Hádky a faloš

cesilia
27. júl 2022

Ahojte, necem to tu rozpisovať ale hľadám, chapavu mamičku dobrým srdcom ktorá by si rada somnou popísala mam nejaké problémy v živote co sa tika rodiny, nemám kamarátky ktorej sa môžem zdvoverovat a rodine mojej nechcem ich zaťažovať mam 30r a dieťa ak sa taka nájde na písanie prosím napíš mi súkromnú správu ďakujem pekne

deti95060810
27. júl 2022

môžeš aj tu napísať, odpíšeme ti viaceré...
kľudne aj ako anonym...

zuzikq91
27. júl 2022

@deti95060810 no tak to si vies predstavit?… tu ked sa niekto zdoveri, tak hned urazky, hadky, pripadne ani neveria ze to je real a pod …. Tu uz mam pocit ze pochopenie clovek nenajde ani pri beznej teme, otazke a hned sa spusti lavina blbych reci a hadok:/

cesilia
autor
27. júl 2022

@zuzikq91 presne tak ako píšes, mam toho dosť, a keď to tu rozpisem namiesto toho aby mi niekto poradil človek rozoberá gramatiku, a neponúkajú pomoc ale ešte pohoršenie ešte viac jak človek znesie :(

deti95060810
27. júl 2022

@zuzikq91 práveže viem... urážky nepíšem a hádky nevyvolávam.. snažím sa poradiť...🙂

zuzikq91
27. júl 2022

@cesilia tak tak zial, ale snad sa ti nejaka mamicka ozve😊 ak nie napis mne , ale ja idem momentalne na dovolenku takze nebudem na tel, ale precitam si neskor🙂
@deti95060810 nemyslela som na teba , tak vo vseobecnosti nech to sem ani radsej nepise lebo ako pise, este horsie by na tom mohla byt, ako by ju dali podaktore este viac dole na psychike.

cesilia
autor
27. júl 2022

@zuzikq91 ako dobre :(príjemnú dovolenku škoda ze ja nemôžem mať kľudný šťastný život 8 rokov je dlhá doba 😑😑

janinka007
27. júl 2022

@cesilia kľudne mi napíš, ja by som mohla byť tvoja mať, ak budem vedieť, poradím

zuzikq91
27. júl 2022

@cesilia ja som ho nemala do svojich 29 rokov, dnes mam 31, neni si v tom sama …teraz su zase ine veci…
Dakujem snad bude 🙂

gertys
28. júl 2022

Ahoj 🙂 kludne napis 🙂 presla som si kadecim rada ta vypocujem. O falosi viem svoje mozno mas podobny pribeh