_07
18. jan 2023

@emuska30 reagovala by som rovnako ako keby to bola kamoska co posiela nevhodne fotky muzovi. Konfrontovala by som ju, povedala svoje a prerusila kontakty.

Tie poznamky ze sa ti „hnusia vsetci“ a ze si „akceptovala ze je gay“ su nevhodne. Homofobne.

liljana
18. jan 2023

To si mal vybavit muz medzi sebou a slusne ho poslat do ..., ze sa to nerobi. Ty si to ani nemala vidiet.

janulka1802
18. jan 2023

A si si istá, že Tvoj muž je len na ženy? Potom ten gay kamoš musí byť dáky zvláštny, keď len tak pre nič za nič pošle foto svojho prirodzenia hetero kamarátovi... Nevidím v tom zmysel. Poznám pár, keď žena načapala muža s kamarátom, keď si to rozdávali... Zrútil sa jej doterajší život.

luccija
18. jan 2023

@emuska30 skúšal...možno bol opitý...neviem asi by som ho nekonfrontovala a nikdy sa k tej téme nevracala a zabudla, ale vzťah už je narušený medzi všetkými 3

tyrkysova_kobyla
18. jan 2023

@janulka1802 to mi pripomenulo, ze moj kamarat gay mal prvu skusenost s muzom, co mal zenu a deti. Clovek nikdy nevie 😀

doriiis
18. jan 2023

Opýtaj sa ty len pekne toho svojho muzika,že čo sa na tej disko stalo.Mozno budeš prekvapena

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
halci
18. jan 2023

vymyslene cele.

januska12323
18. jan 2023

Moja teória: píšeš, že chlapi išli na disko - kamarát a tvoj muž? Tam si vypili, tancovali a zrejme sa zblížili viac ako známy. Kamarát si to pamätá, tvoj muž nie alebo klame. Neviem prečo ti tú debatu ukazoval, mal ho konfrontovať.

emuska30
autor
18. jan 2023

@januska12323 na disku išli asi 8 chlapi s našej partie 2 baby. .ja a kamošky sme ostali s deťmi na penzióne...
Môj muž sa vrátil asi pi pol hodine ...ďalší 2ja po hodine a ostatok ráno.../ostatok slobodní/

karolinakr
18. jan 2023

@emuska30 tak čo -skúsil, nevydalo..ked nechce, nijak ho neprinuti,,a že sa ti zhnusil, možno je tvoj chlap pre inych atraktivny, ja som tiež mala kamarata, ktoreho v kuse muži oslovovali, jeden aj obchytaval--všetko v ramci srandy, ale bolo tam nejake šteklenie

ninusa221
18. jan 2023

A bohvie či nehrali daku hru ožratý ako aj my na Silvestra pravda odvaha erotické srandovne sarkasticke😂 a boli tam aj také že zavolaj bývalému kamoske ocovi pošli fotku pošli ho na rande a tak.. možno sa mýlim ale tak ja by som sa hneď nezdula išla by som za ním a opýtala by som sa ho

mamamoni
19. jan 2023

Mam 2 dobrých kámošov gayov a obaja pravidelne mávajú sex so ženatými mužmi,alebo náhodný sex....cielene vyhľadávajú ,,priateľov" z vyšších kruhov, sú obaja veľmi zlatý, peknučký, a veľmi,veľmi prešibaný 😉....Okamžite zaostria keď okolo nás prejde bavorák a do pár minút vedia zistiť majiteľa, to ako je zabezpečený, či je hetero, či by si dal....😂.....Oni sa vždy bavia a skúšajú....možno aj tento váš známy skúša....Ja som zažila nejedno ich ,,vyštartovanie" za objektom.....(fešáci sú obaja neskutočný)

modrykonik33
19. jan 2023

@mamamoni Fuha a to nikdy nedostali na hubu? 😀 majú radar na gayov a neistých mužov?

mamamoni
19. jan 2023

@modrykonik33 nedostali 😁...Jeden z nich pracoval so mnou vo firme a stávalo sa,že došli klienti zo zahraničia,manažéri,majiteľ s poskokmi 😉 keď sme mali veľké školenia.....Kámoš si ich prezrel a do pár sekúnd mi vedel zašepkať ktorý z nich je gay,a ktorý z nich bude do konca týždňa ,,dole"....a vždy mal pravdu 😀

banderaska29
19. jan 2023

ja by som mu dala po papuli. presne tak isto ako by som dala aj kamoške, keby posielala nahé fotky mojmu chlapovi. a to nie je homofobne, to je jednanie ako so ženou 😀 ja som taká, nebudem chodiť okolo horucej kaše, proste keď ma zradí blízka osoba takouto formou, nie je inej cesty

mikadooo
19. jan 2023

@emuska30 tak - u mňa nie je "klasika", že zadaný muž ide na disko a žena ostane doma a skáče okolo detí. Tvoj muž šiel, evidentne si kamoš začal robiť nejaké nádeje. Predpokladám, že tam čo to popili, kto vie o čom sa bavili. Možno o tom, kto má väčšieho 😂. Ja by som nad tým mávla rukou. Našťastie tvoj muž konverzáciu ani nezačal, ani netúžil v nej pokračovať, tak kamoš by ma až tak netrápil 🤭. A možno jeho poklad chceli vidieť obaja chlapi na tej druhej strane, kto vie, veď niekedy aj páry spolu pozerajú a hodnotia rajcovné fotky 😁.

lavinis
19. jan 2023

@emuska30 a čo majú gayovia spoločné s tým že jeden balil tvojho muža? Keby ho balila rodinná kamarátka tak čo? Znenavidis všetky ženy?
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

iveta1970
12. júl 2023

No život je zložitý a pestrý. Ja som úplne hetero a z nejakého dôvodu mne neznámeho, na mňa reagujú ženy....stalo sa mi to 3 krát. A okolo seba som už počula zopár príbehov.... že skúšajú to gayovia aj na hetero mužov. Treba k tomu iba zaujať jasný postoj a protistrane dať jasne najavo, že si to nemá dovoľovať....a vyčistí sa vzduch.